18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekswizja (005)

tosiewytnie • 2011-08-22, 11:17


Na końcu odcinka pozdrowienia dla widzów sadistica ;]]]

Pener

2011-08-23, 11:58
wujku skończ już, te komentarze są gorsze niż ten filmik....

wujekbielu

2011-08-23, 12:02
Super r*chacz napisał/a:



CYTATY Z FB:
Wujek Bielu
Mam więcej Lajków , niż Deyna , Boniek i Lato razem wzięci :D

Wujek Bielu
‎6000 :) ostro

Wujek Bielu
Ponad 4 koła ostro!!

Wujek Bielu
‎3000 lajków :P chyba czas na kolanach do czestochowy na pielgrzymke uderzyc z podziekowaniami

Wujek Bielu
‎2000:)




Niewiem czy wiesz ,ale są tez ludzie ktorzy obsługują fanpage:P i dostają za to pieniądze więc nie tylko ja mam tam uprawnienia, bo musiablym siedziec 24 na dobe jak wy na forum ;]


i dodatkowo tak zakańczam , swego rodzaju żebraniem , bardziej Reklamą bo jak wiesz im wiecej osob obejzy tym wieksza kasa proste chyba jednak nie dla ciebie

Pener

2011-08-23, 12:03
ale tutaj k***a siedzisz i sie produkujesz w komentarzach.... liczysz na wirtualne piwko?

wujekbielu

2011-08-23, 12:05
penerek napisał/a:

ale tutaj k***a siedzisz i sie produkujesz w komentarzach.... liczysz na wirtualne piwko?




tutaj bronie swoich racji , pie**ole wasze piwka :) bo to smieszne

Pener

2011-08-23, 12:07
bronienie swoich racji w taki sposób jest śmieszniejsze

~Conscribo

2011-08-23, 12:07
ok, kto pierwszy napisze tutaj posta dostanie bana :>

wujekbielu

2011-08-23, 12:10
[quote="Najjaśniejszy Pan Kozogłowy"]

k***a, niezły hipokryta, jak kaczyński [quote]


bo bronie , i walcze nie z opiniami a ze sk***ysyństwem bo ja was jeszcze od sk***ieli ch*jów , mord zesranych , i po waszych starych dodatkowo nie jechalem ;]

master of disaster

2011-08-23, 12:12
Przebrnąłem do końca bez przewijania i mogę uczciwie stwierdzić, że prędzej obejrzę hurtem wszystkie odcinki "Matura To Bzdura" i "Złotopolskich" niż zadam sobie ponownie tą torturę.

calvo

2011-08-23, 12:24
haha boli krytyka! przed komputerem? daj pan spokoj hahah

NiedźwiedzioGłowy

2011-08-23, 12:47
Widzę, że coś się tu dzieje jednak ;)

W sumie chciałbym serdecznie podziękować wujkowie bielowi, bo potwierdziło się dla mnie, że trzeba być kompletnym debilem, złamasem życiowym, mentalną dz**ką bez pomysłu, psem biegającym za tym, kto ma miskę z żarciem, żeby robić taki program. Jak czytam te twoje komentarze, te wypociny bez cienia ortografii czy gramatyki robi mi się niedobrze. Retoryka również na poziomie... bez poziomu. Erystyka leży. Gdzieś ty się słoneczko uchował? Chyba trzymali cię przez kilkanaście lat w piwnicy i teraz jara cię wszystko co nie jest workiem kartofli, hm? Żeby nie mieć nawet na tyle rozumu by się tu nie "bronić", na prawdę przykre zjawisko.

Swoja drogą, podziękuj producentom, którzy pewnie zwijają się ze śmiechu czytając te komenty, widząc, jak ludzie jadą po tobie z góry na dół. Bo oni mają nadzieję, że jak w przypadku niepełnosprytnych, pustych małolatów rozsyłających sobie linki na zasadzie "patrz, jakie fajne", userzy sadola będą przesyłać ten filmik pod hasłem "obczaj tego j***nego pedała, jaki kondom k***a!". Znaleźli młodego frajera, dali mu kilka groszy, a frajer ma przej***ne, bo od tego, co trafiło do internetu nie ma ucieczki. Będziesz to dzieciom pokazywał? Zaraz, jakim dzieciom... mamusi? :D

Koniec dyskusji, naczytałem się tu więcej syfu niż pod artykułami o smoleńsku :D

tweak16

2011-08-23, 13:07
Wrzucając jego filmiki na sadistica zabieracie mi ochote na życie...
Koleś jest żałosny, pie**oli jak potłuczony....
Skończcie z wrzucaniem tego syfu!

P.S jak bym go spotkał chętnie zaj***ł bym mu w ten jego paskudny pedalski ryj.

pabl0

2011-08-23, 13:45
haters gonna hate

po co tu wiecej pisac

0statniSprawiedliwy

2011-08-23, 15:32
Hahaha, ladnie wam gul skoczyl, bo wiecie ze kolega bielu ma racje:D Zalosne gimbusy

MrMacierz

2011-08-23, 16:52
Proponuję tak :

do zespołu Sadistica
Zamknąć tą dyskusję.

do zespołu ToSięWytnie
Nie wrzucanie więcej na sadola odcinków Sekswizji.

Napinka w obie strony nic więcej.

Pozdrawiam.

Francysl

2011-08-23, 20:28
wujekbielu napisał/a:




to załóż , vloga , zarób hajs i Ty skoro tak gul Ci chodzi :P na sadisticu płacą w piwkach więc do garnka nie włożysz:P
ps: widze masz 18 lat to duzo o zarobku tez wiedziec nie mozesz bo mamusia i tatus utrzymują. Więc moze sie nie wypowiadaj

śmiem twierdzić ze nie jeden z was , poprowadziłby coś takiego za pieniądze :P tutaj zgrwacie porządnych ludzi , a jakby mu hajsem przed mordą pomajtać to inna gadka :P




Robisz z siebie pie**olonego materialiste, ja wole zająć się pasją i żyć jak przeciętny człowiek. W dodatku być szczęśliwym i szanowanym, a Ty dalej rób z siebie debila i dawaj sobą pomiatać innym do okoła w dodatku wmawiasz tutaj ludziom ( o podobnych poglądach do moich, którzy chcą zająć sobie wolny czas jakoś ) że są osobami, które spędzają życie przed komputerem, przemyśl najpierw to co robisz i co piszesz, a potem zabierz się za reszte. Bo na razie kreujesz się na skończonego palanta i materialiste, hajs szcześcia nie daje, a tymbardziej jakich kolwiek SZCZERYCH uczuć.