18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie podam nazwiska i chuj

straatveger • 2012-11-17, 02:28
Policja prowokuje uczestników marszu niedpodległości w białymstoku... żartuje tak na prawdę burak boi się podać dane osobowę bo jak stwierdza na końcu "będe w kartotekach" nie zabrakło też kilku ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy i dwójki moherów

Pały to mają stalowe nerwy ja bym nie wytrzymał i zaj***ł każdemu a szczególnie kamerzyście co świeci mu po gałach
Tekst o utracie niepodległości słowo w słowo zerżnięty z wypowiedzi korwina mikke, żeby ktoś nie pomyślał że gnój sam na to wpadł :idzwch*j:

szponiasty

2012-11-20, 21:42
Spoon9 napisał/a:

mądruje się a nie ma nawet na maszynkę jednorazową żeby się ogolić i wyglądać jak człowiek...k***a, ja bym ich k***a wszystkich rozstrzelał i ch*j, byłbym polskim breivikiem, tylko musiałbym znaleźć coś z k***a dużym magazynkiem, żeby mi panowie i panie wszystko lepiej wiedzący nie pouciekali jak bym przeładowywał...ech k***a


A co? Bo do "władzy" jak do kościoła? Idź lepiej głosować sprany móżdżku i miesiąc później płacz jak ci źle i nie dobrze i że znów cię oszukali.

Spoon9

2012-11-24, 10:19
@szponiasty Nigdy nie nażekałem jak mi źle i nie dobrze, bo wk***iają mnie tacy ludzie. Piszę tu tylko że wk***ia mnie takli koleś w przetłuszczonych włoskach pieprzący od rzeczy jakieś farmazony, a co do władzy to ja mam do nich szacunek chociaż za to że ma na tyle mocne nerwy żeby nie zabić takie kolesia