18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za pijanym kierowcą

rafal88x • 2013-04-27, 02:32
Facet zobaczył pijaka za kierownicą i poinformował policje. Prawidłowa reakcja tego pana, jak i policjantów.


kucma19

2013-04-27, 10:46
wlasnie takich ludzi jak uciuanygiecik trzeba utylizowac razem z zydami i muslimami, ten sam typ zidiocenia

Housse

2013-04-27, 10:47
@uciuanygiecik, słaby troll, a teraz wracaj do książek.

rafal88x

2013-04-27, 10:48
uciuanygiecik napisał/a:

Nienawidze takiego konfidectwa i was pedały co sie przyłaczacie do pipierania ich. Jestescie tak tempi, a nie znacie k***a statystyk bo tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadki..z czego3% śmiertelne. Potraficie liczyć? to odejmijcie od 100% Zreszta to własnie wy pedały wracające z majowego weekendu lub ineej wiesniackiej rodzinnej schadzki do domciu. Tylko takie cioty jak wy sadole po trzezwemu zabijacie bo za długo jechał albo spanikował jak baba a alkohol to depresant, jeden z najslilniejszych srodkow uspokajających. ch*j was m dupe sadolowe konfidenty ciotowate



Zamiast "cytuj" dałem ci przez przypadek piwo. Ale prawda jest taka, że równie głupiego komentarza nie czytałem tutaj chyba nigdy. Idiota : :plzdie:

Bóg

2013-04-27, 10:48
@uciuanygiecik
Wyjdź stąd i umrzyj.

darnok99

2013-04-27, 10:50
@uciuanygiecik
Bardzo smutny człowiek z ciebie musi być. Szkoda mi cie:(

Bezkarny Mistrz

2013-04-27, 10:51
uciuanygiecik napisał/a:

Nienawidze takiego konfidectwa i was pedały co sie przyłaczacie do pipierania ich. Jestescie tak tempi, a nie znacie k***a statystyk bo tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadki..z czego3% śmiertelne. Potraficie liczyć? to odejmijcie od 100% Zreszta to własnie wy pedały wracające z majowego weekendu lub ineej wiesniackiej rodzinnej schadzki do domciu. Tylko takie cioty jak wy sadole po trzezwemu zabijacie bo za długo jechał albo spanikował jak baba a alkohol to depresant, jeden z najslilniejszych srodkow uspokajających. ch*j was m dupe sadolowe konfidenty ciotowate



Widze kolejny kretyn a zarazem amator jazdy po pijaku. Ja to bym to prościej załatwił, zderzak mam do zrobienia tylni wiec zajechałbym droge dla takiego pijanego bohatera, przyhamował, a jak nie to nawet cofnął i dopiero wezwał policje :)

uciuanygiecik a Ty zabij się po pijanemu, najlepiej o drzewo żebyś nikomu niewinnemu krzywdy nie zrobił

Kamil90rts

2013-04-27, 10:56
Nienawidze takiego konfidectwa i was pedały co sie przyłaczacie do pipierania ich. Jestescie tak tempi, a nie znacie k***a statystyk bo tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadki..z czego3% śmiertelne. Potraficie liczyć? to odejmijcie od 100% Zreszta to własnie wy pedały wracające z majowego weekendu lub ineej wiesniackiej rodzinnej schadzki do domciu. Tylko takie cioty jak wy sadole po trzezwemu zabijacie bo za długo jechał albo spanikował jak baba a alkohol to depresant, jeden z najslilniejszych srodkow uspokajających. ch*j was m dupe sadolowe konfidenty ciotowate

a jak wedlug ciebie powinien zareagowac?

mazin

2013-04-27, 10:58
A ja nie lubię donoszenia i debili jeżdżących po pijaku. Uważam, że facet postąpił słusznie, bo wybrał mniejsze zło. Debil w golfie miał duże szanse by trafić na harda i - mam nadzieję - dlatego autor filmiku jechał za nim (dla trudniej jarzących - wiem dlaczego naprawdę jechał za nim, to sarkazm). Nadgorliwość w przekazywaniu filmiku psom świadczy jednak przeciwko niemu, bo najwyraźniej odezwały się geny dziadka ormowca.

Ale najbardziej mnie wk***ił, pisząc "bierzące".

A Bongman oraz uciuanygiecik popisali się gratis, jako premia do tematu ;-)

Polemon

2013-04-27, 10:58
Hah społeczniak zadowolony jakby bułke słodką oj***ł.

revelsat

2013-04-27, 10:58
toż to golf, a nie samochód ;__;

bob26

2013-04-27, 10:58
Jechałem raz ze Szczecina do Drawska Pomorskiego za jakimś naj***nym typem w starej CRXie. Koleś jechał od pobocza do pobocza skosił kilka słupków, auta z przeciwnej strony zjeżdżały na pobocze. Jechałem za nim jakieś 30km i zdążyłem zadzwonić 5 razy na policję. Najśmieszniejsze było to, że nikt nie przyjechał a facet o mały włos by kogoś nie zabił. Dopiero pod Swidwinem facet sam wpadł do rowu... Za takie działanie policji należy się wielki murzyński ku*as w dupe...

fulbi

2013-04-27, 11:07
Nie pochwalam jazdy po pijaku, ani donoszenia. Więc mam mieszane uczucia. Coś jak moja fura spadająca w przepaść z teściową.

T-Will

2013-04-27, 11:08
Prawidłowa reakcja to by była jakby wysiadł wtedy, gdy tamten się zatrzymał. Wtedy powinien go dojechać jak burą sukę.

eldomel

2013-04-27, 11:10
k***a mac wy to nazywacie donoszeniem? co za naród...

MajkelAts

2013-04-27, 11:13
A nie uważacie że pan kierowca już przy pierwszym postoju powinien go wytargać za szmaty z samochodu i wtedy dzwonić po naszą dzielną policję...? Tak tylko myślę.. jakby ktoś zginął to wtedy miałby tę osobę na sumieniu bo wolał za nim jechać i nagrywać plus ostrzegać mobilki zamiast na początku unieszkodliwić. chyba że rzeczywiście miał chrapkę na materiał na harda :D