18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność polityczna w praktyce...

oc...........an • 2013-06-04, 21:31
Otóż jestem fanem BioShocka, a jako, że Infinite wyszedł niedawno, to do tej pory scena produkuje różne materiały związane z tą produkcją.

Otóż pojawił się ostatnio taki news:



Jako, że w fabule gry bohaterka chciała trafić do Paryża (gra toczy się w 1912 ;) ) to ktoś "stworzył" alternatywne zakończenie...


Mnie oczywiście od razu ukłuł Paryż, więc napisałem skromnie, że bidulka nie wie do jakiego śmietnika marzy się wybrać ;)

Na odpowiedź zjebów z szeroko pojętego "przegniłego kapitalizmu" nie trzeba było długo czekać:



Poparli mnie Francuz, Hiszpanka oraz (oczywiście) Rosjanin

Natomiast przeciwko mnie wyskoczyło mnóstwo hamerykanów, Anglik, jakiś murzyn i Japoniec mieszkający w USA.

Argumentacja też powala - od razu wyskakują do mnie z rasizmem, a jak dopie**alasz konkretne, rządowe statystki, to już jakoś nikt nie komentuje, ale do błędu to się k***a nie przyzna. Jednym słowem jaja.

Szczególnie urzekł mnie Matthew, wąsaty pedofil z Ohio, który sądząc po Facebookowskiej mapie nigdy w życiu nie wyjechał poza swój stan, a na temat rasizmu ma najwięcej do powiedzenia (w Ohio jest 10% asfaltów i 2% latynosów). Jednym słowem typowy hamerykański redneck :D

Czyli typowo - najwięcej do powiedzenia mają ci, kto nigdy nie trafił do "trudnej" dzielnicy. Standard.

Bardzo mi się spodobała argumentacja żółtka - "zrzucanie na nich winy za cały dyskomfort rozwiązuje problem?" Oczywiście musiał mnie nazwać rasistą :3

No to mu odpisałem:



Cóż, na odpowiedź od żółtego brata czekam do tej pory i chyba się już nie doczekam :P



Szokuje mnie przekształcenie ZASŁUŻONEJ krytyki w rasizm -_- k***a, to mi bardzo przypomina "myślozbrodnię" z 1984 Orwella... Heh, niedługo pewnie samo myślenie źle o ciapatych imigrantach będzie zabronione, bo przecież wkład islamu w kulturę zachodnią (szczególnie system penitencjarny) jest nieoceniony...


A jak wg Was? Mam rację, czy nie?

Dziki Bigos

2013-06-04, 22:33
Zauważyłem że prawie każdy zwolennik multikulti jest elokwentny niczym małpa w zoo i nie potrafi podać sensownch argumentów tylko wyzywa od rasistów. Tę konwersację można streścić w jednym zdaniu "gadaj z dupą to Cię osra, gadaj z ch*jem to Cię opluje"

Bacutil

2013-06-04, 22:33
Wyj***ną masz brodę Xxxx. :D
Aczkolwiek nikomu nie było do szczęścia potrzebne, a zwłaszcza Tobie, żebyśmy poznali Twoją tożsamość.

@down
Racja.

mayday1707

2013-06-04, 22:34
Pozyton napisał/a:



zdjęcie skasowane - powód udostępnienie danych osobowych

Popieram Cię Xxxx :) a ku*as nie jest dla Ciebie, tylko dla ciapaków



Zjebiałeś koledze całą, ciężką pracę w paincie i próbę zachowania anonimowości. ch*j z Ciebie, tyle Ci powiem :P :mrgreen:

bloodwar

2013-06-04, 22:37
Co do muzułmanów to masz chyba złe podejście bo trafiałeś na złych ludzi - w Polsze też jeżeli pójdziesz np. nocą do "złej" dzielnicy, to od razu kilku rycerzy ortalionu się przyczepi, będą interesować się czy masz jakiś probelm i obrażać Twoją matkę. Z mojego doświadczenia są dwa typy muzułamanów:
1. Stateczni ojcowie rodzin - kołó 30stki/40/50... przyjechali do "zagranicy" z tego samego powodu co my czyli $$$, pracują, łożą na dzieci i żony, często posyłają też kase rodzinie w Trzecim Świecie. Omijają kłopoty szerokim łukiem i przeważnie ich nie spotkasz na ulicy bo turlają robotę po 10-12 godzin dziennie, także w soboty i święta, starają się asymilować jednocześnie w jakiś tam sposób kultywując tradycje wyniesione z domu (tak jak my np. choinkę i wielkanoc w Holandii, kraju ateistów, bez zastanawiania się czy to komuś przeszkadza czy nie).
2. Prawilni - młodzi, bez szkoły, często bez jezyka a więc bez perspektyw - takich najczęściej spotyka się w metrach, na ulicach a na pewno nie spotka się w pracy, w szkole, w bibliotece. Postawa roszczeniowa wobec państwa i "lokalnych" połączona z tzw. odwrotnym rasizmem (przekonaniem, że ciemnoskórzy kozojebcy kłaniający się pedofilowi są w czymkolwiek lepsi od białych, niebieskookich blond potomków wujka Adolfa oddających cześć kolesiowi będącemu jednocześnie swoim ojcem i synem :-)

Bombellos

2013-06-04, 22:38
"She doesn't" K*rwa!


askar

2013-06-04, 22:38
Niech ktoś zrobi serwis gdzie będa tylko posty z ciapatymi itp. bo co jak co ale za dużo tego już na sadisticu.

mr_9mm

2013-06-04, 22:40
Cała prawda o BioShock:Infinite

Maciej "Wonziu" Makuła mówi jak jest.

dagins

2013-06-04, 22:42
Ja też miewam ciekawe konwersacje w internecie. Na youtube'ie zarzuciłem przynętę przy filmiku hymnu UE. Dużo komunistów się łapie z różnych krajów eurokołchozu.

Najbardziej niepokojące były zwierzenia tego typu - ,,cywilizacja zachodnia (Europa, USA) wyrządziły wiele zła na świecie i zasługują na to, aby zginąć". To były słowa Belga, Holendra i Norwega. Obaj byli zwolennikami UE.

Znalazł się też jakiś biały obrońca muzułmanów z Londynu (przynajmniej za takiego się uważał) uważający multi kulti za konieczność, ale dość łatwo go skontrowałem.

straszakq

2013-06-04, 22:43
Japoniec ma najwięcej do powiedzenia, bo muzułmanie mają zakaz wjazdu do Japonii a próba szerzenia islamu to przestępstwo. :D

Zaethrael

2013-06-04, 22:46
Brakuje tam na tej okładce powiewającej białej flagi i strzałów z kałacha :>

Racje moim zdaniem masz ale w Paryżu nigdy nie byłem więc mam gadania - jednak podtrzymam dyskusję :p
Nie mniej żółtek ma mnóstwo racji jakby nie patrzeć. Z jednej strony zagrożenie zewnętrzne z drugiej wewnętrzne. Faszyzm, komunizm, szowinizm - wszystko to jest wypiekiem szukania winnych. I szczerze mówiąc nie chciałbym być takim efektem ksenofobii ale prędzej czy później któraś strona popełni błąd i będzie dym jakiego Europa nie widziała od czasów WW2. Pytanie jak to się skończy dla szaraków takich jak ja ? Mam wybierać kto splądruje moją chatę ? :P To naprawdę nie są bezpodstawne obawy bo wielu znajduje się między młotem a kowadłem ekstremizmu. Ale całkowicie rozumiem, ze nie da się zachować równowagi kiedy jedna strona ją przechyla.

Powinno się w Europie stosować jakieś prawo i na lotnisku czy po osiągnięciu dojrzałości podpisujesz akt na którzy zarzekasz się wyrzec wszelkich destruktywnych (wersetów, haseł) form wyznaniowych pod karą wydalenia z kraju. Tylko, że jesteśmy ludźmi więc ktoś prędzej czy później zacząłby to wykorzystywać w nieciekawy sposób. k***a ! Przespałem śmierć równowagi :(

dagins napisał/a:

Najbardziej niepokojące były zwierzenia tego typu - ,,cywilizacja zachodnia (Europa, USA) wyrządziły wiele zła na świecie i zasługują na to, aby zginąć". To były słowa Belga, Holendra i Norwega. Obaj byli zwolennikami UE.

Kurde coby nie mówić może obywatele nie są temu winni ale tak uczyniliśmy w imię kasiory.

el...........iz

2013-06-04, 22:47
Pierwszy polski rząd po II wojnie światowej, wyłoniony przez sejm wybrany w wolnych, demokratycznych wyborach, przetrwał zaledwie pół roku. W nocy z 4 na 5 czerwca mija 21. rocznica obalenia rządu Jana Olszewskiego. Tego dnia przepadła największa szansa na przeprowadzenie lustracji i na wstrzymanie prywatyzacji. Wszystko zaczęło się od projektu uchwały Janusza Korwin-Mikkego.

PyskatySkurwiel

2013-06-04, 22:48
@Pozyton Ujawnienie Jego danych na forum, to już przegięcie.
Żaden z moderatorów nic z tym nie zrobi?

oc...........an

2013-06-04, 22:49
Roszp napisał/a:

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że mieszkasz we Francji?



6 miesięcy była tam moja mama, babcia i kuzynka, a ja byłem tam całe wakacje

Co do tożsamości, to szczerze mówiąc nie za bardzo się tym przejmuję. Ba! Co z tego, że wiecie jak się nazywam, skoro gdybyście mnie zapytali to bym wam odpowiedział ;) Wiedziałem, że znajdzie się Sherlock, który w ciągu 5 sekund pozna moją tożsamość, ale w sumie wydaje mi się, że tak będzie nawet lepiej, kiedy wiecie kto co pisze ;)

A co do avka to na początek lubiłem sobie dobrze potrollować prawicę różną propagandą, a teraz po prostu nie mam pomysłu na jakiś ładny, nowy obrazek, więc ciągle tkwię przy Najbardziej Znanym Żydzie Świata ;)

JoTuBył

2013-06-04, 22:52
1000 piw będzie na pewno.