18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącona

Ru...........tQ • 2013-02-19, 14:05
Dziewczyna potrącona na przejściu dla pieszych.
Opis: The girl just kept walking through the crosswalk not paying attention to where she was gets owned hard. :roll:


Proximate

2013-02-19, 21:39
@ kokroucz

Zamknij p*zdę, wina leży po obu stronach, laska mogła spojrzeć w prawo, ale nie k***a kapturek, mp3-jeczka w uszach i idzie jak księżniczka. Pasy na przejściu gwarantują bezpieczeństwo? Nie. To niech się k***a spojrzy w lewo, prawo i lewo jak uczą w przedszkolu..

Szabla

2013-02-19, 21:44
@Proximate
Na jej miejscu jakbym spojrzał w prawo, szedłbym dalej. Autobus który chce skręcić i tak musi ustąpić mi pierwszeństwa więc to ty zamknij p*zdę.

Suka_Blyat

2013-02-19, 21:44
Zauważyłem, że baby nawet u nas się lubią wpie**alać na przejście bez upewnienia się czy coś nie jedzie. Ja zawsze się patrzę w lewo, już mi to parę razy uratowało skórę, ale damulka se idzie i myśli, że jej wszyscy ustąpią. Baby po prostu nie myślą. IMO wina i kierowcy i tej babki
Uwaga do wszystkich: rozglądajcie się k***a czy coś nie jedzie, dużo siły to nie kosztuje, a życie może uratować!

kamil_0000

2013-02-19, 21:47
Kierowca przy przejściu musi zachować ostrożność, mieszkając na wsi całe życie nie wiecie co to znaczy.

Suka_Blyat

2013-02-19, 21:48
Szabla napisał/a:

@Proximate
Na jej miejscu jakbym spojrzał w prawo, szedłbym dalej. Autobus który chce skręcić i tak musi ustąpić mi pierwszeństwa więc to ty zamknij p*zdę.


Ja pie**olę :homer:
Dlatego tacy debile są eliminowani ze społeczeństwa

kamil_0000

2013-02-19, 21:53
Kierowcy autobusów to sort gorszy niż cierpy.

skurwysyn666

2013-02-19, 21:54
Wielu ludzi nie myśli, ja na przejściu to i nawet po 5 razy w jedną stronę patrzę.

garbiii

2013-02-19, 22:05
tępa szmata

Proximate

2013-02-19, 22:10
@Szabla

Czytaj ze zrozumieniem błaźnie:

Cytat:

Pasy na przejściu gwarantują bezpieczeństwo? Nie.



Mam nadzieję, że i Ciebie coś pie**olnie boś taki k***a ufny jak dziecko.

@ ~Sklej

Dokładnie.

brilcu

2013-02-19, 22:11
Takafura napisał/a:

Laska szła równo, przewidywalni. Kierowca potrącił ją prawie na środku pasów. Autobus nadjechał z tyłu i skręcał. To pieszy ma patrzeć na boki, z przodu i z tyłu, analizować kierunkowskazy... ? Wina kierowcy - w tym przypadku na 100 % - bo z pieszymi różnie bywa.



Ideologia pieszych. Usłyszał w telewizji, że na pasach ma pierwszeństwo i ślepo wierzy wszystkim kierowcom. "Mam pierwszeństwo, mogę włazić na pasy" - tak myślała też ta laska. Gdyby każdy kierowca samochodu wjeżdżałby zawsze w pojazd, który wymusza pierwszeństwo to policja zajmowałaby się tylko wyjazdami do wypadków. Przepisy przepisami, a rozsądek warto mieć. Zabiją Cię, ale co tam... Przecież miałeś pierwszeństwo.

butcherfl

2013-02-19, 22:21
Ale się sadzicie. Oczywiście że często pie(r)si się wpie**alają na pasy, ale w tym przypadku laska nie zawiniła - była już dawno na pasach, a jakiś debil skręcając w lewo ją jebnął. Trochę rozeznania panowie.

Episkopat

2013-02-19, 22:23
Typowe zachowanie polskich pieszych, czyli brak wyobraźni. Ci którzy hejtóją kierowce tego autobusu również nie mają wyobraźni - autobus ma większą masą niż osobówka, tym samym większą bezwładność i potrzebuje dłuższego odcinka drogi na zatrzymanie się. Winna jest ewidentnie po stronie dziewczyny powinna rozejrzeć 2x w prawo i raz w lewo (lub odwrotnie w krajach gdzie obowiązuje ruch lewostronny).
I nie było by wypadku.

Piesi w Polsce uważają się za święte krowy i na chama wkraczają na jezdnie - w szczególności starsi ludzie.

Uriz

2013-02-19, 22:27
Podsumujmy filmik: Kamera głównie pokazana na pierwszą babkę, więc nie wiadomo, czy przed wejściem się oglądała, czy też nie. Wchodząc na pasy miała na 90% zielone światło, wiec jak najbardziej miała prawo wejść.

Kierowca nie dość, że był na skrzyżowaniu, miał ją po lewej, to jeszcze przejeżdżał przez pasy. Jechał z taką prędkością, że spokojnie mógł się zatrzymać przed pasami. Miał ją cały czas przed sobą, podczas gdy ona nie miała prawa widzieć tego autobusu.

Oczywiście, jesteśmy na sadolu, więc banda trzynastolatków, którzy pojęcia o ruchu drogowym nie mają żadnego obarczają winą Kobietę. Przecież, jak wy wchodzicie na pasy, to co krok się obracacie w każdym kierunku.

qhash

2013-02-19, 22:40
Uriz napisał/a:

Podsumujmy filmik: Kamera głównie pokazana na pierwszą babkę, więc nie wiadomo, czy przed wejściem się oglądała, czy też nie. Wchodząc na pasy miała na 90% zielone światło, wiec jak najbardziej miała prawo wejść.

Kierowca nie dość, że był na skrzyżowaniu, miał ją po lewej, to jeszcze przejeżdżał przez pasy. Jechał z taką prędkością, że spokojnie mógł się zatrzymać przed pasami. Miał ją cały czas przed sobą, podczas gdy ona nie miała prawa widzieć tego autobusu.

Oczywiście, jesteśmy na sadolu, więc banda trzynastolatków, którzy pojęcia o ruchu drogowym nie mają żadnego obarczają winą Kobietę. Przecież, jak wy wchodzicie na pasy, to co krok się obracacie w każdym kierunku.



odezwał się expert w wieku 19 lat

wina jest kierowcy, to fakt, ale chyba nie zaszkodzi zachować ostrożność podczas przechodzenia na pasach

nauczewasmyslec

2013-02-19, 23:00
Na nagraniu nie widać czy babka rozejrzała się na boki przed wejściem na jezdnię, ale jej sposób przekraczania pasów jest porównywalny ze sposobem 75% wszystkich ludzi, których widzę każdego dnia w drodze do/z domu. Jeśli jebiecie ją za to, to prawdopodobnie jebiecie też swoich znajomych i bliskich za takie samo zachowanie. To, że im do tej pory nie przytrafiły się wypadki, niczego nie zmienia. Więc po co wyrażać swoją opinię na forum gdzie i tak każdy jest mądrzejszy od poprzedniego i głupszy od następnego. Do dzieła ludzie, macie internety i telefony, powiedzcie im wszystkim co o nich myślicie.