18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie w Katowicach

PiotrusCinek88 • 2023-01-18, 17:51

Gadka szmatka, część - część i cyk!

PsikutaBezS

2023-01-20, 01:45
kazek76 napisał/a:

Kuźwa, aż musiałem się zalogować. Pieszy przechodzi na ZIELONYM i w każdym przypadku miał PIERWSZEŃSTWO. Do wypadku doszło tylko z winy samochodu, który nie ustąpił pierwszeństwa i tu nie ma dyskusji, jednak analiza przyczyn, jest tu dość niefortunna:
1) Kierowca miał zielone (kolizyjne), ale bez wyobraźni i dostatecznej widoczności złamał przepisy (pewnie baba, albo jakiś niedorozwój - sądząc po dalszym zachowaniu po wypadku)
2) Pieszy w sumie przytomnie spojrzał na światło i rozejrzał się, czy nic nie jedzie. W ostatniej chwili zauważył samochód i chciał umknąć. Jego postrzeganie było utrudnione, bo przechodził z kapturem na głowie i od razu sobie przypominam, że uja widać na boki, dosłownie jak koń z klapkami. On nie widział tego auta, dopiero jak mu WJECHAŁO W POLE WIDZENIA (pamiętajcie o kapturze) instynktownie zrobił to, co zrobił. Nie miał szans na właściwą ocenę sytuacji.




To teraz się wyloguj.

lxl

2023-01-21, 09:57
wojtekpwse napisał/a:

Czytam te wasze komentarze i nie wierzę. Kierowca miał bardzo ograniczoną możliwość zauważenia pieszego. Deszcz- ograniczona widoczność, lewoskręt- lewy słupek wraz z rozpoczęciem manewrem skrętu w lewo idealnie zasłonił pieszego, kierowca ruszył przyśpieszył pieszy również i efekt mamy na nagraniu. Oczywiście kierowca powinien uważać bardziej ale w tym przypadku gdy by pieszy k***a nie biegał po pasach do zdarzenia by nie doszło. Ja jako pieszy bym czekał, aż mnie zauważy w takich okolicznościach a nie jak cielak leciał bo MAM ZIELONE!!



eee ale on nie przebiegał przez przejście, tylko w momencie dostrzeżenia pojazdu który na niego jedzie (czyli w połowie pasów) uruchomił mu się instynkt sarny, żeby się wpie**olić na maskę :D

achimos1985

2023-01-21, 15:59
Chyba do końca jeszcze ch*j z jej p*zdu nie wyszedł

Wiewór

2023-01-21, 17:31
Chłop ma iq dzika. Zobaczył auto i się rzucił pod koła :lol: