18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie podam nazwiska i chuj

straatveger • 2012-11-17, 02:28
Policja prowokuje uczestników marszu niedpodległości w białymstoku... żartuje tak na prawdę burak boi się podać dane osobowę bo jak stwierdza na końcu "będe w kartotekach" nie zabrakło też kilku ludzi wtrącających się w nie swoje sprawy i dwójki moherów

Pały to mają stalowe nerwy ja bym nie wytrzymał i zaj***ł każdemu a szczególnie kamerzyście co świeci mu po gałach
Tekst o utracie niepodległości słowo w słowo zerżnięty z wypowiedzi korwina mikke, żeby ktoś nie pomyślał że gnój sam na to wpadł :idzwch*j:

koras1897

2012-11-17, 15:07
Prometeus Coprophagus napisał/a:

. Nie podoba się? Zagłosuj na kogoś, kto to zmieni.


Zagłosowałem. Co dalej?

je...........ę

2012-11-17, 15:10
@rancwa
te barany nawet nie rozumieją o co chodzi w spisywaniu :)
to nie tylko powód ,żeby się przyj***ć
ale kiedy ktoś opie**oli babcię kilometr dalej to masz alibi ,że byłeś spisywany albo byłeś w innym miejscu w tym samym czasie czyż nie tak?To wyklucza z automatu kogoś jako podejrzanym a kiedy banda agresywnych ćwoków siedzi i pije wódeczkę i zostaną spisani a 20 minut później zgwałcą jakaś babę to nie trzeba daleko szukać sprawców tyko można zacząć od nich.
Nie jestem zwolennikiem mandatów bardziej starego dobrego wpie**olu zamiast nandatów i dołków
Kiedyś to się dostało kilka razy pałą po plecach i ch*j a nie potem latać po sądach komornikach i innych gnidach żeby się odj***li bo nic nie masz

Yamissek

2012-11-17, 15:19
Ten pajac z flagą co wykrzykuje "złodzieje", aż się prosi o strzała.

Moja_Pani

2012-11-17, 15:25
Ci "protestujący" to takie głąby, że aż żal. Naczytają się w Internetach kozaczenia i pieprzą jak potłuczeni, sami nie wiedząc po co i na co, byleby się wyszczekać. Koleś go tylko prosi o wylegitymowanie się, a ten pie**oli mu że jest smutny, bo Polska nie jest niepodległa i że jakim prawem i że ojci ajci, bo mu nie wygodnie. Przecież ci faceci w mundurach mają tam pilnować porządku, nic więcej. Bierzesz udział w manifestacjach jeden z drugim, barany, to bądźcie gotowi do przedstawienia się. Jak tylko idziecie to chyba nie ma się czego bać, a Wy piszczycie jak małe dziewczynki.

Kaight

2012-11-17, 15:25
To nie byli uczestnicy marszu, tylko jakieś oszołomy które stanęły przy trasie marszu, ewentualnie próbowali zakłócić sam marsz. Tak jak twierdził policjant.

Ranger

2012-11-17, 15:52
Przede wszystkim policjant może wylegitymować osobę nawet bez powodu. Spisanie danych osobowych przez policję nie ma jeszcze żadnych konsekwencji - dopiero wystawienie mandatu jest zapisane w kartotece.
Trzeba być niezłą cipą, żeby wyleźć na ulicę z transparentem(pewnie koledzy go namówili), rzucać obraźliwe hasła i wstydzić się konsekwencji, które mogą z tego wynikać. No k***a, myślałem że gość za chwilę zacznie płakać, bo pan policjant się na niego uwziął...

W Stanach Zjednoczonych takie udawanie głuchego zostałoby odebrane jako znieważenie policjant. Położyliby gości na glebę i zawieźli na dołek na 24 godziny. Myślę, że to by takie p*zdy zniechęciło do manifestacji za które nie potrafią wziąć odpowiedzialności...

szponiasty

2012-11-17, 15:55
Brind'amour napisał/a:

na glebę eunucha jak nie chce podać i do paki to sobie może przypomni. A te baby to jeszcze gorsze.
Za mało chłopaki z policji maja praw. W USA problem by rozwiązali w minute



Cioty j***ne ile wam płacą? Tacy jak wy w latach 30-tych stali i hailowali dla wodza.

Beblas

2012-11-17, 16:27
Art. 65 kodeksu wykroczeń...

kamanes

2012-11-17, 16:30
k***a ledwo Adaś zszedł z pierwszych stron gazet i skoczni narciarskich....ledwo włosy zapuścił ...A tu od razu wtopa !! :) hehe

Br...........ki

2012-11-17, 17:59
Przecież to jest k***a śmiech na sali. Ci ludzie nie mają wstydu? Może mają uszkodzoną jakąś część mózgu mi by do lba nei przyszło zachowywać się w ten sposób jak ten cymbał z flagą, który jednak wygląda na poważnego.
Policjant rozmawia z kimś, to ten mu wchodzi przed nos jak by był niedorozwinięty i pyta się dlaczego ma się przesunąć.
Następnie idzie za policją i krzyczy im nad uchem
Najgorsze jest to że jak oni tylko lekko dotknął kogoś i powiedzą prosze o to i o to, to zaraz krzyczą "przestań go szarpać"

"teraz mandat, tak?"

adik300i

2012-11-17, 20:07
k***a jaki pedał jeszcze z dziewiczym wąsem....

Br...........ki

2012-11-17, 21:13
Poproszę linka do tego filmiku na YT

ksztodrwysz

2012-11-17, 23:13
0:40 Janusz Krystyna Do Widzenia !!





A wy bubki nie wiecie jeszcze, że demokracja sie skończyła !

Szkarłatny_Jacuś

2012-11-18, 00:00
Szacunek dla Policjanta za zachowanie zimnej krwi i nie przypie**olenie wąsowi. Jak dla mnie to że musiał się go prosić o dane już mu uwłacza. Na miejscu wąsa mniej wk***iającym rozwiązaniem sprawy było by po prostu sp***olić.

Spoon9

2012-11-18, 00:47
mądruje się a nie ma nawet na maszynkę jednorazową żeby się ogolić i wyglądać jak człowiek...k***a, ja bym ich k***a wszystkich rozstrzelał i ch*j, byłbym polskim breivikiem, tylko musiałbym znaleźć coś z k***a dużym magazynkiem, żeby mi panowie i panie wszystko lepiej wiedzący nie pouciekali jak bym przeładowywał...ech k***a