18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność polityczna w praktyce...

oc...........an • 2013-06-04, 21:31
Otóż jestem fanem BioShocka, a jako, że Infinite wyszedł niedawno, to do tej pory scena produkuje różne materiały związane z tą produkcją.

Otóż pojawił się ostatnio taki news:



Jako, że w fabule gry bohaterka chciała trafić do Paryża (gra toczy się w 1912 ;) ) to ktoś "stworzył" alternatywne zakończenie...


Mnie oczywiście od razu ukłuł Paryż, więc napisałem skromnie, że bidulka nie wie do jakiego śmietnika marzy się wybrać ;)

Na odpowiedź zjebów z szeroko pojętego "przegniłego kapitalizmu" nie trzeba było długo czekać:



Poparli mnie Francuz, Hiszpanka oraz (oczywiście) Rosjanin

Natomiast przeciwko mnie wyskoczyło mnóstwo hamerykanów, Anglik, jakiś murzyn i Japoniec mieszkający w USA.

Argumentacja też powala - od razu wyskakują do mnie z rasizmem, a jak dopie**alasz konkretne, rządowe statystki, to już jakoś nikt nie komentuje, ale do błędu to się k***a nie przyzna. Jednym słowem jaja.

Szczególnie urzekł mnie Matthew, wąsaty pedofil z Ohio, który sądząc po Facebookowskiej mapie nigdy w życiu nie wyjechał poza swój stan, a na temat rasizmu ma najwięcej do powiedzenia (w Ohio jest 10% asfaltów i 2% latynosów). Jednym słowem typowy hamerykański redneck :D

Czyli typowo - najwięcej do powiedzenia mają ci, kto nigdy nie trafił do "trudnej" dzielnicy. Standard.

Bardzo mi się spodobała argumentacja żółtka - "zrzucanie na nich winy za cały dyskomfort rozwiązuje problem?" Oczywiście musiał mnie nazwać rasistą :3

No to mu odpisałem:



Cóż, na odpowiedź od żółtego brata czekam do tej pory i chyba się już nie doczekam :P



Szokuje mnie przekształcenie ZASŁUŻONEJ krytyki w rasizm -_- k***a, to mi bardzo przypomina "myślozbrodnię" z 1984 Orwella... Heh, niedługo pewnie samo myślenie źle o ciapatych imigrantach będzie zabronione, bo przecież wkład islamu w kulturę zachodnią (szczególnie system penitencjarny) jest nieoceniony...


A jak wg Was? Mam rację, czy nie?

t0biash

2013-06-04, 22:55
Za obrazę bądź krytykę ciapatych zawsze browar się należy :D

Sk8ter

2013-06-04, 22:56
Ostatnią wiadomość do tego Hisataki wyślij jeszcze raz bo jej na fejsie już nie ma

platini1

2013-06-04, 22:58
Ja już dawno zauważyłem, że większości złotych myśli z Sadola nie powinno się podawać na portalach typu facebook, czy YouTube, bo zaraz będzie się zbesztanym od rasistów, kogoś bez uczuć. Nawet ktoś kiedyś nazwał mnie drugim Hitlerem. Już pomijam fakt, że często "dyskusja" sprowadza się do komentarza typu "ale jesteś zj***ny", "rodzice cię chyba nie kochają", czy coś, zamiast podania jakiś przeciwstawnych argumentów.
Czasem mam wrażenie, że tylko tu zostali ludzie jako tako patrzący trzeźwo na świat. Ba, nawet czasem nic nie trzeba dodawać od siebie w komentarzach, bo już ktoś to wcześniej napisał.

giboN31

2013-06-04, 22:58
Piwo za to że, chciało ci się kłócić z idotami

Carcinoma

2013-06-04, 23:00
Brawo, popieram! Należy ci się złociste, lodowate piwko z dużą, kipiącą pianą ;)

Tj. powiedział Sk8ter, wrzuć stary jeszcze raz tego posta, bo lewactwo zdążyło go już wykasować.

krilanos

2013-06-04, 23:04
nie będę twórczy jeśli powiem "BRAWO" no ale.... nareszcie widać jakieś przebłyski walki z rasizmem ze strony czarno/ciapatych :snajper2:

Lilu

2013-06-04, 23:14
do teraz płacze ze śmiechu po "Szczególnie urzekł mnie Matthew, wąsaty pedofil z Ohio, który sądząc po Facebookowskiej mapie nigdy w życiu nie wyjechał poza swój stan, a na temat rasizmu ma najwięcej do powiedzenia (w Ohio jest 10% asfaltów i 2% latynosów). Jednym słowem typowy hamerykański redneck :D "

XtravaganZa

2013-06-04, 23:15
Piękna inicjatywa! Ja też dzisiaj cały dzień wojuję przeciwko arabom na YT, ale już sił nie mam, bo te tępe, plugawe araby i socjaliści mnie nudzą tymi swoimi "sk***ysyn", "bez nas, bylibyście niemcami, bo Hitler by wygrał" itp itp. Zbyt dużo absurdów dzisiaj się naczytałem i to jak walka z wiatrakami. Ale miałem ubaw gdy po nich ciskałem i wstawiałem obrazki tego typu .

W ogóle nie da rady im przemówić do rozsądku, to tępe i plugawe istoty. Najbardziej mnie boli, że rodowici Francuzi (jestem z Belgii, ale piszę pod filmikiem francuskiego radia NRJ) ślepo bronią arabów. Głupki j***ne, brak słów.

Na ~ 30 komentów, tylko 2 sprzymierzeńców się znalazło.

afcv

2013-06-04, 23:16
Jak zazwyczaj nie daje piwa to tu się akurat należy..

degruzman

2013-06-04, 23:20


Szacun i wielki piwo dla ciebie ! :-D

krychu2007

2013-06-04, 23:22
Aż musiałem ci zalajkować te komenty. Widziałem tego newsa ale nie zwróciłem uwagi na komentarze pod nim. Piwko!

is...........ay

2013-06-04, 23:28
stesco napisał/a:

allah sie pisze z małej litery. Popracuj nad sadicticowa ortografią.


a także nad angielską gramatyką.
Cytat:

Poor Liz. She don't have any idea (lepiej by brzmiało: "She has no idea") of that how many black North African muslim emigrants are in Paris and how shitty that city is nowadays because of them.


Cytat:

@Matthew: So telling the truth is racism now, right? Here ae some FACTS about immigration: 90% of convicts in Sweden are muslims, in 2009 100% of rapists in Oslo were muslims. Do I have to continue? I'm against judging people by their race. What I tell you is nothing but cold FACTS.


Cytat:

@Matthew: You must have never been i Europe, you dumb fuck ("ashole" oznacza "dupek", czyli Ty z jego punktu widzenia; on jest idiotą, a w takim przypadku język angielski wychodzi naprzeciw nam z całą masą soczystych obelg).


[quote]@Matthew: Wow! Thank you for that deep argumentation (wątpię, żeby sformułowanie "deep argumentation" było prawidłowe, ale nie znam i nie znalazłem w Internecie żadnych odpowiedników). I'm so impressed with your arguments (powtórzenie i, jak poprzednio, nie wiem co z tym zrobić). Man, you are so eloquent and clever. This conversation (nie wiem po co umieściłeś słowo "conversation" w cudzysłowie; jeżeli chciałeś zaznaczyć ironię, zabieg ten nie ma sensu wobec ironicznego charakteru całego posta; tak czy inaczej, w języku angielskim cudzysłowy są pojedyncze) will definitely change my life.[\quote]
Przyznaję, że sam miałbym z tym problem, prawdopodobnie powiedziałbym coś innego. Z resztą, co tam może wiedzieć jakiś marny "FCE".
Twojej ostatniej wypowiedzi już mi się nie chce poprawiać. Można z nich wywnioskować, że mieszkasz we Francji, uważasz, że muzułmanie stanowią problem nie dla Ciebie lecz dla siebie samych i że to oni powinni coś ze sobą zrobić, twoja matka nie nosi kapelusza, przez co grozi jej udar, myślisz, że muslimy mogą w jakiś sposób bezpośrednio zaszkodzić Twojej siostrze samym mówieniem do niej (chociaż z muslimami nigdy nic nie wiadomo) i że ogólnie obcokrajowcy mogą zabić samym przeklinaniem.
Za sam przekaz taśmociąg piwa, jednak ze względu na bardzo kaleczoną składnie tylko jedno. Do dna. W kłótniach z debilami dobrze jest dwa razy pomyśleć przed napisaniem czegoś, dopracować przemowę. Zyskasz lepszy efekt, wyraźnie się od nich odróżnisz, może nawet kogoś przekonasz na swoją stronę.

@EDIT:
Zapomniałbym. Jestem pijany, nie czytajcie tego.

ka...........ma

2013-06-04, 23:30
DUST DEVIL napisał/a:



A jak wg Was? Mam rację, czy nie?



Brawo Xxxx !
Za pisanie prawy o szmatogłowych kozojebcach zawsze piwko !

dagins

2013-06-04, 23:34
Zaethrael napisał/a:


Kurde coby nie mówić może obywatele nie są temu winni ale tak uczyniliśmy w imię kasiory.


Tutaj nie ma się za co obwiniać, takie są prawa natury. Silne cywilizacje podbijają te słabe, a naszym zadaniem jest być tymi pierwszymi.

Co prawda nie jestem zwolennikiem wojen i ludobójstw, ale życzenie upadku swojemu krajowi, bo kiedyś kogoś podbił, to ostre przegięcie. W Europie zrodziła się masywna populacja ciot.