18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poranny WF i... Jarek :)

Ramsey007 • 2010-04-28, 22:28
Niby muzyka smoluchów, ale o polskim bajzlu też się da...


Ramsey007

2010-04-29, 10:47
Osobiście to powiem Wam, że patrząc na tą całą farsę wcale, ale to WCALE bym się nie zdziwił gdyby Jaru uśmiercił Lecha, żeby w końcu mógł zrealizować swoje chore ambicje...

evil84

2010-04-29, 11:22
Ludzie dajcie to w wersji mp3, albo info jak można to ściągnąć.

GKC

2010-04-29, 11:26
Za RZA - "The way of the samurai" piwo. I tylko za to.

Horendal

2010-04-29, 12:01
piter555 napisał/a:

tylko moja babcia i 90% moherów wzruszy się tym pie**oleniem w mediach (stare sklerotyczki zapomną co się działo przed katastrofą) i jarek zostanie prezydentem;/;/ :samoboj:



No to powtórz akcję "schowaj babci dowód" :lol:


@GKC - nie słucham takiej muzy ale powiem Ci że to na bank nie jest Way of The Samurai tylko jakiś stary Snoop Dog albo coś w tym stylu ;-)

bot89

2010-04-29, 12:27
@up
Dr Dre-Still dre

@ poranny WF
fajny, lekkie pie**olnięcie : )

Paseczek90

2010-04-29, 13:30
ja tez bym chciala to na mp3 albo przynajmniej sciagnac :D baja poprostu, i nie widze nic obrazliwego w wyrazaniu wlasnego zdania przez nich a w dodatku czy sie myla? taka prawda, Polska polityka zeszla na psy i komercje, kazdy mysli o swojej dupie i o tym by jak najwiecej ludzie go widzieli w mediach...

sagitalis

2010-04-29, 14:05
Jestem za wolnością słowa, ale zastanawia mnie fakt dlaczego np: Marek Król został wyrzucony z pracy za swój felieton (WPROST), Pospieszalski został zaatakowany przez pewne środowiska za swój reportaż ,a tych dwóm pseudo facetom nic się nie stanie. "Po trupach do celu" tak można streścić kampanie anty PIS-owską. Nie twierdze ,że PIS to najlepsza partia jaka jest ,ale to jedyna partia która może wygrać z PO (aferzyści).
P.S. To są wybory prezydenckie więc radzę poczytać o Komorowskim ,Kaczyńskim ,Napieralskim i innych, a potem się wypowiedzieć. Pozdro

kanarinho

2010-04-29, 16:33
tak z innej beczki, z jakiej nuty jest wstawiony podkład muzyczny? napiszcie prosze na pw, z góry dzięki.

a co do kaczek, tusków i innych pojebów. Ludzie, wyjebcie sie na to, bo ani za kaczora, ani za tuska nie bedzie w polsce dobrze i przyjmijcie to głęboko do swoich małych rozumków.

Paseczek90

2010-04-29, 16:35
Sessvisto dziekuje :D teraz moi sasiedzi i rodzina beda musieli scierpiec to na basach wiezy :D

slepygdz

2010-04-29, 16:43
To że PIS wykorzysta tą tragedie to było w 100% pewne i napewno nie będe głosować na Jarka. Jedyne co mi sie podobało to to, że Lechu gdyby nie konstytucja wyj***łby wszystkich komuchów. Co do wyborów to zamiast narzekać ruszcie wszyscy dupy i zagłosujcie na któregoś z polityków którzy wam co dzień ściemniaja jak to bedzie z nimi dobrze a nie pójdzie zagłosować 30% Polaków i reszta stęka ze to przez moherów bo głosowali na PiS.
Peace.

sagitalis

2010-04-29, 16:47
@kanarinho Już wcześniej ktoś pisał : Dr Dre - Still. Co do reszty Twojej wypowiedzi to się nie zgodzę ,gdyż uważam ,że za jednego będzie źle ,a za drugiego będzie przeje.... tzn. gorzej niż źle. Pozdro

Ramsey007

2010-04-29, 17:48
Snoop Dog & Dr. Dre - Still Dre

A co do tego, że PO to aferzyści, to ktoś się tutaj grubo pomylił... No chyba, że Ziobro, Wasserman, Gosiu i kilki innych są z PO... To wtedy sorry.

sagitalis

2010-04-29, 18:45
Ramsey007 napisał/a:

A co do tego, że PO to aferzyści, to ktoś się tutaj grubo pomylił... No chyba, że Ziobro, Wasserman, Gosiu i kilki innych są z PO... To wtedy sorry.


Wasserman jest zamieszany w aferę hazardową , ale tylko dlatego ,że znajdował się w komisji do jej badania. Ziobro - jeśli chodzi o aferę gruntową to nic mu nie udowodnili. A kim jest Gosiu to nie wiem. A teraz napiszę dlaczego PO to aferzyści np: Drzewiecki ( dwie akcje:Sobiesiak i urlopy), Drzewiecki, Palikot (jak ładnie w obliczu bankructwa staną na nogi), Piesiewicz (dz**ki i narkotyki) i jeszcze kilku innych.Pozdro

amator życia

2010-04-29, 18:47
O ile się nie mylę to PO naprędce napisało ustawę anty-hazardową, która jest nie zgodna z prawem Unii Europejskiej i krzywdzi pokerzystów stawiając ich na równi z pedofilami , ale co się nie robi pod publiczkę, by ciemni ludzie uwierzyli w walkę z hazardem...

Pozdrowienia dla trzeźwo myślących