18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom strazy miejskiej.

stesco • 2014-01-13, 00:48
Imponujący poziom wymagań któremu sprostał by chyba człowiek w śpiączce ewentualnie sparaliżowany.Co prawda po co ktoś taki ma być sprawny jeśli tylko ma wypisywać mandaty...






O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-16, 08:07
To jest nabór do straży miejskiej we Włocławku... więcej wymagań nie może być. Dlaczego? Strażnik miejski zarabia tam najniższą krajową. Wierzcie lub nie, ale były przypadki spuszczenia wpierd*lu nawet policji (dwóch młodziakom po szkole policyjnej)... W ch*j przej*bana robota. Dziwie się, że są jacyś chętni. Te kobitki przy pierwszej mocniejszej akcji wyp****lą, bo stracić zęby za 1,2 tys. zł? To niepoważne. Ciągle są nabory do włocławskiej straży miejskiej. W mieście, gdzie 10 tys. osób nie ma pracy tonący brzytwy się chwyta. A czemu są tak sk***iali z tymi mandatami? To proste: http://www.fakt.pl/Skandaliczne-praktyki-szefostwa-straznikow-we-Wloclawku,artykuly,204092,1.html

W ch*j poj***nych ludzi jest w SM/Policji, ale są też normalni. Ja kiedyś za jazdę ulicą pod prąd na rowerze we Włocławku uniknąłem mandatu :D . Zrozumieli, że człowiek zmęczony po robocie (nie zauważyłem zmiany oznakowania - jednokierunkowa) :D

ja...........03

2014-01-16, 12:10
jakby mówić zamast mandatu dajesz po 20 zł na łeb to idziemy można by drugą pensyjkę dozbierać

MrZet

2014-01-16, 12:43
bloodwar napisał/a:


No cóż, idąc do takich służb jak policja, SM czy jakakolwiek praca urzędnicza nie patrzy się na zarobki, prestiż czy szacunek - patrzy się na coś, co w XXI wieku jest największym komfortem jaki można sobie wyobrazić - umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne i stała praca do emerytury praktycznie bez odpowiedzialności. Za te przywileje wielu jest gotowych płacić znacznie więcej niż te kilka "JP na 100%" usłyszanych podczas dnia pracy



Bardzo ładnie to ująłeś. Z brakiem odpowiedzialności tylko się nie zgadzam.
Wydaje mi się też, że policjant ma pewien szacunek w społeczeństwie. W końcu to nie tylko prewencja, a i ta robi wiele dobrego.

Kutarate-Miszcz

2014-01-16, 18:06
WykonujOM, minutowOM, piłkOM, sOM... Ja pie**ole, DZIENNIKARKA k***a jego mać!!! :trzesieee:

bloodwar

2014-01-16, 22:00
MrZet napisał/a:



Bardzo ładnie to ująłeś. Z brakiem odpowiedzialności tylko się nie zgadzam.
Wydaje mi się też, że policjant ma pewien szacunek w społeczeństwie. W końcu to nie tylko prewencja, a i ta robi wiele dobrego.



Z szacunkiem jest różnie - inaczej się patrzy na policjanta który dzięki żmudnej pracy dochodzeniowej złapie złodzieja/zboczeńca/mordercę (w sytuacji, w której mógł machnąć ręką i umorzyć bo nie chciało mu się siedzieć w papierzyskach albo latać i wypytywać świadków) a inaczej kiedy dostaje się mandat za spalone światło pozycyjne w samochodzie/przejście na pasach na czerwonym (kiedy i tak nic nie jechało) albo kiedy SM daje mandaty babince sprzedającej cebule na chodniku żeby dorobić do marnej emerytury. A pisząc o braku odpowiedzialności chodziło mi o to co robi pi razy oko 1/3 SM i policjantów - czyli siedzenie za biurkiem, zero realnego wkładu w cokoliwek, zero odpowiedzialności za to co się zrobi/czego się nie zrobi - typowa urzędnicza robota a przywileje emerytalne jak dla osoby z oddziału AT albo "zomowców" pałujących dzicz kibolską/"patriotów" z Marszów Niepodległości.

SharpSe

2014-01-18, 18:58
bloodwar napisał/a:



Z szacunkiem jest różnie - inaczej się patrzy na policjanta który dzięki żmudnej pracy dochodzeniowej złapie złodzieja/zboczeńca/mordercę (w sytuacji, w której mógł machnąć ręką i umorzyć bo nie chciało mu się siedzieć w papierzyskach albo latać i wypytywać świadków) a inaczej kiedy dostaje się mandat za spalone światło pozycyjne w samochodzie/przejście na pasach na czerwonym (kiedy i tak nic nie jechało) albo kiedy SM daje mandaty babince sprzedającej cebule na chodniku żeby dorobić do marnej emerytury. A pisząc o braku odpowiedzialności chodziło mi o to co robi pi razy oko 1/3 SM i policjantów - czyli siedzenie za biurkiem, zero realnego wkładu w cokoliwek, zero odpowiedzialności za to co się zrobi/czego się nie zrobi - typowa urzędnicza robota a przywileje emerytalne jak dla osoby z oddziału AT albo "zomowców" pałujących dzicz kibolską/"patriotów" z Marszów Niepodległości.



Człowieku w jakim ty świecie żyjesz? W każdej pracy są ludzie którzy siedzą za biurkiem i ludzie pracujący fizycznie. Spodziewasz się że komendant miejski będzie latał z tomfą po stadionie i zabezpieczał imprezy masowe? Co do żmudnej pracy dochodzeniowców. Wyobraź sobie że masz takich spraw 5 na dzień roboczy. Razy 21 średnio to sobie policz ile w miesiącu. To że detektywowi uda się zebrać materiał dowodowy i przesłać do prokuratury graniczy z cudem przy takich środkach jakie są. Papierki cię przytłaczają, pomijając fakt z jaką niechęcią podchodzą obywatele jeśli chodzi o świadkowanie. Każdy sp***ala. Zawsze ale to zawsze jak chcesz się pozbyć okolicznych "gapiów" wystarczy zapytać tłum kto był świadkiem? Teren czysty w dwie sekundy. S.M. , Policja i Ochrona to temat rzeka. Oczywiście wg. ciebie nic nie robią i śpią w radiowozach ale uwierz mi, że to ciężki kawałek chleba. Może u ciebie w Pedolandii jest inaczej.