18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie

Giorgio69 • 2012-06-18, 21:25
Sędzia ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie w obawie o swoje życie.



Koment z YT:
"Nie no k***a ludzie jezeli on umrze to znaczy jestesmy nic nie wartymi polaczkami!!! zeby kaszubiak i komorowski pseudo polak mogli dbrych ludzi zabijac !!!??!! dajcie mi snajperke amonicje i rozpie**ole kazdego zdrajde polskiego moge isc siedziec na cale zycie ale dumnie bede siedzial ze nie rzadza nami pseudo polacy anty polacy!! kocham swoj kraj za ten kraj oddam zycie sk***ysyny!!!"

Jutub

2012-06-19, 00:36
09:46 "Ja naprawdę się boję, że c**a..."

pisuar

2012-06-19, 00:46
a ja się dziwie czemu jeszcze nikt nie wyszedł na ulicę, żeby w końcu rozpie**olić ten rząd.

banadona

2012-06-19, 07:34
Dużo mu to w sumie nie dało. Wykluczył jedynie opcję "samobójstwa". Jak będą chcieli to go spalą w chacie i upozorują pożar albo przetną linki hamulcowe i się rozpie**oli na drzewie. Dla chcącego nie ma nic trudnego.

Blooow!

2012-06-19, 09:23
Jest łatwiejszy sposób niż go zabić... Media teraz ogłoszą wszem i wobec, że wyżej podpisany pan jest niezrównoważony psychicznie, przykleją mu do tego papiery, po czym jego każdy dowód oraz każda wiedza będzie gówno warta w prokuraturze.

Sfash

2012-06-19, 12:13
Proponuję zmienić nazwę portalu z Sadistic - codzienna dawka czarnego humoru, na Sadistic - codzienna dawka propagandy pana prezesa zawsze dziewicy Kaczyńskiego. Szczerze mówiąc to mam nadzieję że PiS dojdzie do władzy, wtedy dopiero wam się wody do dupy naleje.

dwakilo

2012-06-19, 13:09
Pewnie swoje za uszami ma. Sędzia wojskowy w stanie spoczynku. Zaczynał jeszcze za PRL.

master of disaster

2012-06-19, 13:55
Teraz każda miernota będzie się lansować na zaszczutą przez system ofiarę. Lemingi spod znaku Antka Macierewicza będą miały pożywkę na kilka tygodni.

Legon

2012-06-19, 16:47
jak nazywa te gowna "Panami" moze znaczyc ze tez nie jest niewinny , bo mi przez gardlo by to slowo nie przeszlo aby tak gowno okreslic, w sumie teraz obrazam gowno ale trudno.

slannesh

2012-06-19, 17:46
To teraz Ruscy po zamachu w smoleńsku, wykańczają wysoko postawionych dowódców polskiej armi?!

Blooow!

2012-06-19, 21:27
Ale kto tu mówił o Ruskich czy też o którymkolwiek z polityków?? Nie sądzę aby to był Tusk, Putin czy też ktoś inny z rządu polskiego czy tez rosyjskiego. Jeśli myślicie że to oni mają władze nad naszym krajem i to oni sprawują rząd to lepiej wsadźcie głowę w dupe i dalej słuchajcie mediów. =)

KingOfEvil

2012-06-23, 21:06
oeming napisał/a:

Płakać się chce nad tą Polską, naprawdę.



Mi też się chce płakać, ale w tym momencie patrze na USA i jednak zdaje sobie sprawę że w porównaniu co się tam dzieje to nasz rząd jest rzetelny i sprawiedliwy.