18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekswizja (005)

tosiewytnie • 2011-08-22, 11:17


Na końcu odcinka pozdrowienia dla widzów sadistica ;]]]

skurczybyk1990

2011-08-23, 00:16
Wujku bielu i tak mamy na ciebie wyj***ne!!!

skurczybyk1990

2011-08-23, 00:38
wujku to w lodzi masz juz dwoch wrogow:)

Exoone

2011-08-23, 00:41
Zmusiłem się do oglądnięcia jednego odcinka mimo nieprzychylnych komentarzy i niestety, ale społeczność sadistica ma 100% racji, prowadzący to kompletny imbecyl, wydawałoby się, że mało komu się to spodoba, a jednak liczba głosów na "hit" świadczy o tym że mamy oj***ne z mózgu społeczeństwo. Wyłączyłem kiedy zaczął opowiadać o sztucznych penisach, których sam zapewne często używa w domowym zaciszu...

MrMacierz

2011-08-23, 00:52
Czytając wasze komentarze, nie jestem zdziwiony reakcją forumowiczów niektórych. Chciałbym się podzielić swoimi wnioskami, które i tak prawdopodbnie będą zaraz zhejtowane przez grupkę tzw napinaczy. Pewnie padnie kilka ciepłych słów typu : 'skoro wiesz to po ch*j się odzywasz końska kito itd" ...

Wracając zgadzam się w 100% z Saint Spear'em. Tak działają te programy i do ich realizacji nie wybrali by prezentera który wygląda jak szafa na cekaemy, tylko właśnie faceta pokroju Wujka Biela. Nie wiem po co ta napinka, że wygląda jak pedał itp. k***a niech wygląda jak chce, tak mu dobrze i ch*j. Śmiem twierdzić, że i tak pewnie obrócił więcej lasek niż nie jeden z tego forum, wliczając mnie, gdyż mam niecałe 19 lat. ( teraz rzut błotem we mnie bo gnój itd ).

Komentarz na koniec odcinka, był do ogóły sadistica, ale mnie nie uraził ani trochę, gdyż mi to zwisa. Uraził zapewne, tych którzy najeżdzają na niego od początku oraz pojedyncze osobniki. CI którzy mają w 100% wyj***ne na niego, to go nie oglądają i nie wrzucają nic nie wnoszących durnych postów.

Dalej, wirtualne piwa i cała ta reszta to właśnie charakterystyka sadistica. Nie podoba się wujkowi to trudno, wypowiedziałeś się raz wystarczy. Nie powtarzaj tego w kółko, bo to nie ma sensu. NIe przekszyczysz. W sumie to jest równie bez sensu co "lubię to" na facebook'u.

Dalsze pie**olenie na ten temat nie ma sensu. Wujek i jego ekipa dalej będzie sobie nagrywała. Jak nie dla sadistica to znajdzię się innego odbiorcę.

Wystarczy chyba.

EDIT : Dodam, że ja również tego nie oglądam bo ten program nie ma sensu dla mnie.
EDIT2 : Wybaczcie za powtarzajÄ…ce siÄ™ "nie ma sensu", przegiÄ…Å‚em z lekka.

Hada Gronkowiec-Lincz

2011-08-23, 01:36
wujekbielu napisał/a:





Ty jeszcze nie ogarnąłeś tematu ze to jest dla jaj ?? Cisnijcie ten program ze jest ch*jowy , macie do tego prawo i ja to szanuje Tylko jak sie juz jeden z drugim odważysz jechac mnie od sk***ielo , ch*jów , pedałów i mowic ze mi wyjebiesz w morde to chociaż , podpisz sie imieniem i nazwiskiem ;)albo powiedz mi to na ulicy :)



Dla jaj? chlopak, co ja mam sobie o tobie pomyslec jak ty ku*asami mi rzucasz po ekranie? Ja rozumiem, ze moze to przyj***ne spoleczestwo smieszy to, ze kostek podejdzie do kobiety i powie o Boże ale ma pani ladne nogi, zakochalem sie. Ale kurrwa! nas to nie smieszy, nie kumasz tego? Przejdz sie ulica i spytaj sie kogo smieszy twoj program ok? Wiekszosc powie, ze go nie zna a druga czesc powie ze ma to w dupie. jakie 70% internautow? wez mnie nie rozpie**alaj, zebys ty mial chociaz pol procenta internautow poparcia to sie ciesz chlopak, bo to juz sukces. Sa programy ktore sa na poziomie. Nie moja wina, ze mamy przyj***ne spoleczenstwo z plytkim humorem, ktore smiesza ku*asy w sex-shopie. Sa ludzie z bardziej inteligentna forma humoru, ktorych nie smieszy przyj***nizm i robienie z siebie debila, to nie jest smieszne, to jest zalosne, kumasz juz? A pytanie moge Ci zadac w Koninie, zapraszam.

sally_spectra

2011-08-23, 01:54
pie**olenie
wypowiadają się sami kolesie(z jednym wyjątkiem), większość jeszcze pryszczata i wali konia w skarpetkę.
więc komentarz kobiety-podryw z kostkiem megaśmieszny
a samego wujka chętnie bym wyr*chała

pewnie teraz się posypią i na mnie gromy, więc uprzedzam-gimnazjum już dawno temu skończyłam, mam oboje oczu, nogi obie niedrewniane i pełen garnitur zębów
Å‚orewa

Skurwysyn z natury

2011-08-23, 01:59
@up
i do tego za duzo pie**oli, kobiecie nie wypada tyle pie**olic...

No i wujas, walnij pm jak bedziecie nagrywac w Poznaniu, wpadne podziekowac za pozdrowienia.

wujekbielu

2011-08-23, 02:47
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

A kogo obchodzi opinia starej ladacznicy? Brzydka jesteÅ›, wnioskujÄ™ z avatara





buahahaha Twój avatar nie lepszy , do Banderasów to Ty nie należysz :) :) wnioskuję po avatarze :D

wam sie nic nie da wytlumaczyc , jedzcie po programie jak chcecie , nie zmuszam was do tego aby wam się to podobało ,tylko troche kultury i k***a ogłady jakiejkolwiek :P bo pociskanie na starych , i jakies tam pogróżki że ktoś mi wyjebie , przypie**oli etc , jesteście mega odważni , szkoda że za ścianą swojego serwerka.

może i robie z siebie idiotę ale za to dostaje konkretny hajs a wy za wrzucanie mi na hardkorze co ? piwko ?



koniec k***a tematu , podobać wam się nie musi , komentuj z ogładą :P

NiedźwiedzioGłowy

2011-08-23, 03:13
Koleś, żal mi cię trochę. Nie musisz się bać, że ktoś ci wpie**oli, szanse są małe bo:
- nikomu by się nie chciało,
- jeżeli już, to nie ma frajdy, jak się nie nagra i nie udostępni, a to by był dowód w sprawie.
Więc spokojnie idź spać, pomyśl o swoich gumowych ku*asach i nie martw się, nikt cię napie**alać nie będzie.

Zabawne jest to, że konkretny hajs można zarobić na dziesiątki innych sposobów, wystarczy wykształcenie albo inteligencja, ale cóż, popychadła też są potrzebne, krzyżyk na drogę :)

BÃ...........³g

2011-08-23, 05:53
Hehe, ale gówno.
Wujek jesteś naprawdę żałosnym osobnikiem, jeśli podnieca Cię ilość komentów na jutubie fapuj tam i nie myśl że tu będzie podobnie.

Równie żałosne są komentarze ludzi którzy by Cię napie**alali, wiesz dlaczego?
Bo takich "fisiów", którzy zaczesani w bok z pedalskich uśmiechem wpie**alają się w kwestie które znają z opowieści, napie**ala się tylko wtedy gdy liżąc dupe schodzą na jaja.

Fakt że ktoś Ci płaci za bycie debilem smuci - nasze media zawsze lansowały tanich i prostych w zrozumieniu idiotów.

Czekać aż Administracja wyłączy komentarze, nie zdziwiłbym się bo leje się tu gówno, ale leje się tylko dlatego że otworzyłeś usta.

klonklon88

2011-08-23, 07:03
Siema
Przybywam z odsiecza by rozwiac pewne watpliwosci co do Wujka Biela.
Znam goscia w ch*j czasu, jest 100% hetero, pije polska wodeczke, pali dobre fajki i co najwazniejsze r*cha! Rozumiem ze czesc osob z Sadistica nigdy nie wachalo nawet dobrej wodeczki nie mowiac juz o cieplej i wilgotnej cipeczce a juz calkiem pozostawiajac temat sexu oralnego. Wujek Bielu jest jebniety to fakt ale pozytywnie, pomogl mi wielokrotnie w roznych sytuacjach i zapewniam ze robi to za kase. Nie wierze i nigdy nie bede w stanie uwierzyc ze gdyby przyszedl procudent do najwiekszych walikoniów z Sadola i zaproponowal sume ktora dostaje bielu(a jest znaczna$$$$) to zaden by sie nie zgodzil... machalibyście kretyni swoimi ku*asami przed kamera i jedlibyscie swoj kal aby tylko zarobic... wiec prosze przestancie robic z siebie zajebistych kolesi ktorzy wszystkich napie**alaja bo nie jest to smieszne... Odkad znam WujkaBiela to wszyscy mu zawsze grozili a nigdy nie dostal nawet z otwartej dlatego... LUZ trzepaki i pozdro dla ekipy ktora czai temat.

Dla Sadistica, ze slonecznej Warszawy mowił KLONKLON88

Pener

2011-08-23, 07:11
dobrze, że nie mam znajomych przybywających z taką odsieczą :roll:

Su...........cz

2011-08-23, 08:22
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

nas to nie smieszy, nie kumasz tego?



Mów za siebie :]

wujekbielu

2011-08-23, 09:53
Bóg napisał/a:


Bo takich "fisiów", którzy zaczesani w bok z pedalskich uśmiechem wpie**alają się w kwestie które znają z opowieści, napie**ala się tylko wtedy gdy liżąc dupe schodzą na jaja.




znasz to z autopsji ? :) bo tak to pięknie opisujesz:)

Pener

2011-08-23, 09:59
wujku, skoro wiesz co tu się dzieje, to po ch*j jeszcze bardziej rozkręcasz temat?
nagrajcie kolejny klip, zjedź użytkowników sadola z góry na dół i ch*j. skoro masz na to tak strasznie wyj***ne to po co zaglądasz w te komentarze? napisałeś swoją opinię raz i reszta komentarzy to dokładnie to samo, albo odpowiadanie na zaczepki. lepiej byś się ustosunkował do odsieczy znajomego :)