18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 19:19
Kwestii zawieszeń nie ma w zasadzie co poruszać bo wiemy jakie mamy drogi w Polsce ale też nie w każdym miejscu jest tak ch*jowo, więc np. pan z Gdańska przejedzie 200 tysięcy i "nic nie puka" a drugi pan powiedzmy z Lublina zrobi 50 tysięcy i się mu zawias wysra.

PryszczatyJeż

2013-07-07, 01:19
@SZAJBAAA
@genghiskhan Powiem Wam tyle, w dupie byliście i gówno widzieliście. Kolejne pierodlenie, jakie te zawieszenie hydropneumatyczne złe a nikt nawet do czynienia nie miał.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-07, 01:43
Karu napisał/a:

@SZAJBAAA
@genghiskhan Powiem Wam tyle, w dupie byliście i gówno widzieliście. Kolejne pierodlenie, jakie te zawieszenie hydropneumatyczne złe a nikt nawet do czynienia nie miał.



Tak :D Za to ty wiesz wszystko :D prawko pewnie masz od tygodnia :D :D :D
Idź spać dzieciaku.

PryszczatyJeż

2013-07-07, 01:47
SZAJBAAA napisał/a:



Tak :D Za to ty wiesz wszystko :D prawko pewnie masz od tygodnia :D :D :D
Idź spać dzieciaku.


Tak wiem, bo mam Xantie i wiem, ze są to durne mity. Znajomy ma C5 jakieś 4-5 lat może i też jakoś nie zepsuło mu się te ''awaryjne'' zawieszenie. Więc po prostu przestań pieprzyć głupoty i powielać durne mity skoro nie masz nawet oparcia na faktach.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-07, 01:53
Karu napisał/a:


Tak wiem, bo mam Xantie i wiem, ze są to durne mity. Kolega ma C5 jakieś 4-5 lat może i też jakoś nie zepsuło mu się te ''awaryjne'' zawieszenie. Więc po prostu przestań pie**olić głupoty i powielać durne mity skoro nie masz nawet oparcia na faktach.



Synku skończ pie**olić!
Po pierwsze te twoje "stereotypy" z dupy się nie wzięły!

Po drugie ile masz tą Xantie? miesiąc?!

Po trzecie czytaj ze zrozumieniem!
Czytaj!

Jak coś się w tej hydraulice wysra to zapłaczesz przy bankomacie! Dotarło?

Z resztą z kim ja k***a dyskutuje...

PryszczatyJeż

2013-07-07, 02:00
Xantia jest u nas rok. Była mocno zaniedbana. Z dupy nie, tylko z mądrości polskich mechaników, którzy potrafią tylko golfa albo passata naprawić, bo do tego potrzebny tylko jest młotek i przecinak, a w citroenie, coś popsuje, nie umie naprawić, wmówi, że to złe, i durne mity idą w świat. Skoro twierdzisz, że zapłaczę przy bankomacie, to co ma się zepsuć w tym zawieszeniu takiego? C5 trochę jeździ, Xantii też, używane części można dostać, z resztą uzywane, które drogie nie są. Z reszą kończę, tę dyskusję bo i tak do niczego ona nie prowadzi.

Dziamian

2013-07-07, 10:55
Cytat:

Synku skończ pie**olić!
Po pierwsze te twoje "stereotypy" z dupy się nie wzięły!

Po drugie ile masz tą Xantie? miesiąc?!

Po trzecie czytaj ze zrozumieniem!
Czytaj!

Jak coś się w tej hydraulice wysra to zapłaczesz przy bankomacie! Dotarło?

Z resztą z kim ja k***a dyskutuje...



użytkuje C5 2 lata i jakoś uwierz mi jak jesteś kumaty to i nie płaczesz przy bankomacie ;) jakimś cudem auto ma przejechane 320 tys km i się zawias nie psuje ;)

i jak coś siew hydraulice wysra, to jedziesz do odpowiedniego warsztatu i robisz to raz a porządnie i tyle :) i wcale nie szarpie to jakoś kieszeni, pompy, sfery, siłowniki, przewody ciśnieniowe, jakoś to nie kosztuje za dużo :roll: poza tym wolę dopłacić kilka złotych więcej, ale wiem że o wiele dłużej mi to wytrzyma ;)