18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porsche na wąskiej drodze z drzewami na poboczu

divi • 2021-09-08, 10:58
Dwóch ziomków w porsche + wąska droga + cięzki but = dzwon okrutny. Dwa trupy do wora. :dead:



Blvckie

2021-09-08, 19:41
Zbysław napisał/a:

To nieźle ten drugi musiał wyglądać że go z psem pomylił



Pies też zginął, na fb można znaleźć posty żony.

Pingvin

2021-09-08, 20:01
No i super 2 debili mniej. Stać ich było na Porche to mogli sobie tor wyścigowy wynająć na godzinę, bez drzew.

Pereze87

2021-09-08, 20:05
Super .. w koncu jakoes dobre wiesci . :-P

Ci...........la

2021-09-08, 20:10
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



ty jesteś głupi
te drzewa były sadzone w czasach jak było mało aut!!! i dawały schronienie w upały podróżnikom
a teraz czasy sie zmieniły.

Co za debile dawaj tobie piwo ja pie**ole

ghark

2021-09-08, 20:17
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



No na pewno nie po to, żeby ograniczać zapędy mistrzów kierownicy chłopcze po zawodówce. Większość tych drzew sadzona była w okresie przed i wczesno- powojennym, kiedy służyc miały zacienieniu szlaków komunikacyjnych. W wiekszosci krajów zachodniej europy, w tej chwili te drogi są zabezpieczone barierkami, aler u nas to nadal pułapki na kierowców

mit2

2021-09-08, 20:17
Wepss napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem, czemu nie zostawia się tam wysokiej trawy (tzn. po ch*j kosić przydrożne rowy, skoro trawa najlepiej amortyzuje i zatrzymuje wóz).


Może dlatego, żebyś k***a widział jak ci sarna zechcę wskoczyć na maskę...
Jechałem ostatnio przez wiochę, gdzie były krzaczory i wysokie trawy praktycznie do samego asfaltu - zero pobocza. Wybiegła mi przed maskę sarna i gdyby nie to że wolno jechałem, to już bym miał auto do roboty.

Dark_steam

2021-09-08, 21:15
rutko83 napisał/a:

Gdyby nie drzewa to by odfrunął tym porsze
Po coś są ograniczenia
Poczytaj tak że po co są sadzone drzewa przy drogach.
Chłopcze po szkole specjalnej



Panie elokwentny!
Drzewa przy drogach sadzono w zamierzchłych czasach, żeby ich korzenie przerastając pas drogowy stanowiły naturalne wzmocnienie. Czasy się jednak zmieniły i dziś podbudowa drogi bardziej tym drzewom szkodzi niż one jej pomagają. Jakiś dzban w latach 50 i 60 zalecił obsadzanie pasów drogowych topolami. Skutki zbieramy dziś, bo te chwasty zwalają się na drogi przy byle wichurze. Co do ograniczeń, to większość z nich wynika z niedorozwiniętej infrastruktury i błędów urbanistycznych ( np. lokowanie wyjść ze szkoły wprost na drogę krajową). Nie bronię tu dzbana, który pędził wąską drogą tylnonapędówką z nadmiarem mocy, ale gdyby nie drzewka przydrożne może miałby szanse przeżyć, on i jego pasażer. Dziś zarządcy dróg raczej wycinają niż sadzą, drzewa stanowią barierę przy poszerzaniu jezdni, budowie chodnika czy ścieżki rowerowej.

bania88

2021-09-08, 21:17
Wygląda jak trasa Ełk->Mikołajki. Całe życie uważałem, że to chyba specjalnie zrobione, żeby ludzi pozabijać trochę. Wpadniesz w poślizg, to nie ma szans, żebyś pomiędzy drzewami trafił... jak w lotka.

kulawiec

2021-09-08, 22:04
I po co kupował Porsche ? Kupiłby 20 letnią astrę 1.4 to by jeszcze żył.

UrlichUrwich

2021-09-08, 22:17
Dobrze, że lektor mówi, że to co leży na drodze to części samochodowe. Bez lektora nie ma sensu oglądać.

Wombat212

2021-09-08, 22:20
Wepss napisał/a:

Podoba mi się, że nigdzie poza drogą nie ma drzew. Za to wzdłuż drogi jest miliard. Mądry design.



Ale z ciebie k***a idiota

wini30

2021-09-08, 22:36
wsłuchajcie się w 1:20 "jedna osoba i pies chyba" k***a , tak ich rozj***ło, że aż strażach chłopa z psem pomylił xD

Serdello24

2021-09-08, 23:14
Zawsze byłem zdania że jak się rozpie**olic to z rozmachem :evil: :mrgreen:

truna

2021-09-08, 23:40
Ci, co piszą, że szkoda drzew. To ja wam palanty życzę, aby ktoś z waszej rodziny lub znajomy, owiną się wokół drzewa. Nie wiem czy będziecie mieli dalej takie zdanie. Dla tych, co mówią że są ograniczenia, to przypominam że poza terenem zabudowanym można jechać 90km/h, a przy prędkościach dużo niższych są małe szanse na przeżycie. 50 metrów od drogi nie powinno być drzew.