18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie

Giorgio69 • 2012-06-18, 21:25
Sędzia ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie w obawie o swoje życie.



Koment z YT:
"Nie no k***a ludzie jezeli on umrze to znaczy jestesmy nic nie wartymi polaczkami!!! zeby kaszubiak i komorowski pseudo polak mogli dbrych ludzi zabijac !!!??!! dajcie mi snajperke amonicje i rozpie**ole kazdego zdrajde polskiego moge isc siedziec na cale zycie ale dumnie bede siedzial ze nie rzadza nami pseudo polacy anty polacy!! kocham swoj kraj za ten kraj oddam zycie sk***ysyny!!!"

ZimnySkurwiel

2012-06-18, 21:47
Poprawić ortografię, dodać interpunkcję i wcale nie taki zły komentarz by był :P

Ko...........‚o

2012-06-18, 21:52
Powiem wam jedno, i jebie mnie czy ktoÅ› ich zabija celowo czy nie.
Boisz się że do domu przyjdą Ci ludzie i upozorują Twoje samobójstwo?
Jeżeli ktoś się nie wmieszał w gówno, raczej nie obawia się że ktoś chce go zdjąć.
Poza tym wydaje mi się, że takie oświadczenie jest z ch*ja wzięte i w stylu k***a dody, a nie pasuje do kogoś kto był kiedyś sędzią - ale ch*j jaki kraj taki wymiar sprawiedliwości.
I jebią mnie wasze niezależne portale i to co wam wciskają do łbów.

xts

2012-06-18, 22:00
stawiam stówkę na max 30 dni

oeming

2012-06-18, 22:06
Płakać się chce nad tą Polską, naprawdę.

0statniSprawiedliwy

2012-06-18, 22:09
Są przekręty, że się "fizjologom" nie śniły. Nie oceniam kto się zabił, a kto został zabity, ale ktoś kiedyś rozliczy tych "na górze"...

Bard_Zerald

2012-06-18, 22:10
@Koło, weź też pod uwagę, że można wpaść w gówno, ale nie robiąc nic złego, np walcząc ze sk***ysyństwem.

Nie wiem, czy gośc jest winny czy nie, ale dobrze że takie coś powiedział, myślę, że dla niektórych to mogą byc przydatne informacje, poza tym teraz nie będą go mogli rozwalic. A jak rozwalą, to już ludzie się kapną, że coś się naprawdę dzieje.

A teraz najciekawsze, czy zabójcy będą na tyle bezczelni, że go jakoś ściągną, czy go zostawią, żeby sprawa troszkę ucichła

xts

2012-06-18, 22:13
@ Bard
choćby dzisiaj zostałby zabity z ak47 centrum warszawy sprawa by się rozeszła po łokciach, prokuriatorzy już doświadczone ryje w takich sprawach bo chyba na tym ich praca polega :D

modoc

2012-06-18, 22:34
Spoko pewnie popełni samobójstwo przez poćwiartowanie i kilkanaście Po-strzałów w plecy.

Avitus

2012-06-18, 22:38
Co tu dużo mówić Polska płonie.

hycel

2012-06-18, 22:39
Teraz go nie zabiją, bo za dużo szumu zrobił, ew. jak ktoś wspomniał zginie w wypadku.

okar19

2012-06-18, 22:41
Koło napisał/a:

Powiem wam jedno, i jebie mnie czy ktoÅ› ich zabija celowo czy nie.
Boisz się że do domu przyjdą Ci ludzie i upozorują Twoje samobójstwo?
Jeżeli ktoś się nie wmieszał w gówno, raczej nie obawia się że ktoś chce go zdjąć.
Poza tym wydaje mi się, że takie oświadczenie jest z ch*ja wzięte i w stylu k***a dody, a nie pasuje do kogoś kto był kiedyś sędzią - ale ch*j jaki kraj taki wymiar sprawiedliwości.
I jebią mnie wasze niezależne portale i to co wam wciskają do łbów.



A ty co takiego twardziela zgrywasz ? Jebie cie to ? Gdybyś wiedział że może ci sie coś stać sp***oliłbyś do piwnicy i zabetonował wejście . Co ty możesz wiedzieć o wmieszaniu się w gówno ? byłeś w gangu szkolnym zabierającym kanapki na przerwie ? dzieci doniosły na ciebie bo byłeś największą ciotą w tym gangu i takie twoje doświadczenie ?
wypie**alaj na samosie z tymi swoimi mądrościami , znajdziesz tam wielu zwolenników twoich tez

koolowsky

2012-06-18, 22:46
weź się uspokój i wrzuć ten post jeszcze raz

bravoteampolska

2012-06-18, 22:52
Bard_Zerald napisał/a:

@Koło, weź też pod uwagę, że można wpaść w gówno, ale nie robiąc nic złego, np walcząc ze sk***ysyństwem.

Nie wiem, czy gośc jest winny czy nie, ale dobrze że takie coś powiedział, myślę, że dla niektórych to mogą byc przydatne informacje, poza tym teraz nie będą go mogli rozwalic. A jak rozwalą, to już ludzie się kapną, że coś się naprawdę dzieje.

A teraz najciekawsze, czy zabójcy będą na tyle bezczelni, że go jakoś ściągną, czy go zostawią, żeby sprawa troszkę ucichła



Wcale nie musi być winy , po prostu ma zbyt dużą wiedze , która mogłaby zagrozić tej polskiej mafii .
Co do jego oświadczenia , z jednej strony to może go ochronić , bo teraz jak go ''kropną'' to jego teza momentalnie się potwierdza , a z drugiej strony przez to nagranie jeszcze bardziej się pogrążył , bo medialnie poszły nazwiska .
Ale podziwiam ludzi którzy mają siłę powiedzieć prawdę , ostatnimi czasami te ''samobójstwa'' są zbyt częste .

Pleso93

2012-06-18, 22:53
Koło napisał/a:

jebie mnie jebiÄ… mnie



SwojÄ… drogÄ… to jesteÅ› porzÄ…dnie wyj***na :roll: