18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porsche na wąskiej drodze z drzewami na poboczu

divi • 2021-09-08, 10:58
Dwóch ziomków w porsche + wąska droga + cięzki but = dzwon okrutny. Dwa trupy do wora. :dead:



Grzechulec

2021-09-08, 14:26
Droga Ryn-Mikołajki. Jej jakość pozwala na bezpieczne może 80 km/h, nie więcej bo i wyboje i karpy są przy samym poboczu. A że koledzy w Posche zapie**alali to jedna nierówność i odfruneli do SW. Piotra. Tylko ich rodzin szkoda

Praxis

2021-09-08, 14:54
Stołndzisz napisał/a:

Polska to nie Australia tutaj jak jedziesz jakąkolwiek drogą TRZEBA MYŚLEĆ! Po to są znaki i ograniczenia żeby się stosować. A nie,, no worries,, cały rok. Bardzo dobrze, że są drzewa przy drogach bo wyłapują idiotów, którzy mają w dupie życie swoje i innych. To raz, a dwa Australia to inny kontynent więc co ty Tu k***a porównujesz..



A porównuję podejście do bezpieczeństwa na przykładzie kraju jaki znam, a nie jakiejś Francji albo Niemiec gdzie byłem 2x.... jeśli śmierć wskutek ucieczki przed sarną to dla Ciebie łapanka idiotów to pozdrawiam serdecznie i podziękuję za dalsze mądrości

michal257

2021-09-08, 15:16
Mogłeś wziąć ten zacisk z piastą i kawałkiem felgi :) Dobra kasa na Alledrogo by była :)

kampton

2021-09-08, 15:30
Przez takie drzewa koleżanka straciła rodziców w młodym wieku, bo k***a w nocy jakimś idiotą zachciało się iść i być nie oświetlonym. Ojciec dziewczyny w ostatnim momencie zauważył i odbił na drzewo. Więc skończcie pie**olic, że dobrze że są drzewa bo dużo ginie przypadkowych osób! A co do materiału to starszy miał aquapark w Giżycku a drugi wypożyczalnie sprzętu wodnego i zapie**alali koło 200 km/h.

tatko

2021-09-08, 15:31
Ile miał na budziku, że tak rozj***ł wielkiego porszaka?!?

Roccoxxx

2021-09-08, 15:31
Wepss napisał/a:

Podoba mi się, że nigdzie poza drogą nie ma drzew. Za to wzdłuż drogi jest miliard. Mądry design.



No tak najlepiej debilu na środku pola 10 sztuk, bo potem sieje się fajnie i kombajnem pojedzie slalomem. Kolejny debil z warszafffki co myśli że mleko produkuje żabka.

Jokerd

2021-09-08, 15:46
kampton napisał/a:

Przez takie drzewa koleżanka straciła rodziców w młodym wieku, bo k***a w nocy jakimś idiotą zachciało się iść i być nie oświetlonym. Ojciec dziewczyny w ostatnim momencie zauważył i odbił na drzewo. Więc skończcie pie**olic, że dobrze że są drzewa bo dużo ginie przypadkowych osób! A co do materiału to starszy miał aquapark w Giżycku a drugi wypożyczalnie sprzętu wodnego i zapie**alali koło 200 km/h.


No to moze nie „przez takie drzewa” tylko przez pie**olonego idiota ktory szedl noca bez odblaskow?

oleyu

2021-09-08, 15:49
Brawa dla relacjonującego :) Piwko się należy

rutko83

2021-09-08, 17:04
Ogórek napisał/a:

To są stare drzewa a sadzone byly po to żeby koń który ciągnął furmankę mógł w cieniu ochłonąć przy robocie !!



Dokładnie

Ks...........es

2021-09-08, 17:36
Ciekawe co było na obiad ze tak zapierniczali .

Wiewór

2021-09-08, 17:55
Wepss napisał/a:

Podoba mi się, że nigdzie poza drogą nie ma drzew. Za to wzdłuż drogi jest miliard. Mądry design.



Drzewa przy drodze sądził Napoleon żeby wosjka maszerowały w cieniu. Taka tradycja.
Jak się jedzie powolutku to drzewa są niegroźne.

LastSoul

2021-09-08, 18:16
Tyle czekałem na nagranie z miejsca tego wypadku! Nareszcie! Dziękuję! :)

notak

2021-09-08, 19:00
możecie się cieszyć, że zginęli, oraz czuć wewnętrzną satysfakcję, nawet walić sobie do tego,
ale mnie wkórwiają te drzewa przy drogach, ile żyć zabrały, winnych lub niewinnych

Zbysław

2021-09-08, 19:24
To nieźle ten drugi musiał wyglądać że go z psem pomylił