18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poranny WF i... Jarek :)

Ramsey007 • 2010-04-28, 22:28
Niby muzyka smoluchów, ale o polskim bajzlu też się da...


keyq

2010-04-29, 00:43
Saia napisał/a:

Keyq , tylko on wyśmiewa Jarka a nie Lecha , więc nie widzę powodu dla którego nie powinien tego robić. To co robi pis to jest dopiero przegięcie.
Kaczyńskiego na wawel , robienie z niego króla , proroka. Próba zwiększenia poparcia ze względu na martwego brata , to jest właśnie przegięcie.



Zgadzam się z Tobą całkowicie jeżeli chodzi o wawel poczynania pisu itd chodziło mi raczej o sam zwrot "po trupach do celu" i jego znaczenie w tym utworze.

MIG

2010-04-29, 00:48
Coś pięknego :D

Cord

2010-04-29, 00:51
rano w korku jak to słyszałem, to spuściłem szyby, wystawiłem zimny łokieć i jakoś lżej mi się wjeżdżało w dzień wiedząc, że jednak nie wszyscy utonęli w hipokryzji i "polaczkowaniu"

ku...........io

2010-04-29, 01:05
stawiam [NAJWIĘKSZE PIWO] jakie kiedykolwiek postawiłem na sadisticu

peter1987

2010-04-29, 01:23
jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.

vass

2010-04-29, 01:51
peter1987 napisał/a:

jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.


Ty za to masz 50 lat i jesteś wielce kumaty.
Co z tego, że powtarzają, jak to prawda, że Kaczory to gamonie. Trzeba powtarzać i nie ma tu nic szacunek do rzeczy, bo oni też nie mają szacunku do ludzi, którzy mają inne poglądy. Dla nich każdy inny pogląd to musi być żyd, komuch, albo agent.

marcinekdre

2010-04-29, 03:37
jarek jarek wypełnij testament!!! w h*j z tym piwo dostajesz!!

PinkRose

2010-04-29, 07:41
peter1987 napisał/a:

jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.



Spójrz lepiej na swój nick i zastanów się jak zaniżasz poziom sadistica jeśli chodzi o średnią wieku.
A jezeli nie wiesz o czym gadają z tym zimnych lechem to ci powiem. Bo ta cała żałoba była śmieszna i na pokaz. Ludzie sobie poszli zobaczyć na ulice Warszafki jak to sobie karawan z trumną przejeżdża bo na co dzień się to nie zdarz//ORTa, a PiS od razu wyjeżdża z teorią że to ich elektorat. Zapominając o tym że przyszli także zwolenicy tych ludzi którzy także zgineli pod Smoleńskiem.

Luknij także w mediach jak bardzo PiS korzysta na tej tragedii. Rozdawanie zdjęć upadłego Prezydenta przy składaniu podpisów poparcia dla Jarka. PiS zamiast walczyć z programem na wyborach, bedzie teraz jechał na ich nieszczęściu , śmierci Prezydenta PiSu. Bo Prezydentem Polaków na pewno nie był. Zamiast łączyć naród to jeszcze go dzielą a ty mówisz że jesteśmy nienormalni bo napiszemy sobie zimny lech ? no k***a. Nienormalni to są ci ludzie którzy dążą do podziałów i sami ustalają kryteria Polskości i Patriotyzmu. Bo nieraz miałem nieodparte wrażenie że kto płacze po Preziu ten jest Patriotą, a kto miał chwile refleksji i zadumy nad tą tragedią, po czym wrócił do swojego życia jest od razu żydem i masonem bo za mało płakał na żalobie. Dobrze że nie było zakazu sprzedaży alkoholu bo przynajmiej to była jedyna rozrywka jaką można sobie było zaaplikować w tamtych dniach, bo media tylko truły dupę o tragedii.

Więc tekst po trupach do celu w tej piosence, ma jak najbardziej uzasadnione istnienie.

serdel1

2010-04-29, 07:47
peter1987 napisał/a:

jesteście nienormalni, pewnie średnia wieku wynosi tu 15 lat, nie macie szacunku dla ludzkiego życia. Większość z was nie ma pojęcia o czym gada, tylko bezmyślnie powtarzacie w kółko "kaczory to kaczory tamto" . Nie jestem za Kaczyńskim ale ta nagonka na nich, i jakieś żarty typu "zimny lech" "kaczka po smoleńsku" to tylko dowód na to że reprezentujecie sobą poziom dna.


Nie wiem ile Ty masz, ale mentalnie zdaje sie, ze ponizej 15.
To PIS nie ma szacunku dla ludzkiego zycia, skoro jest w stanie bezczelnie wykorzystywac smierc swoich przywodcow do politycznych celow - "po trupach do celu". To wideo jest wlasnie po to by uswiadomic takim jak Ty naga prawde.

Piwo dostales niechcacy, wylej je prosze.

Bydlak

2010-04-29, 08:24
Oj nie napinajcie się tak. :-)
Pomyślcie jaka część społeczeństwa pójdzie w czerwcu na wybory i w której wy będziecie?
Jeżeli komuś nie pasuje Jarek (w tym mnie) niech zagłosuje na kogoś innego.
A co do kampanii to niestety trzeba się z tym męczyć, ale w takich momentach cieszę się, że nie oglądam telewizji. :-D

piter555

2010-04-29, 08:45
ja mam zamiar iść na wybory i nie ma opcji żebym zagłosował na jarka (bo to bedzie tragiczna powtórka z prezydentury lecha) tylko moja babcia i 90% moherów wzruszy się tym pie**oleniem w mediach (stare sklerotyczki zapomną co się działo przed katastrofą) i jarek zostanie prezydentem;/;/ :samoboj:

ak47

2010-04-29, 09:02
Oskarek napisał/a:

muzyka smoluchów to prędzej jakiś metal niż to


Metal to świętość ! :metalhead:

Oskarek

2010-04-29, 09:56
Następny płaczek pomylił strony

murdoc

2010-04-29, 10:09
będzie buba...