18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za pijanym kierowcą

rafal88x • 2013-04-27, 02:32
Facet zobaczył pijaka za kierownicą i poinformował policje. Prawidłowa reakcja tego pana, jak i policjantów.


MudPie

2013-04-27, 22:59
@up
Nie ma tego na youtubie szukałem 15 min i dałem sobie siana.

cleo4747

2013-04-28, 12:11
MudPie napisał/a:

@up
Nie ma tego na youtubie szukałem 15 min i dałem sobie siana.



Jest

/watch?v=Z1UM4XVtjCs

placek666

2013-04-28, 13:20
uciuanygiecik- mam nadzieję że typ w podobnym stanie rozjebie Cię na przejściu dla pieszych !

komorowski

2013-04-28, 16:15
Glupi skodziarz. Jak byl przy delikatesach slbo pod plotem mogl wziac i zabrac mu kluczyki a tak moglo sie stac cos wiecej jak znowu ruszyl. Ja bym tak zrobil.

111pilsudski

2013-04-28, 16:55
Kto oglądał Pitbulla?
Ten koleś co go śledził to - NIELAT :D

ptrson

2013-04-28, 21:23
uciuanygiecik napisał/a:

Nienawidze takiego konfidectwa i was pedały co sie przyłaczacie do pipierania ich. Jestescie tak tempi, a nie znacie k***a statystyk bo tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadki..z czego3% śmiertelne. Potraficie liczyć? to odejmijcie od 100% Zreszta to własnie wy pedały wracające z majowego weekendu lub ineej wiesniackiej rodzinnej schadzki do domciu. Tylko takie cioty jak wy sadole po trzezwemu zabijacie bo za długo jechał albo spanikował jak baba a alkohol to depresant, jeden z najslilniejszych srodkow uspokajających. ch*j was m dupe sadolowe konfidenty ciotowate



tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadek? rewelacja, wszyscy powinniśmy wypić przed jazdą....
wyobraź sobie, że na drodze co 10 samochód się zderza, ociera lub rozpie**ala i w takich warunkach masz codziennie przejechać w mieście z domu do pracy i wrócić.....
masz k***a szczęście, że za głupotę nie banują bo już by Cię wypie**olili z tej stronki. I słusznie

Dzoyo

2013-04-30, 17:46
MudPie napisał/a:


Tacy jak ty i podobne chwasty powinni stracić przywileje pomocy przez służby porządkowe, życzę ci aby taki pijany kierowca zapie**olił ci kogoś bliskiego, albo zeby ci coś zapaliło i staż ani pogodowie ci nie pomogło.. zjebie pie**olony.



Napinaj się więcej bo odczuwam niedosyt ;)