18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekswizja (005)

tosiewytnie • 2011-08-22, 11:17


Na końcu odcinka pozdrowienia dla widzów sadistica ;]]]

Su...........cz

2011-08-22, 12:55
kudlaty1125 napisał/a:

Jakim k***a trzeba być debilem, żeby ciągle wrzucać swoje filmiki, tam gdzie ich nikt nie chce



Ja np. chce żeby były i co ci do tego homofobie? Pojazd na posrańców z sadola, jak najbardziej trafny. j***ć gimnazjalnych napinaczy i onanistów. Tak strasznie narzekasz jakie to ch*jowe i jaki to straszny pedał prowadzi, ale oglądasz każdy jeden odcinek i piszesz durne komentarze pod każdą wrzutą. Ogarnij cyce...

Więcej dystansu, zasrane polaczki.

(możecie wj***ć mi warna, j***ć was)

_R...........s_

2011-08-22, 13:13
@up
nie jestem homofobem, pie**oli mnie czy ktoś woli stukać laski czy facetów, też ch*j mnie interesuje jak ktoś się ubiera. Ten odcinek oglądałem może z 4 minuty, a potem przewinąłem do końca z uwagi na ten pojazd, gdyby nie to, nawet bym tego nie włączał.
ps z tego co widać po komentarzach to są tu osoby znacznie bardziej gnojące tego kolesia, ogólnie społeczność sadistica w większości jest mu nieprzychylna . Ja ani razu nie nazwałem go pedałem ani nie groziłem mu pobiciem. Cytat który użyłeś jest trafny.

j0k3

2011-08-22, 13:30
nie nadajesz się chłopie do programów, szukaj innej profesji

Póhó

2011-08-22, 14:17
Ej no ej no. Jesteśmy sławni

Dzięki za pozdrowienia, pie**ol się :)

Hada Gronkowiec-Lincz

2011-08-22, 14:25
do tego syna co to prowadzi:

zdradz nam tu wszystkim w nastepnym odcinku czy po skonczeniu nagrywania odcinka, jebiecie sie w z kostkiem w dupe?

trane1

2011-08-22, 14:28
w jego ustach nawet slowo "sadistik" brzmi tak jakos ... em pedalsko ?

Wiochmen

2011-08-22, 14:51
Super r*chacz napisał/a:

Więcej dystansu, zasrane polaczki.



ogolnie masz racje...ale wyzwysko od polaczkow bylo niepotrzebne

wujekbielu

2011-08-22, 15:00
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

do tego syna co to prowadzi:

zdradz nam tu wszystkim w nastepnym odcinku czy po skonczeniu nagrywania odcinka, jebiecie sie w z kostkiem w dupe?




tajemnica :) to jest stwierdzenie ? :) poprosze jeszcze zebys sie podpisal imieniem i nazwiskiem pod Tym to masz brawa napinaczu :)


co do stwierdzenia ze mnei jedziecie tutaj głównie- fakt tak jest :) tylko zastanawia mnie jedna kwestia na szerszych forach z wieksza iloscia uzytkowników , tak jak i na youtubie , takich komentów jest niewiele ... i teraz pytanie czy 70 procent internautów sie nie zna? czy wasze forum jest tak ch*jowe , bo kazdy cisnie i liczy na jakies wirtualne piwko no żenada k***a :D idzcie na piwko do pubu a nie tutaj :D



reasumując , chcecie mi doj***ć , wyj***ć itd jak piszecie ok to to zróbcie a nie piszcie bo na ulicy k***a zaden sie nie odezwie. pozdrawiam:P

Pener

2011-08-22, 15:16
o matko, to teraz się zacznie....

Thanatophiliac

2011-08-22, 15:48
wujekbielu napisał/a:






i teraz pytanie czy 70 procent internautów sie nie zna?



Gówno to smakowita sprawa! Miliardy much nie może sie mylic!

thewhitestar

2011-08-22, 15:50
Wujek, na ch*j tu przyszedłeś? Sadol ma ciebie i twój gówniany program w dupie, pogódź się z tym i nie pajacuj nam tutaj.

PS. i naucz się pisać.

Su...........cz

2011-08-22, 16:00
wujekbielu napisał/a:

i teraz pytanie czy 70 procent internautów sie nie zna? czy wasze forum jest tak ch*jowe , bo kazdy cisnie i liczy na jakies wirtualne piwko no żenada k***a :D idzcie na piwko do pubu a nie tutaj :D



Większość idiotów z tego forum, to zwykłe dzieciaki, które nie poznały jeszcze smaku prawdziwego piwa (o czymś więcej nawet nie wspomnę) ;) Ot taka Mekka dla pseudo sadystów i napinaczy.

Wiochmen

2011-08-22, 16:36
thewhitestar napisał/a:

Wujek, na ch*j tu przyszedłeś? Sadol ma ciebie i twój gówniany program w dupie, pogódź się z tym i nie pajacuj nam tutaj.

PS. i naucz się pisać.



ale ty jestes zj***ny...juz wczesniej mowilem nie podoba sie to nie ogladaj,ale nie ty jestes zj***ny i ogladasz cos co ci sie nie podoba...pewnie tez pocinasz kolegów a po "zabawie" wyzywasz ze geje sa h*jowi i wogole do gazu

Super r*chacz napisał/a:

wujekbielu napisał/a:

i teraz pytanie czy 70 procent internautów sie nie zna? czy wasze forum jest tak ch*jowe , bo kazdy cisnie i liczy na jakies wirtualne piwko no żenada k***a :D idzcie na piwko do pubu a nie tutaj :D



Większość idiotów z tego forum, to zwykłe dzieciaki, które nie poznały jeszcze smaku prawdziwego piwa (o czymś więcej nawet nie wspomnę) ;) Ot taka Mekka dla pseudo sadystów i napinaczy.




dokladnie

Jeadong

2011-08-22, 16:57
Miszcz. Wujas, przegiąłeś samego siebie ! :D

Wszedłem tu tylko ze względu na ostatnią spinkę do sadoli :D . Wszystko fajnie, filmik raz w tygodniu, 0 spamu itp. Nie chcesz- nie oglądaj - nie komentuj, dziękuję, dobranoc. Nie rozumiem tylko jednego- bronić typa, który rzuca Ci błotem w pysk ;]. Osobiście nie czuję się urażony bo mam wyj***ne na wirtualne ego i zaraz idę się zajebąć :) ale jako "forumowicz" mogłem poczuć się urażony takim tekstem na końcu. Jak chcesz spinać to na ch*j tu filmiki wrzucasz ? No k***a ja cie plis. Sklej mordę i nawet tu nie wchodź to się towarzystwo uspokoi.