18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom strazy miejskiej.

stesco • 2014-01-13, 00:48
Imponujący poziom wymagań któremu sprostał by chyba człowiek w śpiączce ewentualnie sparaliżowany.Co prawda po co ktoś taki ma być sprawny jeśli tylko ma wypisywać mandaty...






Jedrass

2014-01-13, 01:01
Banda j***nych nierobów którzy zostali powołani po to żeby karać ewentualnie za nie posprzątanie po psie jak nasra na chodnik a tera obrośli w piórka i przeżerają siano gówno robiąc.Po cholerę oni są do dziś nie wiem może ktoś mi to wytłumaczy.prawie codziennie przechodzę koło takiej placówki i zastanawiam się czy przyjmują tam ludzi jedynie z jakimś inwalidztwem bo wyglądają trochę niedoj***nie.Kolejne raczydło toczące nasz kraj .Ja pie**ole.

Tf4rdy

2014-01-13, 01:03
Najlepsze jest to, że kobiety mają mniejsze wymagania. Już widzę tą sytuację jak goście pijący browara pod blokiem sp***alają, żeby mandatu nie dostać i biegną wolniej, bo "PRZECIEŻ KOBIETA ICH GONI".

brudny

2014-01-13, 01:13
a całą straż wyj***ć w piździelc

xxuzixx

2014-01-13, 01:31
Może by tak ponowić testy sprawnościowe i dokonać selekcji ?

el...........wy

2014-01-13, 01:44
@Jedrass, straż miejska powstała, bo wymagali tego amerykanie.
Moja dziewczyna miała jakiś czas temu praktyki w straży miejskiej ( tak, wiem jak to brzmi) i mówiła, że czasami siedzą tam wszyscy i myślą co napisać w jakimś raporcie miesięcznym to wymyślają rzeczy typu zamalowanie graffiti, usunięcie nielegalnego wysypiska i inne takie pierdoły i na papierze, zawsze mają , że coś tam robią... ale kogo oni chcą oszukać

RockyWood

2014-01-13, 06:25
całkiem całkiem dupy tam są - podejrzewam że zdają tylko te "najlepsze" :krejzi:

Ba...........co

2014-01-13, 07:11
k***a, jak oni te brzuchy robią... jakby chcieli sobie łeb urwać.

bloodwar

2014-01-13, 07:36
Nie oszukujmy się, SM to po prostu kolejna fajna ciepła posadka dla krewnych i znajomych królika a niestety - jeżeli jesteś taką życiową ciapą, że rodzina musi ci załatwiac pracę, to "wymagania" w tej pracy muszą być dostosowane do ciap, nie dla twardzieli. A SM to w zasadzie posada biurowa, w moim dawnym mieście w SM pracują 64 osoby a w ciągu całego dnia spaceru (załatwiałem różne rzeczy na mieście) widziałem 2 razy patrol, na dodatek tych samych dwóch gości (pewnie nielubiani przez komendanta to szlifują krawężniki :-) . Gdzie zniknęło te 60 chłopa? A najlepsze jest to, że 3/4 ludzi w mojej SM to albo wąsate, brzuchate Janusze które nie przebiegną nawet 50 metrów bez zadyszki albo p*zdusiowate lale 1,60 wzrostu 45 kilo, które pokonałby w walce średnio rozgarnięty więzień obozu koncentracyjnego. Tacy ludzie mają nas chronić, mają nam pomagac? Po ch*j są te wymagania sprawnościowe skoro po przyjęciu nikt ich nie spełnia i nikt nie wymaga żeby je powtarzać?

Browaryt

2014-01-13, 09:57
Nie rozumiem tego hejtu na SM, są po to żeby stare babcie nie zawracały dupy policji kiedy sąsiad stanie na ich miejscu parkingowym pod domem.

Darkstep

2014-01-13, 10:12
@bloodwar

Czasami się dziwie, że za każdym razem kiedy wstawiasz komentarz, chcę Ci się aż tyle pisać.

krzywycfx

2014-01-13, 10:30
Strażnik miejski: Dlaczego chce pan pracować jako funkcjonariusz straży miejskiej..???
Kandydat: Tato przecież wiesz że matka mnie tu przysłała :) )

Coś mi się wydaje że te 4 wakaty będą obsadzone mocno rodzinie :) ))

level1989

2014-01-13, 11:02
23 na najwyższą oceną...po tym teście połowa z nas prawdopodobnie zdobędzie tam stanowisko kierownicze

Pszszemek

2014-01-13, 14:19
Ja pie**ole, na wuefie w liceum robi się bardziej wymagające rzeczy...

strik3r

2014-01-13, 19:29
ja pie**ole selekcja jak do SEALS lub FORMOZY, trzymam za nich kciuki !