18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie podam nazwiska i chuj

straatveger • 2012-11-17, 02:28
Policja prowokuje uczestników marszu niedpodległości w białymstoku... żartuje tak na prawdę burak boi się podać dane osobowę bo jak stwierdza na końcu "będe w kartotekach" nie zabrakło też kilku ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy i dwójki moherów

Pały to mają stalowe nerwy ja bym nie wytrzymał i zaj***ł każdemu a szczególnie kamerzyście co świeci mu po gałach
Tekst o utracie niepodległości słowo w słowo zerżnięty z wypowiedzi korwina mikke, żeby ktoś nie pomyślał że gnój sam na to wpadł :idzwch*j:

CarolOtyła

2012-11-17, 10:14
W Polsce utarło się przekonanie, że jak zapie**olisz sobie krzyż na plecy albo flagę z godłem i krzyczysz jakieś idiotyzmy to jesteś bezkarny. Nie bronię rządu bo każdy wie, że to banda złodziei i sk***ysynów. Ale policjant też jest człowiekiem, który ma rodzinę na utrzymaniu. Musi wykonywać swoją pracę i obowiązki. Zwłaszcza jak taki ch*j mu świeci w oczy kamerą i wyzywa od ubeków i volksdeutschów. Więcej uprawnień dla policji.

Dla takich pojebów jak ci z transparentem to dwa strzały ostrzegawcze - w tył głowy.

I dorzucam standardowo ch*ja w dupę i kotwicę w plecy.

Mathiuser

2012-11-17, 12:20
Brind'amour napisał/a:

na glebę eunucha jak nie chce podać i do paki to sobie może przypomni. A te baby to jeszcze gorsze.
Za mało chłopaki z policji maja praw. W USA problem by rozwiązali w minute



Taaa, idź lepiej do swojej lewackiej nory.

Psilocke

2012-11-17, 13:37
Tak widzę, że ostatnio strasznie popularne stało się wyzywanie wszystkich od lewaków. Rozumiem, że to tak niepodległościowo i patriotycznie.
Najzabawniejsze jest to, że wszyscy są lewakami, z wyjątkiem autora danego postu, który poznał całą prawdę (nawet o zamachu na JFK) i jest jedynym i słusznym obrońcą Polski.
Gratuluję inteligencji.

azsxdc05

2012-11-17, 13:49
gdyby nie ta kamera to posiedzial by se chlopak 48.

mglisty

2012-11-17, 14:32
Tylko czekałem aż ktoś pie**olnie wyjcowi "Zło-dzie-je!" i jego krzyk się nagle urwie. :(

osci7

2012-11-17, 14:34
Patrioci k***a: "państwa polskiego". Żal dupę ściska.

ojojoj

2012-11-17, 14:43
"teraz w kartotekach bede?" na koniec wyr*chało juz mi całkowicie musk.

al...........10

2012-11-17, 14:46
Bardzo cierpliwy policjant, a przy tym nie daje sobie wejść na głowę - więcej takich.

PrsDBW

2012-11-17, 14:46
Co za kuc.

MIhau_

2012-11-17, 14:50
Podziwiam kolege z firmy. To jest idealny, ksiazkowy przklad legitymowania, kiedy ktos jest knabrny. Normalnie za takie cos na 24 do wyjasnienia, bo gosciu jest bardzo podobny do poszukiwanego zbiega, a nie chce podac danych.... :roll:

damian_tcv

2012-11-17, 14:54
w takich momentach powrót komuny by się przydał. spałować zgazować do aresztu i do domu. Drugi raz by byli pokorniejsi.

fukkkofff

2012-11-17, 14:59
Sadistic zszedł na psy

je...........ę

2012-11-17, 15:00
Ja pie**olę co za k***y po tych ulicach chodzą,trafił się jakiś mądry policjant co nie rzuca się z mordą a te łachy od razu cwaniakują jak się trafi jakaś pyskata młoda p*zda to owszem można się pokłócić ale wylegitymować można każdego i ja nie płaczę jak mnie x razy spisują pod blokiem więc jak już tak chcą się znać na prawie chłopczyki to neich wiedzą co im wolno a co nie. wylegitymowanie to nie zatrzymanie i nie trzeba mieć do niego żadnych podstaw a te p*zdy myślą,że są od razu wpisani na listę zbrodniarzy polskich.


Mam jeszcze lepszy pomysł aż chyba sam pójdę do policji i jako prawdziwy sadysta nie będę takim grzecznym policjantem jak ten tutaj to będą mieli powody do narzekania tepę ch*jki

Bezem

2012-11-17, 15:00
Powinni go wziąć na 48 bez podania powodu i tyle.

rancwa

2012-11-17, 15:05
więc gdyby człowieka siedzącego na ławce wylegitymowała policja to też jest prowokacja.
to jest ich obowiązek ( konstytucja, kodeksy, przysięgi itp) żeby wylegitymować obywatela gdy jego zachowanie budzi wątpliwości, że może zagrażać ładowi i porządkowi,
a prowokacje to tu robią sami gapie, nie znają się na prawie, przepisach i się wcinają, robią zamieszanie,
niech się cieszy że nie ma tak jak 30 lat temu, jakby drugi raz odmówił to załadowali by go nyski, wywieźli zrobili przesłuchanie, jego nogi i nery przywitały by się z białą damą, przyznał by się do wszystkich zarzutów i dostał by parę lat więzienia