18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezczelmość ludzi nie zna granic!

Champion • 2013-08-28, 17:58
ciekaw jestem Waszych komentarzy ;)



zaj***ne z joemonster

To...........sz

2013-08-29, 20:04
Tak dużo chciałem napisać, że mi się odechciałem. Zdrowy rozsądek jest najważniejszy.

QKLUX

2013-08-29, 20:05
A jeśli o rowerzystów chodzi, to punk widzenia zależy od punktu siedzenia: jadąc autem szanuję ich, ale równocześnie zjeby robię straszne jak mi ulicą jedzie a obok ma ścieżkę rowerową. Specjalnie na nich spryskiwacz w aucie ustawiłem żeby zlać takiego....

Ale jak na rower wskoczę, to tam gdzie nie czuję się bezpiecznie bez żadnych oporów jadę chodnikiem. Pewnie że nie zapie**alam jak dziki (możliwości już nie te, więcej niż 40km/h nie wyciągnę) a przy tych prędkościach nie oszukujmy się: pieszego widać z daleka i nawet jak dzwonka nie masz to wydrzesz się i pieszy będzie wiedział że jedziesz.
Zagrożenia tu nie ma.

Nie znam nikogo, kogo by rowerzysta potrącił.
Kolejna metoda ściągania kasy ze społeczeństwa jak cudowne fotoradary nie wypaliły...

Osobiście kombinuję jak by tu naszemu cudownemu krajowi na złość zrobić, żeby tylko przestał mnie r*chać, bo mu się to nie opłaca.

I r*cham, r*cham, r*cham, zanim sam zostanę bez mydła wydymany.


Rubaszny

2013-08-29, 20:05
POlicyjne państwo... powinno sie w grupkach chodzić i wpie**ole szykować tym mendom. To takie cwaniaki ,że szkoda gadać.

damianexis

2013-08-29, 20:05
Dobra k***a może powiem tak. Sam jeżdżę dość dużo na rowerze i kiedy mogę jechać po jezdni to jeżdże ale kiedy widzę, że jest w ch*j samochodów to nie wyjadę na ulice, bo przecież pie**olnie mnie samochód to mnie nie ma, a jeśli jedziesz chodnikiem to nie będziesz przecież zapie**alać, bo wiesz, że możesz stworzyć komuś krzywdę. Jeśli nawet to raczej obie osoby (pieszy i rowerzysta) w kraksie wyjdą z tego z małymi urazami, bardzo rzadko się zdarza by kogoś zabić. A jedziesz ulicą samochód Cie pie**olnie, on będzie miał milimetrowe wgniecenie na masce a Ty 2 centymetry w czasce i zostaniesz 3m pod ziemią na zawsze.... Wolę jechać po chodniku ostrożnie i zawsze zachowywać peirwszeństwo dla pieszych, niż jechać ulicą i ufać samochodom. Już nie raz po ścieżce rowerowej jadąc przez jezdnię przy pasach na wyznaczonym dla rowerów polu na zielonym świetle zdażyło mi się, że gość samochodem czy babka prawie mnie jebneli i mnie już nie było. No k***a sorry nie zastosuję się do ulicy, ponieważ dla mnie to jest pewniejsza śmierć niż jazda na chodniku. Jeszcze jak samochodem mnie ktoś jebnie to będzie miał pretensje, że jadę w ogóle po jezdni, bo przecież tam samochody zapie**alają i jeszcze będę musiał płacić odszkodowanie za naprawę samochodu leżąc pod kroplówka w szpitalu.
Albo będzie więcej dróg rowerowych albo pie**oli mnie zdanie co na ten temat ma do powiedzenia policja i te urzędy, ch*je muje i inne bzdury. Wolę spokojnie jechać chodnikiem i uważać niż zostać raz na zawsze kaleką po wypadku z samochodem. Kto przeczytał do końca i jeździ na rowerze raczej mnie zrozumie.



Ps. Tak w ogóle zapomniałem się odnieść do ostatniego zdania w tym filmiku, widział ktoś z was kiedyś zapie**alającego na rowerze kiedy pada grad? Bo ja jeszcze nie. Chore j***ne przepisy.

Mr_Crazy

2013-08-29, 20:08
"Ale ja jestem z Gdańska.." :)

Pa...........or

2013-08-29, 20:14
w Poznaniu droga rowerowa wzdłuż al. Mieszka I, a 7/10 rowerów zapie**ala po ulicy. Jebne to jebne nie będę się zagłębiał.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-29, 20:16
pedałorzyści zboczeńcy boicie się jezdzić waszymi rowerkami po drodze?? to nie wsiadajcie w ogóle !

Peciak

2013-08-29, 20:17
W takim wypadku jestem za akcją wpie**alania mandatów w wysokości 100 zł za chodzenie pieszo po ścieżkach rowerowych, ewentualnie za zapie**alanie z kijkami. Tłumaczenia byłyby za pewne podobne: a panie tu rowerów prawie nie ma. Jest chodnik to zapie**alaj chodnikiem. Dlaczego nikt nie zrobi takiej akcji?

Ale spokojnie nieświadomych rowerzystów się wydoi, jak się wyedukują i zaczną korkować na potęgę miasta i wąskie drogi to taka akcja też się pojawi. Przecież to Polska, tu nie takie cyrki się dzieją.

P.S. Zamiast k***a stać jak debil przy przejściu i zapie**alać mandaty z prędkością 3 na 10 min (co obrazuje filmik) i obarczać potem sąd, który musi się zebrać i ogłaszać wyroki zamiast skazywać w tym czasie przestępców podatkowych, seksualnych i innych złodziei niech ten policjant się zasadzi na menelnie w bramach albo innych wandali.

panmorda

2013-08-29, 20:17
ja rozumiem robić prawo bo coś sie ludziom dzieje... Ciekaw jestem ilu ludzi zginęło bo ktoś jechał po chodzniku... Za to ilu rowerzystów zginęło bo nie jechali po chodniku?

Enkipata

2013-08-29, 20:19
Problem braku ścieżek rowerowych jest poważny. Jestem kierowcą i przyznam, że rowerzyści na drogach mnie bardzo drażnią, ale podczas wyprzedzania bo mam do nich pecha ponieważ pojawiają się w momencie gdy droga wąska oraz na zakrętach wyłania się samochód. W moim mieście tego problemu aż tak nie ma, ponieważ mamy bardzo dużo ścieżek rowerowych ale z nich tak ochoczo nie korzystają i jeżdżą drogą zaraz obok, no cóż ludzie. Czasami pojeżdżę z kolegą gdy wyciągnie na "tripa" i jeździmy tylko po ścieżkach rowerowych, lasach i drogach gdzie właśnie jest ograniczenie do 50 km/h. Nie mogę dobrze określić jak wygląda sytuacja w innych dużych miastach oprócz Krakowa, Katowic i Częstochowy w których często przebywam, ale mogę powiedzieć z pełnym sumieniem, że krakowianie na rowerach jeżdżą jak chcą. Nie pałam do nich jakąś nienawiścią (chociaż to sadol i powinienem z was szydzić itd. ale dzisiaj mi się nie chce), ale powtórzę, że jeżdżą jak porąbani. Miałem dwa zdarzenia na chodnikach, kilka sytuacji które widziałem i raz gdy mi głupia wyskoczyła rowerem zaraz przed autem choć dopiero zjechałem na Czarnowiejską choć widziałem, że już czerwone się zaświeciło zanim się pojawiła koło przejścia. Nie chcę mieć nieprzyjemności z powodu głupoty rowerzysty nie patrzącego co się dzieje. Chcecie się uszkodzić to nie zawracajcie głów normalnym ludziom tylko wpadajcie z łaski swojej pod ciężarówki dzięki temu wasz brak wyobraźni nigdy więcej się nie objawi.

Schabik

2013-08-29, 20:24
A w Gdańsku ścieżki rowerowe się robi, oj robi! Ci co mieszkają w Oliwie i na Strzyży pewnie już widzieli doskonały pomysł naszego kochanego prezydenta czy ktokolwiek to k***a wymyślił.

Pipiszka

2013-08-29, 20:48
chyba ich poj***lo co im oni przeszkadzaja, szukaja problemu na sile

pseudoamil

2013-08-29, 20:59
Szacunek dla Pana Policjanta wystepujacego w tym filmie : Miły , przyjazny ,z podejsciem do ludzi, sympatyczny ;) oby wiecej takich ... Odrazu zatrzymujace fale hejtu, oceniam czlowieka ktory wykonuje ten zawod w koncu ktos musi to robic oby wiecej wlasnie TAKICH ludzi tam pracowalo wtedy nie bedzie konflitkow !

vivek55

2013-08-29, 21:04
Zażądałbym nagranie z przewinienia, które popełniłem i już mogą laskę zrobić.

Sam jestem rowerzystą, lecz jak widzę niedzielnych cyklistów, którzy zasuwają chodnikami i myślą, że to jest ich miejsce to mnie k****ca bierze. W każdym mieście są trasy rowerowe, jest coraz więcej tam rowerowych, kontrapasów. Miasta są coraz lepiej przystosowane do jeżdżenia po ulicach to nie, chodnik lepszy. Z drugiej strony strach też jeździć po ulicach. Jeżdżę na rowerze szosowym i w mieście spokojnie osiągam 40km/h. Kierowcy też nie potrafią uszanować rowerzystów. Nie raz spotkałem się, że spychano mnie na krawężnik. Na najbliższym skrzyżowaniu urywam prawe lusterko, skoro ku*as nie patrzy to po co mu.

kam332

2013-08-29, 21:15
k***a, a pouczenie to co ??? nie laska ???

nie wszędzie są ścieżki rowerowe. Ok jak są to trzeba po nich jeździć, ale jak nie ma to co ?? Po ulicy tak, że samochody mają się ciągnąć, bo nie ma możliwości wyprzedzenia przez 200 m?? W małych miejscowościach jak moja nie ma ścieżek rowerowych, a ulice są wąskie. Nie ma 2-pasmówek. Według mnie wszystko trzeba robić z głową, a rowerzyści powinni tak jeździć, aby nie przeszkadzać innym uczestnikom ruchu drogowego/ pieszym.