18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poranny WF i... Jarek :)

Ramsey007 • 2010-04-28, 22:28
Niby muzyka smoluchów, ale o polskim bajzlu też się da...


Qr...........iS

2010-04-29, 18:53

Ale sie usmialem!

Scarlet

2010-04-29, 19:07
sagitalis napisał/a:


A kim jest Gosiu to nie wiem.



to nieważne i tak już nie żyje

snik0

2010-04-29, 20:29
peter1987 napisał/a:

jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.



nie pie**ol

Ramsey007

2010-04-29, 20:30
sagitalis napisał/a:


Wasserman jest zamieszany w aferę hazardową , ale tylko dlatego ,że znajdował się w komisji do jej badania. Ziobro - jeśli chodzi o aferę gruntową to nic mu nie udowodnili. A kim jest Gosiu to nie wiem. A teraz napiszę dlaczego PO to aferzyści np: Drzewiecki ( dwie akcje:Sobiesiak i urlopy), Drzewiecki, Palikot (jak ładnie w obliczu bankructwa staną na nogi), Piesiewicz (dz**ki i narkotyki) i jeszcze kilku innych.Pozdro



w sumie może i racja. Oni wszyscy są ch*ja warci :/ Ale jednak przewagę w przeginaniu pyty ma PiS - Ziobro "ten Pan nigdy więcej już nikogo nie zabije", Jarek Kaczyński "z ziemi wolskiej do Polski", Lech całujący faceta w rękę oraz "Irasiad", Gosiewski mistrz kreskówek...

sagitalis

2010-04-29, 20:56
Ramsey007 napisał/a:

w sumie może i racja. Oni wszyscy są ch*ja warci :/ Ale jednak przewagę w przeginaniu pyty ma PiS - Ziobro "ten Pan nigdy więcej już nikogo nie zabije", Jarek Kaczyński "z ziemi wolskiej do Polski", Lech całujący faceta w rękę oraz "Irasiad", Gosiewski mistrz kreskówek...


PIS ma przewagę w przeginaniu jeśli chodzi o takie wpadki jak wymieniłeś, a PO przoduje natomiast w okradaniu i sprzedawaniu wszystkiego co możliwe. Jakbyś miał wybór kogo wpuścić do swojego domu to kogo byś wpuścił, złodzieja czy komika. Ja wolę się śmiać. Pozdro
P.S. Ziobro nazwał tak lekarza ,który wyłudzał od ludzi kasę i miał sporą śmiertelność wśród swoich pacjentów. Przegiął, to fakt, ale miał podstawy do tego.

jagielon

2010-04-29, 21:45
Cytat:

peter1987
jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.



Co wy na to by takie wypowiedzi nagradzać dożywotnim banem ?

ptasznik

2010-04-29, 22:54
nareszcie świat normalnieje, takie kawałki są jak zawór bezpieczeństwa, ludzie się burzą i emocje się rozpraszają. Kieprzyć Paczyńskich !!! PS:Kupię koszulkę : "Nie płakałem po Prezydencie"

sekretny

2010-04-30, 00:52
PinkRose napisał/a:



Spójrz lepiej na swój nick i zastanów się jak zaniżasz poziom sadistica jeśli chodzi o średnią wieku.
A jezeli nie wiesz o czym gadają z tym zimnych lechem to ci powiem. Bo ta cała żałoba była śmieszna i na pokaz. Ludzie sobie poszli zobaczyć na ulice Warszafki jak to sobie karawan z trumną przejeżdża bo na co dzień się to nie zdarz//ORTa, a PiS od razu wyjeżdża z teorią że to ich elektorat. Zapominając o tym że przyszli także zwolenicy tych ludzi którzy także zgineli pod Smoleńskiem.

Luknij także w mediach jak bardzo PiS korzysta na tej tragedii. Rozdawanie zdjęć upadłego Prezydenta przy składaniu podpisów poparcia dla Jarka. PiS zamiast walczyć z programem na wyborach, bedzie teraz jechał na ich nieszczęściu , śmierci Prezydenta PiSu. Bo Prezydentem Polaków na pewno nie był. Zamiast łączyć naród to jeszcze go dzielą a ty mówisz że jesteśmy nienormalni bo napiszemy sobie zimny lech ? no k***a. Nienormalni to są ci ludzie którzy dążą do podziałów i sami ustalają kryteria Polskości i Patriotyzmu. Bo nieraz miałem nieodparte wrażenie że kto płacze po Preziu ten jest Patriotą, a kto miał chwile refleksji i zadumy nad tą tragedią, po czym wrócił do swojego życia jest od razu żydem i masonem bo za mało płakał na żalobie. Dobrze że nie było zakazu sprzedaży alkoholu bo przynajmiej to była jedyna rozrywka jaką można sobie było zaaplikować w tamtych dniach, bo media tylko truły dupę o tragedii.

Więc tekst po trupach do celu w tej piosence, ma jak najbardziej uzasadnione istnienie.



Wyszli bo byl prezydentem "warszafki" dla ktorej cos zrobil, a to ze nie powinien byc glowa panstwa to inna kwestia.

Reprezentatywny to on nie byl.

shadowflame

2010-04-30, 01:38
Reasumując wszystkie komenty pozwolę sobie wysnuć moją tezę.
j***ć kaczki - te dosłownie i te kreskówkowe :D
Korwin Mikke na prezydenta :samoboj:

gromowwladny

2010-04-30, 10:55
W ich twórczości zaznacza się wpływ nieśmiertelnego Lecha "Skorpiona" Rocha :ok***a:

Asmodea22

2010-04-30, 23:01
Lubię rzeczy które są tak złe, że aż dobre ale to jest bardziej złe niż dobre

MasterEvil

2010-05-01, 12:34
"Do celu"

Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP

Bój się Polaku, bój się, wraca IV RP

zamarli na Helu, zamarli na Wawelu

po trupach do celu, po trupach do celu

nie wierzył nikt, choć wielu wątpiło wielu

a Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu (...)

Jarek, Jarek, przyjaciół ma wielu

każdy chce leżeć na Wawelu

na oczach twoich kraj wylał dziecko z kąpielą

a Jarek na to po trupach do celu, po trupach do celu (...)

Jarek, Jarek – wróci wspomnień czar, Irasiad i Borubar

na oczach twoich cały kraj wylał jak dziecko z kąpieli

po trupach do celu

jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy

co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy

po trupach do celu

kocham cię Polsko

LoczekLoczekLok

2010-05-03, 14:06
Sam jesteś SMOLUCH PACANIE !!:/

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-05-03, 14:07 ]
Nie drzemy ryja.

Ma...........ry

2010-05-03, 14:08
prezydent to on mógł być wasz, ja na tego kartofla nie głosowałam

krisxor

2010-05-05, 19:58
wyszło im po prostu zajebiście ;p
kuba keep rockin ;p