18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poziom polskiej piłki

Quintessential • 2013-06-14, 19:44
Fragment treningu ekstraklasowej Lechii Gdańsk, podczas którego zawodnicy musieli trafić do bramki (7,32 m x 2,44 m). Za te umiejętności kasują co miesiąc grube tysiące...

eRsko87

2013-06-15, 09:46
1:33 - piłkarski talent,dostał powołanie do reprezentacji

czarkowskY

2013-06-15, 09:47
pieto90 napisał/a:

k***a, j***ne obszczymurki. Co was boli, że sobie zarabiają ileś tam tysięcy? Skoro tyle zarabia jeden zawodnik z drugim, to oznacza, że tyle umiejętności są warte, a nawet jeśli są przeszacowane to co wam do tego cebulaki? Przecież ich wynagrodzenia nie idą z waszych kieszeni.



A za bilety kto pałci?

kamilnorbert

2013-06-15, 09:52
Mi się wydaje że koło bramki musieli trafić do bramki to by było za proste.

AfternoonJasper

2013-06-15, 09:53
@czarkowskY Przecież nie ma nakazu chodzenia na mecze.

Nejm

2013-06-15, 09:55
Bo to lechia ;)

malutki0607

2013-06-15, 10:15
brylant1412 napisał/a:

dziwie sie ludzią co chodzą na polską piłke byłem 2 razy na ekstraklasie i dałem sobie spokuj to w szkole na boisku asfaltowym sie lepiej grało.


Szkoły to ty nie skończyłeś i nie skończysz raczej z taką pisownią.

pieto90

2013-06-15, 11:08
@czarkowskY, ale masz logikę- kto ci każe chodzić? Jest przymus?

To tak samo jakbyś chodził do makdonalda, kupował hamburgery i narzekał, że nie ma w nich sera i są za drogie- kto każe ci też tam chodzić?

MR07U

2013-06-15, 11:17
Też, muszę powiedzieć, że faktycznie moja miejscowa drużyna z A-klasy taki trening to se może nawet z zamkniętymi oczami robić nie mówiąc już o tym, że niemalże wszystkie oddane strzały na treningu mierzone są pod poprzeczkę :)
I to wszystko za 50 zł za mecz!
A wracając do filmiku to tutaj widzimy doskonale odwzorowaną polską pajaconade ekstraklasy, nie chcąc ubliżać żadnemu klubowi

picia868

2013-06-15, 11:39
Xabiów Alonsów z nich nie bydzie ..

salmonellas

2013-06-15, 11:41
Historia Polskiej Piłki Nożnej od 1990 roku w 2 minuty i 36 sekund.

Bad_Motherfucker

2013-06-15, 13:06
Quintessential napisał/a:

Fragment treningu ekstraklasowej Lechii Gdańsk, podczas którego zawodnicy musieli trafić do bramki (7,32 m x 2,44 m). Za te umiejętności kasują co miesiąc grube tysiące...



Gdybym ja w tak ch*jowy sposób wykonywał swoją pracę, to już dawno by mnie wywalili, zupełnie tak samo jak każdego innego normalnego człowieka. A tacy nasi polscy celebryci, z głową, która im służy do jedzenia, mimo, że biegają całe życie za piłką, to nie potrafią trafić w bramkę! nosz k***a, człowiekowi się nóż w kieszeni otwiera...

:idzwch*j:

hnd

2013-06-15, 13:17
Po 1. słuchajcie jaki tam nak***ia wiatr, do tego musisz tą piłke kopnąć mocniej żeby w ogóle doleciała do tej bramki, a mocniej=mniej dokładnie
Po 2. pewnie jakiś procent z nich to obrońcy/bramkarze, którym umiejętność wykonywania stałych fragmentów jest zbędna, a co dopiero kopanie z połowy boiska
Po 3. Jak takim chłopakom nie płacą już 3 miesiąc z rzędu to po co mają się ścierać?

Nie to żebym ich bronił, ale nawet jak ktoś potrafi grać w piłkę to czasami ciężko o takie trafienie z połowy ;)

Pfciuki

2013-06-15, 13:58
Za nieudaczników z Lechii zawsze piwko, już lece kupić karnet na następny sezon.

arathorn

2013-06-15, 14:37
pieto90 napisał/a:

k***a, j***ne obszczymurki. Co was boli, że sobie zarabiają ileś tam tysięcy? Skoro tyle zarabia jeden zawodnik z drugim, to oznacza, że tyle umiejętności są warte, a nawet jeśli są przeszacowane to co wam do tego cebulaki? Przecież ich wynagrodzenia nie idą z waszych kieszeni.



Problem polega właśnie na tym że w ogromnej części właścicielami klubów są miasta, które przepie**alają ogromne miliony na sponsorowanie tych nieudaczników.
W ostatni czasie postawiano p*zdyliard stadionów na które pies z kulawą nogą nie przychodzi.