18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie 3 nastolatek

huncfot130 • 2020-09-17, 19:23
Ludzie patrzcie k***a na drogę...
"Kierujący samochodem dostawczym, omijając inny pojazd, który zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić nastolatki, potrącił trzy dziewczyny w wieku 15 i 16 lat" - poinformowała Śląska Policja na swojej stronie internetowej
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Raciborz.-Wypadek-na-pasach.-Samochod-potracil-trzy-nastolatki

Na szczęście nic się nie stało. (poważnego)
Kierowca 20 parę lat


bloodwar

2020-09-18, 07:25
Każdy kto coś tam szczeka o współwinie dziewczyn na pasach za zaistniałą sytuację niech weźmie prawo jazdy i zaniesie je do najbliższego wydziału komunikacji celem oddania bo najwyraźniej znalazł je w czipsach

silwerbalk

2020-09-18, 07:46
Oby dwie stronny winne piesi bo k***a nają oczy w dupie lub w smartfonie i lezą jak pie**olone zombi podnkoła. kierowca co myśli że tamten się zatrzymał by pooglądać widoki.... Nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych żeby przepuścić pieszych... :-)

Ni...........ny

2020-09-18, 09:50
@Mors_Nigra Przejście dla pieszych jak sama nazwa wskazuje jest dla pieszych, jebie się ich mandatami za przechodzenie w miejscu niedozwolonym żeby łazili po przejściach a nie szwendali się byle gdzie, wiec powinno to być dla nich bezpieczne miejsce.

Po drugie prawo jazdy posiadają w zdecydowanej większości osoby dorosłe.
Na przejście może ci wyskoczyć dziecko od którego nie możesz oczekiwać dojrzałej postawy i dbania o własne bezpieczeństwo.
Z tego powodu oczekuje się od dorosłych kierujących że będą brali pod uwagę fakt że na przejściu pojawi im się ktoś kto nie zachowa ostrożności. Bo jest dzieckiem, inwalidą na wózku który nie jest w stanie się wychylić i rozejrzeć albo k***a niewidomy który za ch*ja cię nie zobaczy bo nic nie widzi.


Mors_Nigra napisał/a:

Codziennie przechodzę przez co najmniej kilka przejść, nie jeżdżę samochodem. Nie jestem pie**olonym debilem jak te gówniary



To zajebiście że jesteś taki inteligentny i dojrzały, dyplom ci wydrukuję. ;-) I na pewno w wieku 15 lat też już taki byłeś, pewnie już jako 10 latek byłeś w pełni dojrzały, odpowiedzialny i taki k***a mądry. Mamusia na pewno zawsze była z ciebie dumna.

O czymś takim pisze, nie trzeba być geniuszem żeby na przejściu dla pieszych spodziewać się pieszego, albo dzieciaka na rowerku ;-)


radar-owiec

2020-09-18, 10:06
klubber napisał/a:

a piesi to co? zadnych obowiazkow? brak mózgu u co najmniej 4 osob widoczny na powyzszym filmiku... kierowca busa za brak zatrzymania sie, 3 nastolatek zapatrzonych w srajfony to samo. jak mozna wyjsc zza pojazdu nie patrzac czy drugi pas jest wolny? no i w koncu mozna sie zastanowic nad reakcja tego ktory przepuszczal... bo lepiej nie przepuscic niz doprowadzic do powyzszej sytuacji.



Z całą pewnością stwierdzam brak mózgu, ale to u Ciebie

nano50

2020-09-18, 10:18
MgrMajster napisał/a:

Debile, broniący kierwocy busa i atakujący pieszych na przejściu....Po to ono jest, by czuć się bezpiecznie. Właśnie w tym miejscu na ulicy. Na przejściu dla pieszych. Wszędzie poza tym wyznaczonym miejscem, jeśli przechodzisz to na własne ryzyko. Ale na przejściu powinieneś iść spokojnie, bez strachu, że ktoś Ciebie pie**olnie, nawet patrząc w telefon. No sorry.. od tego jest właśnie przejście ( oznakowane) dla pieszych! Ciężko to Wam ameby zrozumieć? Zbawi jakiegoś kierowce, że musiał się na 10 sekund zatrzymać? Wyjedziesz z zabudowanego, dociśniesz gaz i moment nadrobisz.
Macie problem w pieszymi na przejściu. Zapraszam do Holandii, gdzie w mieście jeśli masz ścieżkę rowerową w ciągu jezdni, to i na rowerzystów uważasz i na rondach też ich przepuszczasz. To dopiero byście mieli problem ogarnąć tyle rzeczy na raz!
Oddajcie prawa jazdy, albo w końcu je zróbcie, najlepiej w mieście, gdzie jest największy odsetek niezdanych egzaminów. Jeśli zdacie, to będę pewien, że zasłużenie.



Trzeba być skończonym idiotą i warzywem, żeby zostać potrąconym na przejściu. Te 3 gówniary wpie**oliły się pod busa i mam nadzieję, że je mocno poturbowało to się w końcu nauczą myśleć. :idzwch*j:

syngaja

2020-09-18, 11:56
Mo-mo-mo-mo-Monsterkill...

nano50

2020-09-18, 13:30
Niezwyciężony napisał/a:


To zajebiście że jesteś taki inteligentny i dojrzały, dyplom ci wydrukuję. I na pewno w wieku 15 lat też już taki byłeś, pewnie już jako 10 latek byłeś w pełni dojrzały, odpowiedzialny i taki k***a mądry. Mamusia na pewno zawsze była z ciebie dumna.
O czymś takim pisze, nie trzeba być geniuszem żeby na przejściu dla pieszych spodziewać się pieszego, albo dzieciaka na rowerku



Ja w wieku 10 lat byłem odpowiedzialny i w ch*j uważałem na przejściach, ale jak widać, niektórzy muszą do tego dorosnąć. Powinny dostać nagrodę Darwina i ch*j z nimi. Naturalna selekcja.

TheMozg01

2020-09-18, 13:46
Reisedreth napisał/a:

Jaki wylew sp***olin w komentarzach.
Choćby skały srały - wina kierowcy. Na podstawowym kursie na prawko jest uczone, że jest zakaz wyprzedzania lub wymijania pojazdu na przejściu dla pieszych - właśnie ze względu na fakt, że można w kogoś przypie**olić jeśli przechodzi przez ulicę.
"święte krowy piesi" - tak k***a, miały pełne prawo przechodzić przez tą ulicę bo jeden z kierowców się zatrzymał żeby je przepuścić. Busiarz zamiast grzebać w dupie powinien zachować szczególną ostrożność.
Mam nadzieję, że wy, zjeby tam u góry którzy bronicie tego debila z busa nie macie prawka. A jeśli macie - dla dobra społeczeństwa sami je oddajcie zanim kogoś zabijecie.



Jakich sp***olin? Nikt nie zarzuca tym dziewuchom że nie były na prawie, bo były. Kierowca busa zj***ł i jest jego wina. Ale pieszy też nie może oczekiwać przechodząc na pasach że każdy samochód prowadzi osoba poczytalna/zdrowa/trzeźwa, że auto ma sprawne hamulce itp

Możesz wyzywać od sp***olin, tylko nie zapomnij powiedzieć swojemu połamanemu dziecku w szpitalu, ale jak będzie warzywem, że "mamusia mówiła że masz bezwzględne pierwszeństwo, wszystko będzie dobrze". Jeśli Ty włazisz na przejście nawet się nie rozglądając bo "mam pierwszeństwo i nikt nie może mnie rozjechać" to Ty jesteś osobą bez instynktu samozachowawczego i masz swoje zdrowie za nic.

Gdyby każdy uczył swoje dzieci, że w takim miejscu jak ulica jest niebezpiecznie i pomimo pierwszeństwa może ci się coś stać, to wypadków byłoby mniej.

I jeszcze raz powtarzam: BYĆ NA PRAWIE =/= BYĆ BEZPIECZNYM

nigdy w życiu swojemu dziecku nie powiem, że na przejściu dla pieszych może się czuć bezpiecznie i przechodzić bez zastanowienia. Wolę aby były przezorne na drodze ale żywe.

booboo

2020-09-18, 14:19
Piesi w tym chorym kraju dla wlasnego bezpieczenstwa powinni sie wyhylac zza auta o ile w to stojące nie pie**olnie debil który nie zauwazy :D
Poza tym wyprzedzanie na pasach jest nagminne
Nagrywajacy tez wyprzedzil bezposrednio przed pasami .......
Oglnie polscy kierowcy to takie ch*je i chamy :D

MARCINEZE

2020-09-18, 15:14
@klubber
Wspomniany pan to typowy przykład debila. Próbuję obarczyc winą dzieci za całe zdarzenie. Przejścia są nazywane "dla pieszych" nie bez przyczyny. Każdy może z nich korzystać każdy włącznie z osobami niewidomymi. Każdy kierowca ma obowiązek ustąpić w tym miejscu pieszym. No ale to Polska więc jedzie taki klebber i przyspiesza przed pasami żeby pieszy nie wymusił jego zatrzymania. Murzyński ch*j ci w dupe i na imię. Mam nadzieję że zmądrzejesz zanim twoje dziecko zostanie rozj***ne na pasach przez człowieka takiego jak ty.
Nie rozmnażaj się
Pozdrawiam

deejay1910

2020-09-18, 15:21
Wina kierowcy busa jest bezsprzeczna tylko co z tego? Dojebią mu mandat, może nawet straci prawko. Co to tak naprawdę zmieni dla potrąconych pieszych? Mnie już w przedszkolu wpajali żeby przed przejściem rozejrzeć się w lewo, w prawo a później jeszcze raz w lewo! A teraz utwierdza się pieszych w przekonaniu że jak wejdą na pasy to są nietykalni. Do tego jeszcze chcą zmienić przepisy żeby pieszy miał bezwzględne pierwszeństwo na pasach jak tylko pomysli o tym że chce przejść. Ilu ludzi przez to zginie to nawet nie chce myśleć.

klubber

2020-09-18, 16:48
bawią mnie Ci którzy mnie atakuja, czytanie ze zrozumieniem jest w klasach 1-3 ale jak widac niektorym slabo to wychodzi :)
od samego poczatku pisze ze kierowca totalnie zaj***l, ale tez od samego poczatku mowie o BRAKU mózgu u przechodzacych przez pasy i braku INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO !!
tak więc zalecam wczytać sie jeszcze raz w to co napisałem , a nie rzucać inwektywami w kierunku Tych którzy RZEKOMO bronią kierowcy 8-)

MgrMajster

2020-09-18, 18:09
nano50 napisał/a:

Trzeba być skończonym idiotą i warzywem, żeby zostać potrąconym na przejściu. Te 3 gówniary wpie**oliły się pod busa i mam nadzieję, że je mocno poturbowało to się w końcu nauczą myśleć



Szkoda, że sam się nie wpie**oliłeś. Obejrzyj nagranie jeszcze tysiąc razy, a zobaczysz, że przechodziły w pełni poprawnie. To debil z busa zj***ł, że się nie zatrzymał. Ale to u nich normalne. Gdyby jeszcze laski się wj***ły pod osobówkę, która by się nie zatrzymała, by je przepuścić to by można to uznać za wtargnięcie, jeśli nie byłoby innych okoliczności wskazujących na to, że jest inaczej.
Dla dobra swiata wjeb się pod busa.

nano50

2020-09-18, 18:16
MgrMajster napisał/a:

Szkoda, że sam się nie wpie**oliłeś. Obejrzyj nagranie jeszcze tysiąc razy, a zobaczysz, że przechodziły w pełni poprawnie. To debil z busa zj***ł, że się nie zatrzymał. Ale to u nich normalne. Gdyby jeszcze laski się wj***ły pod osobówkę, która by się nie zatrzymała, by je przepuścić to by można to uznać za wtargnięcie, jeśli nie byłoby innych okoliczności wskazujących na to, że jest inaczej.
Dla dobra swiata wjeb się pod busa.



Nigdy się nie wjebię pod busa, bo w odróżnieniu od Ciebie czy tych ameb z wideo powyżej, MAM MÓZG.



MARCINEZE napisał/a:

@klubber
Wspomniany pan to typowy przykład debila. Próbuję obarczyc winą dzieci za całe zdarzenie. Przejścia są nazywane "dla pieszych" nie bez przyczyny. Każdy może z nich korzystać każdy włącznie z osobami niewidomymi. Każdy kierowca ma obowiązek ustąpić w tym miejscu pieszym. No ale to Polska więc jedzie taki klebber i przyspiesza przed pasami żeby pieszy nie wymusił jego zatrzymania. Murzyński ch*j ci w dupe i na imię. Mam nadzieję że zmądrzejesz zanim twoje dziecko zostanie rozj***ne na pasach przez człowieka takiego jak ty .
Nie rozmnażaj się
Pozdrawiam



Jego dziecko nigdy nie zostanie rozbebrane na pasach, bo je nauczy myśleć, j***ne debile.
:idzwch*j: