18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Katowicach

PiotrusCinek88 • 2023-01-18, 17:51

Gadka szmatka, część - część i cyk!

vladok

2023-01-18, 18:00
"Kierowca chevroleta potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych na zielonym świetle 43-letniego mężczyznę. Pieszy z obrażeniami głowy i ręki przewieziony został do szpitala. Wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego policjanci zatrzymali 47-letniemu mieszkańcowi powiatu bielskiego prawo jazdy, a sprawa znajdzie finał w sądzie - informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach."

https://www.24kato.pl/pieszy-potracony-na-zielonym-swietle-w-katowicach-policja-udostepnila-nagranie

DobryChlopaczyna

2023-01-18, 18:07
Nawet go nie dotknął. Skoczek przeskoczył maskę i słabo wylądował. Inna sprawa ze mógł się na tych pasach zwyczajnie zatrzymać ale chciał odj***ć efektowne salto i prawie wyszlo

Robertuss

2023-01-18, 18:21
Myślałem,że go rozetrze na tatar jakiś tir :evil: wrzuć to na jakiś magazyn informacyjny a nie sadistica.

dżonyłojlker

2023-01-18, 18:40
No dobra matka, sp***alam, bo w telewizji mówili, że pieszy jest królem na drogach, muszę jeszcze wbiec pod auto, nara.

grzehoo0700

2023-01-18, 19:32
Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie w momencie gdy zaczynał przyspieszać :-x

radek225

2023-01-18, 19:34
grzehoo0700 napisał/a:

Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie w momencie gdy zaczynał przyspieszać



Pewnie żeby sp***alać przed ślepotą w chevrolecie.

dżonyłojlker

2023-01-18, 19:46
grzehoo0700 napisał/a:

Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie w momencie gdy zaczynał przyspieszać



Pewnie na jednym ramieniu pojawił się aniołek, a na drugim diabełek.
- Zatrzymaj się chopie, auto jedzie.
- Co ty c**a jesteś? Będziesz się zatrzymywać jak jakiś frajer? Biegnij chopie pod auto, zielone masz!

radek225 napisał/a:

Pewnie żeby sp***alać przed ślepotą w chevrolecie.



Obejrzyj jeszcze raz nagranie, najlepiej w prędkości 0.5, zobaczysz kiedy ten niedorozwój zaczyna biec.

Baronessa

2023-01-18, 20:13
Święte krowy zaczynają wyłudzać odszkodowanie na pasach w Polsce.

Staremu cymbałowi z Chevroletta doj***ć z 15tys zł kary i zabrać prawko dożywotnio i samochód, a cymbałowi, który przechodził przez przejście ch*j w dupe, a nie odszkodowanie. Niech się nauczą melepety chodzić po ulicy...

mystery0987

2023-01-18, 20:18
radek225 napisał/a:

Pewnie żeby sp***alać przed ślepotą w chevrolecie.



W zasadzie to auto może uważać bardziej w takich miejscach.

SkoPio1

2023-01-18, 20:41
grzehoo0700 napisał/a:

jakie procesy myślowe



Odważna teza, że kury myślą. Bo brakowało tylko gdakania i machania skrzydłami.

Love_is_Love

2023-01-18, 20:52
Debil j***ny chciał pokazać że przejdzie pierwszy. Przecież widać moment w którym przyśpiesza...

wojtekpwse

2023-01-18, 20:55
Czytam te wasze komentarze i nie wierzę. Kierowca miał bardzo ograniczoną możliwość zauważenia pieszego. Deszcz- ograniczona widoczność, lewoskręt- lewy słupek wraz z rozpoczęciem manewrem skrętu w lewo idealnie zasłonił pieszego, kierowca ruszył przyśpieszył pieszy również i efekt mamy na nagraniu. Oczywiście kierowca powinien uważać bardziej ale w tym przypadku gdy by pieszy k***a nie biegał po pasach do zdarzenia by nie doszło. Ja jako pieszy bym czekał, aż mnie zauważy w takich okolicznościach a nie jak cielak leciał bo MAM ZIELONE!!

Teuwil

2023-01-18, 21:00
Fakt, że kierowca wjechał na czerwonym, a pieszy miał zielone, ale ten debil, sam mu wskoczył pod samochód, gdyby nie przyspieszył to nie zdążyłby się wj***ć pod samochód.