18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie

Giorgio69 • 2012-06-18, 21:25
Sędzia ppłk. Mariusz Lewiński składa oświadczenie w obawie o swoje życie.



Koment z YT:
"Nie no k***a ludzie jezeli on umrze to znaczy jestesmy nic nie wartymi polaczkami!!! zeby kaszubiak i komorowski pseudo polak mogli dbrych ludzi zabijac !!!??!! dajcie mi snajperke amonicje i rozpie**ole kazdego zdrajde polskiego moge isc siedziec na cale zycie ale dumnie bede siedzial ze nie rzadza nami pseudo polacy anty polacy!! kocham swoj kraj za ten kraj oddam zycie sk***ysyny!!!"

inf3kkted

2012-06-18, 22:55
rzygam juz tymi waszymi teoriami spiskowymi;/ zbierze sie kilku psychopatów i robią pompe już 2 dzień

CopRobo

2012-06-18, 22:55
Straszny widok, gdy widać że facet naprawdę obawia się o swoje życie, gdy drży mu głos i momentami ręce się trzęsą. Do czego to już doszło...

Bzg

2012-06-18, 22:58
Zgadzam się z bravoteampolska. Koło mi brzmi na Panią Tuskową broniącą męża.
A co do tych samobójstw to skutek znamy, teraz trzeba tylko ogarnąć kto zleca.
Ruski? Niemcy? Mafia nasza? Premier? Prezydent? Kaczyński w zemście?
Albo dowiemy się o tym bardzo szybko, albo nigdy.

zi...........on

2012-06-18, 23:03
Jakby co to ja też ogłaszam wszem i wobec: Nie zamierzam popełnić samobójstwa! :P

Miszogun

2012-06-18, 23:03
Pan sędzia ugrywa swoje robiąc prostaczków w balona. Pewnie koło dupy mu się pali ale z innych powodów. Zawsze może wystąpić o ochronę. Czy ktoś słyszał żeby prokurator zastrzelił kogoś w prokuraturze? Takie rzeczy może miały miejsce w czasach stalinowskich . PiSdiotom to pasuje bo robi smród i grzeje atmosferę ale ludzie z co najmniej dwucyfrowym IQ po prostu w to nie wierzą.

soqu1

2012-06-18, 23:06
inf3kkted daj spokój. Jakby nie podobało się, to by nie było na głównej. Tytuł jest dobry, wystarczająco adekwatny aby zadecydować czy oglądać, czy nie.

siwik95

2012-06-18, 23:06
O ile mi się zdaje, to Gen.Józef Piłsudski, wykonał "Zamach Majowy" gdy zobaczył, że w Polsce źle się dzieje (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przewrót_majowy).
Pogarszała się wtedy władza polityczna i gospodarcza kraju. Dzieje się tak teraz.
Wydaje mi się, że władza próbuje powykańczać, resztki "rozumu" Polskiego.
Wybili już naszych generałów, pozostało kilku.
Najpierw katastrofa samolotu wojskowego CASA (http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotnicza_w_Mirosławcu).
Gdzieś w statusach, zapisane jest że, "Osoby, które posiadają wyższą rangę i są zobowiązani do pełnienia władzy nad państwem w ramach zagrożenia, przewozu itp. mają być osobno przewożone." czy jakoś tak.
Przykład:
Podczas zamachów z dnia 11 Września, prezydent i wiceprezydent Ameryki zostali przewiezieni do osobnych samolotów i wysłani zostali w przestrzeń powietrzną.
Nie nauczyliśmy się na błędach. Osoby pełniące władzę zostały spakowane do jednego samolotu, i wysłane do ruskich.
(no ja pie**ole k***a)
Lechu jaki był, taki był, ale Tuska do władzy nie chciał dopuścić.
Lepper przed śmiercią, też wspominał, że ma jakieś ważne dane i je wyjawi.
No cóż nie zdążył.
Może to tylko moje patrzenie na świat.
Miłego wieczoru.


sadystaxx

2012-06-18, 23:06
Koło napisał/a:

Powiem wam jedno, i jebie mnie czy ktoś ich zabija celowo czy nie.
Boisz się że do domu przyjdą Ci ludzie i upozorują Twoje samobójstwo?
Jeżeli ktoś się nie wmieszał w gówno, raczej nie obawia się że ktoś chce go zdjąć.
Poza tym wydaje mi się, że takie oświadczenie jest z ch*ja wzięte i w stylu k***a dody, a nie pasuje do kogoś kto był kiedyś sędzią - ale ch*j jaki kraj taki wymiar sprawiedliwości.
I jebią mnie wasze niezależne portale i to co wam wciskają do łbów.



Zamknij mordę :homer:

Anonim91

2012-06-18, 23:11
i tak sie zastrzeli, ruskie piora mozgi

Damain

2012-06-18, 23:12
PanProkurator musi już zmienić plan działania.

szkodnik001

2012-06-18, 23:14
@Giorgio69
Tusk juz idzie do Ciebie za rozpowszechnianie

Jackyll

2012-06-18, 23:16
Mafia rządzi. Jeśli wejdziesz w szeregi mafii, gdzie przewalają się miliony, a za dużo gadasz to normalne jest, że możesz mieć kapę. Wśród "gangów osiedlowych" może nie zatrzelą, ale kosę czy rurką dostać można i też można gryźć ziemię przypadkiem więc efekt być może podobny, a co najmniej mogą przekopać jak gada się za dużo.

A co do samej sytuacji począwszy od B.Blidy, potem rzekomego zaginięcia szyfranta, poprzez pseudo śmierć Leppera jak i teraz Petelickiego i jeszcze postrzał prokuratora co też dziwne...Na dokładkę sprawa Olewnika i jeszcze kieeedyś Papała. Jeszcze przewinęła się krótka akcja jak K.Mikke dostał kosę i wylądował w szpitalu-odmówił komentarza, ma immunitet i ch*j po sprawie :) . Podejrzane sprawy co najmniej. To jest rządowa mafia, przewalają się miliony, politycy umoczeni w interesy. Petelicki też prowadził jakieś "interesy" i pewnie dowiemy się o tych co mamy wiedzieć, a przez "te" interesy o których się nie dowiemy być może zginął podobnie jak Lepper. Jesteśmy za malutcy do tego. Możemy sobie tutaj popie**olić, podobnie jak ze Smoleńskiem. Tam też masa ludzi dała dupy już po samym "wypadku" już nie wspominając o tym, że być może jednak ktoś "pomógł" im się wj***ć w glebe-ale to może wyjdzie za 100 lat przy dobrych wiatrach. A tymczasem popie**olimy sobie jeszcze jakie to głupie PO , jaki to burdel i źli ruscy i za parę/kilka lat sprawa pójdzie się j***ć przez cały burdel, którym już rzygać się chce...ale trupy są i ch*j wie co się tam stało i jak wspomniałem wyżej, wyjdzie to może za 100lat, że być może rząd umoczył łapy w tym być może zamachu, albo coś tuszowali jeszcze po drodze. A NA PEWNO nie dowiemy się wszystkiego. Jesteśmy nikim do poziomu tych spraw i układów, więc możemy se pie**olić i układać setki scenariuszy, a i tak gówno wiemy i w dupie byliśmy :idzwch*j:

anonymousm

2012-06-18, 23:31
Boże, ale pie**oli. Szkoda by było na niego kulki demonicznego prokuratora, bo jakby tak bełkotał na sali rozpraw, to przecież nie miałoby to żadnej mocy dowodowej. Najpierw musiało by mieć jakiś sens.
Szeremietiew zaczął modę. Nieistotne dziadki chcą się wybić na śmierci Petelickiego.

wciazszukam

2012-06-19, 00:20
Esbecja i milicja działa do tej pory i ma się dobrze. Bardziej "zasłużeni" członkowie tych formacji kręcą grubą kasę na narkotykach, porwaniach, hazardzie itp., a do tej pory mają już z pewnością całą sieć wiarygodnych legalnych biznesów. Jakby wyszło na jaw kto rzeczywiście był zamieszany w porwanie K. Olewnika to pewnie by wszystkim szczęki poopadały - zaangażowani takich środków do zatuszowania sprawy wskazuje na kogoś o ogromnej władzy.

Wściekacie się na Donalda i Bronka? To jakbyście wściekali się na kukiełki z teatrzyku za słabą grę aktorską. Kto inny tu sznurki pociąga. Najgorsze jest to, że nic tego nie zmieni. Ustawy będą nadal pisane pod przestępców, a wymiar sprawiedliwości będzie działał w interesie potężniejszego. Spróbujcie tylko wytoczyć przeciwko "szarej eminencji" artylerię to skończycie jak L. Kaczyński - powołał do życia ABW i tyle go widzieli.

Doktór

2012-06-19, 00:27
Tak to jest jak się nie rozliczy z czasami ,,słusznie minionymi" i zostawi partyjniacki beton w bezpiece wojskowej i cywilnej. Gierki o władzę, walka o kasę i wpływy.

Ja jednak nie będę ,,sądził" czy Petelicki popełnił samobójstwo czy nie, bo to bez sensu. Żeby cokolwiek zmienić, trzeba zmienić wszystko. Odnowić ten kraj, wymienić kadrę. Obecnie na górze mamy niezłe bagienko, banda zwykłych zbirów mających prawo za nic. Opinia publiczna nawet ich nie zna, a to oni często rozdają karty.

Druga sprawa- nie ma się co spinać, że mamy różne zdania na ten temat, bo to jest akurat atut. Gdyby wszyscy myśleli tak samo, to wszyscy mogliby zrobić tą samą głupotę i doprowadzić do katastrofy. Nie wiadomo, czy były to samobójstwa czy morderstwa i przez nakręcanie się tutaj na pewno się tego nie dowiemy.


Jeżeli chcemy zmian to trzeba zrobić coś wielkiego, wymagającego ogromnego wysiłku. Można też, jak dotychczas, pozostać w bezruchu i marazmie skazując to pokolenie na zapomnienie. Wybór jest prosty.