18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za pijanym kierowcą

rafal88x • 2013-04-27, 02:32
Facet zobaczył pijaka za kierownicą i poinformował policje. Prawidłowa reakcja tego pana, jak i policjantów.


Matush5

2013-04-27, 13:14
Gadacie, że konfident, że to, że tamto. Ale eee ? Moim zdaniem konfiturą jest ktoś co wyjebie z dupy bo jest frajerem bo chce pokazac , ze jest lepszy czy sie boi. No ale co ja tam wiem, gdyby ten łach który pewnie na trzeźwo jeździć nie umie poprawnie potrącił by kogoś z waszej rodziny ? ja wiem, że to niby jest mało prawdopodobne ale w mojej miejscowości był podobny przypadek gdy jeden gościu wyjeżdzał z popijawy od drugiego przejechał żone tego pierwszego bo był tak zalany a kobieta szła do piekarni. I co w takiej sytuacji byscie zrobili ? Własny kolega który pił z nim tego samego wieczora zabił jego żone. Nie zadzwonilibyście na policje ? Prosze was :)

nichuja

2013-04-27, 13:38
Ostatnio miałem podobną sytuację.Zatrzymałem gościa,wyciągnąłem z auta i zadzwoniłem po psy.Gościu zadzwonił po kolegów.Jeszcze 5 min oczekiwania na policaj i skończyłbym w szpitalu.Gościu miał 3 promile...

Konrad26b

2013-04-27, 14:14
Hehehe nie ma to jak zobaczyć filmik z wlasnej okolicy :D ten koleś już kiedyś jechał po pijaku tym samym samochodem i walnął w znak drogowy. Wezwałem policje ale wyparował gdzieś. Teraz sie doigrał 8-)

sr...........rf

2013-04-27, 14:38
uciuanygiecik napisał/a:

Nienawidze takiego konfidectwa i was pedały co sie przyłaczacie do pipierania ich. Jestescie tak tempi, a nie znacie k***a statystyk bo tylko 10% pijanych kierowców powoduje wypadki..z czego3% śmiertelne. Potraficie liczyć? to odejmijcie od 100% Zreszta to własnie wy pedały wracające z majowego weekendu lub ineej wiesniackiej rodzinnej schadzki do domciu. Tylko takie cioty jak wy sadole po trzezwemu zabijacie bo za długo jechał albo spanikował jak baba a alkohol to depresant, jeden z najslilniejszych srodkow uspokajających. ch*j was m dupe sadolowe konfidenty ciotowate



Uspokajających powiadasz? A kolesie napie*** sie w nocy pod lokalami tylko ćwiczą sztuki walki wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi? Wypowiedzi takie jak Twoja są mocnym argumentem za ograniczaniem ludziom dostępu do internetu - głupota będzie się mniej szerzyć.

Dzoyo

2013-04-27, 15:17
j***ć ten frajerniak, dziękuje dobranoc.

MudPie

2013-04-27, 15:27
Dzoyo napisał/a:

j***ć ten frajerniak, dziękuje dobranoc.


Tacy jak ty i podobne chwasty powinni stracić przywileje pomocy przez służby porządkowe, życzę ci aby taki pijany kierowca zapie**olił ci kogoś bliskiego, albo zeby ci coś zapaliło i staż ani pogodowie ci nie pomogło.. zjebie pie**olony.

Java7331

2013-04-27, 15:29
no dobra fajnie spoko, ale on nie raz się zatrzymywał, wysiadał, nie mogłeś podejść i zabrać mu kluczyków czy coś

Rafal1757

2013-04-27, 16:04
do wszystkich co piszą, że t frajer - wolicie żeby ktoś przyszedł do was z wiadomością, że taki typ potrącił wam kogoś bliskiego ?

konował

2013-04-27, 16:59
Jak bym miał słuchać takiej techniawki podczas jazdy. To chyba sam bym się wpie**olił w drzewo z depresji.

~Velture

2013-04-27, 17:26
Buhaj123 napisał/a:



może nie ekspert ale dużo jeżdzę, wymieniłem najbardziej wk***iające zachowania na drodze i wydaje mi się że nie jeden sadol sie ze mna zgodzi. Może jak zrobisz prawko to zrozumiesz...


Dziewczynko mam od ciebie przejechane X razy więcej kilometrów a ty mi wyskakujesz dzieciaczku z tekstami "jak zrobisz prawko"....

LilL

2013-04-27, 18:25
Do wszystkich tych co uwazają ten film za "donos".
Jak Wam będą chałupe obrabiac to mam nadzieje ze nie bedzie "konfidentów" i nie powiadomią Policji.

bongo92

2013-04-27, 18:39
dobrze zrobił polać mu ;d

Buhaj123

2013-04-27, 19:48
Velture napisał/a:


Dziewczynko mam od ciebie przejechane X razy więcej kilometrów a ty mi wyskakujesz dzieciaczku z tekstami "jak zrobisz prawko"....



Sam jesteś dziewczynka..... a jak obliczyłeś ilośc kilometrów które ja rocznie robie baranie, jestem prawie pewnien ze robisz miesięcznie mniej niż 3 000 km, a widzisz u mnie takie dystanse to miesiąc w miesiąc norma... chyba że jestem w błedzie mistrzu wszechjazdy!
Pozatym nie kłócę sie z niedojebami i p*zdami wiec niewazne co odpiszesz to i tak bede miał na to wyj***ne :)

oozyxak0o

2013-04-27, 20:31
k***a ,ćpałeś alkohol to k***a nie jedź,nawet jak masz volvo.

Dża

2013-04-27, 21:20
Ciekawe ile osób zauważyło kryptoreklamę znanej sieci sprzedającej elektronikę...
Na Youtube są ramki, więc jest to jeszcze bardziej widoczne. ;)

Piwo dla tego, kto odgadnie! :D