18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

adamsok

2013-06-21, 09:24
Macie osły pierwszy lepszy filmik z VAG EVENTU



Za parę dni w Żerkowie odbędzie się kolejna edycja, możecie udać się tam w sobotę jako zwiedzający (i nic więcej bo wątpię żeby kogokolwiek z was wpuścili jako "wystawcę")

Filmik ma już prawie 3 lata, mimo tego poziom jest zaje...!!!

Pozdro dla fanów VAGA! Do zobaczenia na zlotach! a hejterem rozgrzany tłumik w dupsko! :)

okopa3

2013-06-21, 09:30
Cytat:

Pozdro dla fanów VAGA! Do zobaczenia na zlotach! a hejterem rozgrzany tłumik w dupsko!

kolektor wydechowy z R36 :nazimaja:

genghiskhan

2013-06-21, 10:19
okopa3 napisał/a:



zapraszam kiedyś na zlot, zobaczysz ile serca i poświęcenia można włożyć w auto.. tak, mam VW i BMW, oraz mieszkam na wsi
VolksWagen wcale nie musi być przeciętny, patrz na moje:ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


dla mnie to jest dalej gówno
chciałeś zabłysnąć ale ci nei wyszło
idź pucuj wieśwagena pod stodołą
bmw - inna bajka, ale nie w wieśniackim wydaniu, czyli pewnie e36 15 letnie posiadasz i czujesz się dumnym posiadaczem tej marki premium :lodowka:

adamsok napisał/a:


Pozdro dla fanów VAGA! Do zobaczenia na zlotach! a hejterem rozgrzany tłumik w dupsko! :)


Nie wiem dlaczego, ale Wam wieśniakom VAG to juz tylko się kojarzy z VW, a to przecież jeszcze audi na które przeważnie was nie stać. i nie mówie tu o 15 letnich A3 w tedeiku tylko nowszych fajnych furach....

:lodowka:
Jeździjcie se na te zloty, może ktoś się kiedyś zlituje i jebnie bombe, rozjebie ten szajs jak i fanów - świat stanie się lepszy ;)

Stefan_Sigal

2013-06-21, 10:54
Tak sobie przeczytałem te posty wyżej i myślę że niektórzy ludzie to są naprawdę popie**oleni.

Człowiek który nigdy nie siedział za kierownicą, nie miał własnego auta pie**oli farmazony że VW to szrot, wieś, auta dla biedaków, tandeta i ch*j wie co jeszcze najgorsze. No jak mnie to wk***ia takie gadanie.



okopa3

2013-06-21, 11:10
genghiskhan, niestety nie e36.. E46 FL 330i :) BMW ta sama bajka, dużo aut oszpeconych spojlerami, właściciele w dużej części to buractwo, dużo wypadków.. obie marki mają zepsutą opinię

może i moje nie są z górnej półki, ale jest dużo konkretnych VW!
Audi? w przyszłym roku zamiast E46 będzie A6 Avant 3.0TDI

joj_sport

2013-06-21, 11:48
Pierwsza fota calkiem trafna, przeciez volkswagen zostal wyprodukowany na zlecenie Adolfa :P
Plebsowóz - ale nie do zaj***nia, szczegolnie tdi'ki ;)

MudPie

2013-06-21, 12:26
genghiskhan napisał/a:



mając VOLKSWAGENA pokazyjesz, że masz wyj***ne na motoryzacje i jeździsz PRZECIĘTNYM (lub przeciętym :lol: ) autem

uffff :lodowka:


hahah ale z ciebie żenujący ignorant. Gówno się dzieciaku znasz na czym kolwiek..

damianek222

2013-06-21, 13:05
@UP

No bo cie nie stać. Niczym nie będziesz jezdzil, chyba, ze z rodzicami do lidla na zakupy :)

LikeThis

2013-06-21, 13:29
hehehe. Ale pomysły na tatuaże ...
Każdy ma swój gust albo bezguście i mam to w dupie :o

Co do kłótni dorzucę czy gorsze :
VW: Fajne autko za rozsądną cenę , raczej bezawaryjne
BMW:wygodne lecz nie zbyt lubię bo to jest dla lanserów (co prawda nową siódemeczką pośmigałbym)
Hondziwa : Dopracowane silniki z małą pojemnością a dużą mocą.
Ford: samochody które wytrzymają wszystko , fajne silniczki bardzo elastyczne
Nissan: Fajne nowoczesne auto , dużo modeli sportowych , ogólnie fajny design ale wnętrzem niestety lepszym bym nie pogardził
Mercedes :Wygodne samochody lecz spalanie może przerazić ,większe problemy z mechaniką naprawdę potrafią słono kosztować
Mitsubishi : Mechanicznie dopracowane samochody , ale potrafią się sp***olić wszystkie te kontrole trakcji itd.
Opel:tanie auta , dosyć wygodne jak na taką cenę ale za to rdzę to lubią jak tusk r*chać naród
AUDI:Twarde samochody , dosyć wygodne ale jednak jak za tą cenę wolałbym inny model
CHEVROLET:Samochody z małym silnikiem radzą sobie dobrze ,tanie użytkowe auto
KIA:Jak biedronka : w miarę tanie , w miarę dobrę
MAZDA:Sportowę z wytrzymałymi silnikami , a rodzinne bardzo wygodne jeżeli chodzi o tylną kanapę
VOLVO:Starsze modele bardzo bezpieczne , te nowsze fajne wnętrze
CITROEN i PEUGEOT:Typowy francuz , ładny i nowoczesny z zewnątrz ch*jowy środek
FIAT: Oczywiście FSO stare polskie , zajebiste .Nowe modele ch*jowe bo nie z Polski (chociaż fiat 500 przypadł do gustu)
Teraz mnie hejtujcie bo mam mitsubishi

adamsok

2013-06-21, 13:36
genghiskhan napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale Wam wieśniakom VAG to juz tylko się kojarzy z VW, a to przecież jeszcze audi na które przeważnie was nie stać. i nie mówie tu o 15 letnich A3 w tedeiku tylko nowszych fajnych furach....



Dla bezmózgich ignorantów jeżdżących mpkami...

VAG to nie tylko Volkswagen i Audi a także:

Bentley
Bugatti
Ducati
Lamborghini
SEAT
Škoda
Scania
MAN
Porsche

Jak ktoś ma kasę to może się bawić i jeździć Jaguarem, ale zapewne taka osoba nie siedzi tutaj i nie komentuje tego. Większość ludzi tu zaglądających to szary plebs który porusza się komunikacją miejską lub autem rodziców. Ot szara rzeczywistość :)

Pozdrawiam wszystkich w "nowych" autach nie posiadających klimy, webasta i innych udogodnień (o duszy nie wspomnę) :)

Rozgrzany tłumik wam w dupsko!

Walassss

2013-06-21, 13:38
@ ale litania :D

ragzezonator

2013-06-21, 13:48
Marian Pudzianowski napisał/a:

ch*j ci do tego co kto dziara.



co racja to racja.

osobiście wolę pchać malucha niż jeździć volkswagenem

Matush5

2013-06-21, 14:21
,Moim zdaniem takie tatuaże to idiotyzm chociaż, każdy ma prawo do tego co chce... Pozatym siadacie tak na tego VW, a prawdę mówiąc VW ma praktycznie polowe światowych najlepszych marek... Ja osobiście bardzo lubię VW i Audi. Ponieważ można kupić np. Audi A4, VW Passata B5, Golfa IV do 10 tysięcy złotych w bardzo dobrym stanie, mało palą, części nie są drogie są eleganckie, wygodne bardzo podoba mi się wygląd ogólny tych aut. Są to bardzo dobre auta, szanowane na całym świecie poimo tego, że nie są to moje wymarzone modele (Nissan R34 Skyline, Toyota Supra). Auta na którego stać przeciętnego kowalskiego, przestronne, eleganckie. Faktycznie przez "wieśniaków" nie mówie tu o ludziach ze wsi tylko ludziach którzy mają wieś w głowach stare BMW oraz głównie Golfy III stały się pośmiewiskiem ze względu na to co prezentuje większość nim jeżdżących nastolatków, disco polo na full, charczące głośniki, tuba ze starej wierzy alusy pomalowane farbą olejną... To jest częste w Polsce ale nie wszyscy muszą tacy być... Weźcie pod uwagę Ameryke tam gówniarzeria zapie**ala jakimiś Dodgami, BMW M3 i innymi autami na które Polak musiał by pracować parę lat i całe pensje odkładać :)

Prometheus_Coprophagus

2013-06-21, 14:34
ZomoDivision napisał/a:

a ma ktos tatuaż naleśników? Bardzo je lubie