18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-06-21, 18:32
damianek222 napisał/a:

@UP

No bo cie nie stać. Niczym nie będziesz jezdzil, chyba, ze z rodzicami do lidla na zakupy :)



Zapraszam na światła, juz rozgrzewam e46 ;]

Dziamian

2013-06-21, 18:44
ja pie**ole :homer: nigdy w życiu bym nie wytatuował sobie jakiegokolwiek znaczka na ciele, bez przesady, poza tym są marki, które lubię, są marki których nie lubię i tyle, mam francuzy, do niemców nic nie mam bo też miałem, trzeba wszystkiego w życiu spróbować ;) niemieckie to nie tylko VW to także opel, lub inne jakieś tam dojcze... dla mnie osobiście znaczek VW źle się kojarzy, nie lubię go po prostu z tego względu, że jest tego od zaj***nia i tyle tak samo bmw i innych niemieckich, jak miałbym się bawić w zakup niemieckiego auta to tylko coś pokroju audi a8, bmw serii 7 VW phaeton itp. bo dla mnie reszta samochodów, to wszystko jedno i to samo a sam teraz ujeżdżam Citroena C5 od 1,5 roku i złego nie mogę powiedzieć na to auto, bo zawiecha to jest kosmos :amused:

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-21, 18:49
Dziamian napisał/a:

a sam teraz ujeżdżam Citroena C5 od 1,5 roku i złego nie mogę powiedzieć na to auto, bo zawiecha to jest kosmos :amused:



Jak ktoś lubi jeździć tapczanem to pewnie kosmos :D
Tylko jak się w tej hydraulice coś popie**oli to będziesz płakał przy bankomacie :D

Elalex

2013-06-21, 19:56
Ale pie**olicie...Jeden do VW by nie wsiadł bo k***a pewnie Seatem starych zapie**ala...Drugi rozgrzewa swoje bmw na światłach a bmw to najbardziej pospolite gówno jakie jeździ po polskich drogach...pie**olone myślenie że jak ktoś ma golfa to ch*ja wart...wart więcej niż niejden pajac w swoim e36 za 3 tysie. Jeżdzę oplem i w ch*ju to mam bo to moje auto , sam je kupiłem i jest zajebiste...a pedały i hejty niech dalej wożą dupe w fotelikach ;)

genghiskhan

2013-06-21, 20:28
monsssster kill begins:


okopa3 napisał/a:

genghiskhan, niestety nie e36.. E46 FL 330i :) BMW ta sama bajka, dużo aut oszpeconych spojlerami, właściciele w dużej części to buractwo, dużo wypadków.. obie marki mają zepsutą opinię

może i moje nie są z górnej półki, ale jest dużo konkretnych VW!
Audi? w przyszłym roku zamiast E46 będzie A6 Avant 3.0TDI


ŁAŁ 8-)

MudPie napisał/a:


hahah ale z ciebie żenujący ignorant. Gówno się dzieciaku znasz na czym kolwiek..


gula lata hahahah

adamsok napisał/a:



Dla bezmózgich ignorantów jeżdżących mpkami...

VAG to nie tylko Volkswagen i Audi a także:

Bentley
Bugatti
Ducati
Lamborghini
SEAT
Škoda
Scania
MAN
Porsche

Jak ktoś ma kasę to może się bawić i jeździć Jaguarem, ale zapewne taka osoba nie siedzi tutaj i nie komentuje tego. Większość ludzi tu zaglądających to szary plebs który porusza się komunikacją miejską lub autem rodziców. Ot szara rzeczywistość :)

Pozdrawiam wszystkich w "nowych" autach nie posiadających klimy, webasta i innych udogodnień (o duszy nie wspomnę) :)

Rozgrzany tłumik wam w dupsko!


Czytałeś dokładnie co napisałem. Że większości VAG kojarzy się ze swoim ukochanym VW.... i co z tego, że do VAGA należa takie marki jak chociażby Bentley Bugatti czy lamborghini - to nie uczyni z twojego golfa wózka za 3mln dolców :lodowka:
ale chyba nie zczaiłeś o co mi chodziło, jakoś mnie to nie dziwi :D

Matush5 napisał/a:

Ja osobiście bardzo lubię VW i Audi. Ponieważ można kupić np. Audi A4, VW Passata B5, Golfa IV do 10 tysięcy złotych w bardzo dobrym stanie, mało palą, części nie są drogie są eleganckie, wygodne bardzo podoba mi się wygląd ogólny tych aut. Są to bardzo dobre auta, szanowane na całym świecie


Przeczytaj co napisałeś i jebnij się w dekiel.
Większych bzdur nie słyszałem, ale wiem, że na wsi to są auta marzeń. No i mało palą i są ładne :lodowka:

SZAJBAAA napisał/a:



Jak ktoś lubi jeździć tapczanem to pewnie kosmos :D
Tylko jak się w tej hydraulice coś popie**oli to będziesz płakał przy bankomacie :D


true story akurat :D

Elalex napisał/a:

Ale pie**olicie...Jeden do VW by nie wsiadł bo k***a pewnie Seatem starych zapie**ala...Drugi rozgrzewa swoje bmw na światłach a bmw to najbardziej pospolite gówno jakie jeździ po polskich drogach...pie**olone myślenie że jak ktoś ma golfa to ch*ja wart...wart więcej niż niejden pajac w swoim e36 za 3 tysie. Jeżdzę oplem i w ch*ju to mam bo to moje auto , sam je kupiłem i jest zajebiste...a pedały i hejty niech dalej wożą dupe w fotelikach ;)


w dupie byłeś gówno widziałeś - właśnie dlatego jeździsz oplem i jeszcze toczysz żałosne dywagacje czy lepsza stara beta z 4 ćwiartek czy golfik od dziadka :lol:
i co z tego, że twoje i że sam kupiłeś? możesz wytłumaczyć?

jurek91

2013-06-21, 20:49
A ch*j, jeżdżę VW Vento 1.8 z gazem. Ni to golf, ni to passat, przynajmniej mało ventek na drogach jest i nie ma wsi. Tylko VW, nigdy żadnego Fiata czy BMW.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 01:07
Matush5 napisał/a:

Pozatym siadacie tak na tego VW, a prawdę mówiąc VW ma praktycznie polowe światowych najlepszych marek... Ja osobiście bardzo lubię VW i Audi. Ponieważ można kupić np. Audi A4, VW Passata B5, Golfa IV do 10 tysięcy złotych w bardzo dobrym stanie, mało palą, części nie są drogie są eleganckie, wygodne bardzo podoba mi się wygląd ogólny tych aut. Są to bardzo dobre auta, szanowane na całym świecie poimo tego, że nie są to moje wymarzone modele



Hmm :wtf:
Owszem kupisz Golfa IV, Paska B5, Audi A4 do 10 tysięcy w TDI, będzie miał mały przebieg 250 tysięcy (co to dla diesla ;) ) będzie mało palił itd. ale...
Wiesz ile kosztuje kosztuje turbina czy na przykład pompowtryskiwacze które padną prędzej czy później (raczej prędzej) ? W którym miejscu te samochody są eleganckie? Są szanowane bo tak wmówili większości społeczeństwa że VW to coś nieśmiertelnego i zajebistego (tak było kiedyś ale idioci dalej to gówno kupują a potem płacz bo DSG wytrzymała tylko 100 tysięcy :-/ )
To tak jak by powiedzieć żę Mercedes to najlepsza marka na świecie bo kiedyś wypuścili W124 który i po milionie kilometrów się zepsuć nie chciał.

LikeThis

2013-06-22, 01:22
Nikt nie przyj***ł się do mojego posta :emo:

mayones23

2013-06-22, 02:31
@genghiskhan Ale Ty musisz mieć smutne życie :) pie**olisz głupoty o ludziach ze wsi jakby w miastach było mało panów w ortalionie, żuli i innej patologii.

adamsok

2013-06-22, 08:38
genghiskhan - jesteś kretynem, nie rozmawiam z tobą.

SZAJBAAA napisał/a:

Wiesz ile kosztuje kosztuje turbina czy na przykład pompowtryskiwacze



regenerowane turbo ~tysiaka + robota trochę mozolna, pompowtryski to pikuś, w używce są dość tanie i robota łatwa chyba że chodzi o AL-ki. I tak spora część VW jeździ na pompie i wtryskach - niezniszczalna mieszanka :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-22, 08:50
No jakieś 5 tysięcy całość, ale spoko to nic dla posiadacza VW w TDI.

Dziamian

2013-06-22, 15:18
Cytat:

Jak ktoś lubi jeździć tapczanem to pewnie kosmos
Tylko jak się w tej hydraulice coś popie**oli to będziesz płakał przy bankomacie



taki przesąd był kiedyś ;) teraz spływa do nas fala raz że bitych aut na części a poza tym już są i części zamienne jak i używane ;) i dla takiej szybkiej informacji, komplet zawiechy do mojej cytryny kosztuje 3 tys PLN (oryginalny) gdy w tym samym czasie oryginalne zawieszenie passata B5 FL kosztuje 2 tys :) a wytrzymuje znacznie krócej, poza tym po co kupować nowe jak można regenerować :D

Cytat:

true story akurat



wiem, że dla Ciebie Citroen jest fe a do tego nigdy nim nie jeździłeś ;)

pamiętaj FAKTY nie opinie ;)

ja Ci mogę powiedzieć fakty, bo to auto znam i użytkujemy 3 Citroeny w domu i jakoś nie narzekamy... VW miałem też, Audi też, ople były, więc zawsze coś innego się użytkowało, a to że ludzie pierniczą że francuz jest do dupy, elektronika się kopci, jebie się jak sam sk***ysyn to się zgodzę, ale to tylko te modele, które k***a są sprowadzane z zachodniej granicy i nie tylko i Pan wiesiu wielki mechanik, łączy kable jak popadnie nie mając o tym żadnej wiedzy.

A potem wychodzą hopski klocki...

adamsok

2013-06-22, 15:24
Dziamian napisał/a:

oryginalne zawieszenie passata B5 FL kosztuje 2 tys



zależy co rozumiesz po pojęciam zawieszenie...

komplet ori wahaczy Lemfordera do B5 kosztuje ok 1.700zł i taki zestaw wystarcza na 250-300tys km.

Dziamian

2013-06-22, 17:12
adamsok, jesteś pewien że Tyle na naszych Polskich droga przetrzyma tyle km ? :) bo ja niestety widzę i słucham ludzi, którzy użytkują passaty, że zawiecha jest do wymiany po 100 tys km przez nasze drogi