18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom strazy miejskiej.

stesco • 2014-01-13, 00:48
Imponujący poziom wymagań któremu sprostał by chyba człowiek w śpiączce ewentualnie sparaliżowany.Co prawda po co ktoś taki ma być sprawny jeśli tylko ma wypisywać mandaty...






Davaj_Nalivaj

2014-01-14, 15:16
wyszkolą się za nasze pieniądze a potem MANDAT MANDAT !!

olotom

2014-01-15, 16:23
to ja mam pytanie co w straży robią grubi i starzy pewnie po układach

SharpSe

2014-01-15, 20:15
Już widzę tych wszystkich wysportowanych sadoli z autorem na czele. Pompki to oni widzieli w dziale sportowym a brzuszki to im rosną od kupa coli. S.M. nie jest oddziałem zmilitaryzowanym jak Wojsko czy Policja. Takie są a nie inne metody selekcji. Z jednej strony psioczycie, że tacy źli a z drugiej oczekujecie ch*j wie czego. Oprócz testów sprawnościowych jest jeszcze 3 miesięczne szkolenie z taktyk i technik interwencji. Dużo jest też nauki prawa. Kodeks Karny i Wykroczeń przede przede wszystkim. 70% ludzi odpada. Mile widziane jest wyższe wykształcenie. Bez matury nie przyjmują nawet papierów. Mówię tutaj o Strażach Miejskich nie Gminnych gdzie rządzi kolesiostwo.

P.S.
Uprzedzając. Nie pracuję w S.M. choć mój zawód się w pewien sposób zawiązuje.

bloodwar napisał/a:

Nie oszukujmy się, SM to po prostu kolejna fajna ciepła posadka dla krewnych i znajomych królika a niestety - jeżeli jesteś taką życiową ciapą, że rodzina musi ci załatwiac pracę, to "wymagania" w tej pracy muszą być dostosowane do ciap, nie dla twardzieli. A SM to w zasadzie posada biurowa, w moim dawnym mieście w SM pracują 64 osoby a w ciągu całego dnia spaceru (załatwiałem różne rzeczy na mieście) widziałem 2 razy patrol, na dodatek tych samych dwóch gości (pewnie nielubiani przez komendanta to szlifują krawężniki :-) . Gdzie zniknęło te 60 chłopa? A najlepsze jest to, że 3/4 ludzi w mojej SM to albo wąsate, brzuchate Janusze które nie przebiegną nawet 50 metrów bez zadyszki albo p*zdusiowate lale 1,60 wzrostu 45 kilo, które pokonałby w walce średnio rozgarnięty więzień obozu koncentracyjnego. Tacy ludzie mają nas chronić, mają nam pomagac? Po ch*j są te wymagania sprawnościowe skoro po przyjęciu nikt ich nie spełnia i nikt nie wymaga żeby je powtarzać?



Ohoho. Kolego płacisz podatki w sk***iałym obcym kraju? Holandia to dla mnie taki babilon gdzie k***a, polak, pedał i złodziej na jednym jadą wozie. Więc zajmij się problemami które są pod twoim nosem. Kogo chronić ty hipokryto? Tu przynajmniej jest porządek a nie kolorowe towarzystwo na ulicy.

DyndaS

2014-01-15, 23:46
a to ich nie mieli w tym miesiącu wszystkich wyj***ć?

Gdy to oglądałem pod koniec aż mi się przeglądarka zcrashowała.

MrZet

2014-01-15, 23:49
bloodwar napisał/a:

Nie oszukujmy się, SM to po prostu kolejna fajna ciepła posadka .



Ciekawe stwierdzenia. Fajna, ciepła posadka. Co jest fajnego w pracy funkcjonariusza publicznego, którego zawód cieszy się zerowym szacunkiem? Myślę, że oni są poniżani niemal lub każdego dnia. Zarabiają niecałe 2 tyś. Nie męczą się fizycznie, ale psychicznie na pewno nie mają lekko.

Jestem pewny że wielu z was nie jest w stanie przebiec 5 km, nie mówiąc o przebiegnięciu ich w przyzwoitym czasie, nie potrafi zrobić 10 pompek, nie wspominając o podciągnięciu się 10x.
Łatwo się tak szydzi w internetach, ale na tym filmiku są sami młodzi ludzie, gdyby to był nabór do urzędu to na 1 miejsce byłoby 150-200 chętnych, a nie 15. Nie mogą lub nie umieją znaleźć innej roboty więc zaciskają poślady i próbują zarobić na życie jako ciule ze SM.

el...........wy

2014-01-15, 23:52
@gwindak
zapomniałeś dodać jeszcze , że muszą mieć IQ co najmniej 130, stopień mistrzowski w krav madze i kurs pilota.

Tak szczerze , niech ktoś napisze , czy SM kiedykolwiek mu pomogła albo chociaz jakiemuś znajomemu znajomego

Rajno

2014-01-16, 00:07
1:50, co ten koleś odpie**ala

Macias17

2014-01-16, 00:12
Kto k***a chciałby być strażnikiem miejskim?

Czarnarzepa

2014-01-16, 00:33
@stesco
Widać, że jesteś głupi. Łatwe to jest ale żeby wykręcić na takich testach maxa trzeba być na prawdę zajebistym. A co do SM każdy ma chyba takie samo zdanie, wiadomo jakie.

tracer301

2014-01-16, 00:34
A gdzie jest konkurencja: Rozstawianie radaru na czas?

PapierowyUmysł

2014-01-16, 00:36
myslicie ze to psiarni jest trudniejszy ?? buhahah

Schabik

2014-01-16, 00:49
Mnie najbardziej rozpie**ala to, że na testach i do Policji i do SM są przewroty w przód i/lub w tył. Tak jakby policjanci jak w filmach robili przewroty i strzelali (oczywiście zawsze między oczy), podczas gdy tak naprawdę to k***a człowieka nie potrafią obezwładnić...

bloodwar

2014-01-16, 07:43
Darkstep napisał/a:

@bloodwar

Czasami się dziwie, że za każdym razem kiedy wstawiasz komentarz, chcę Ci się aż tyle pisać.



Płacą mi od znaku :-)

gwindak napisał/a:


Ohoho. Kolego płacisz podatki w sk***iałym obcym kraju? Holandia to dla mnie taki babilon gdzie k***a, polak, pedał i złodziej na jednym jadą wozie. Więc zajmij się problemami które są pod twoim nosem. Kogo chronić ty hipokryto? Tu przynajmniej jest porządek a nie kolorowe towarzystwo na ulicy.



Obrażając moją Ojczyznę nic nie osiągasz. Holandia to dokładnie taki sam kraj jak każdy inny, narkomanów i homoseksualistów jest tam niemal tyle co w Polsce. I uwaga - gwóźdź do trumny - w Holandii nie ma SM a mimo to jest spokój :-P

MrZet napisał/a:



Ciekawe stwierdzenia. Fajna, ciepła posadka. Co jest fajnego w pracy funkcjonariusza publicznego, którego zawód cieszy się zerowym szacunkiem? Myślę, że oni są poniżani niemal lub każdego dnia. Zarabiają niecałe 2 tyś. Nie męczą się fizycznie, ale psychicznie na pewno nie mają lekko.



No cóż, idąc do takich służb jak policja, SM czy jakakolwiek praca urzędnicza nie patrzy się na zarobki, prestiż czy szacunek - patrzy się na coś, co w XXI wieku jest największym komfortem jaki można sobie wyobrazić - umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne i stała praca do emerytury praktycznie bez odpowiedzialności. Za te przywileje wielu jest gotowych płacić znacznie więcej niż te kilka "JP na 100%" usłyszanych podczas dnia pracy