18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisowy przejazd młodego kierowcy przez skrzyżowanie

wafelq • 2013-02-17, 10:11
Mój głupi braciszek wybrał się na przejażdżkę samochodem tatusia...
Bez prawka (zdał, ale jeszcze nie ma go w ręce) Przejechał skrzyżowanie tak, jakby w ogóle nie było żadnych znaków.
Auto 5 letnie, nie bite, ponad 100k km bez kolizji, a tu zong.

Poduszki wybite, napinacze, maska, lampy, zderzak i nie wiadomo co jeszcze. Autocasco na nic, prawdopodobnie nie dostaniemy ani złotówki i brat będzie musiał pokryć koszty naprawy...
Brat jeszcze żyje, potem wstawię fotki na hard, jak go tata skopie za to :)

Ściszyć głośniki!!!

JwP

2013-02-17, 10:27
a) od 0:41 "akcja"
b) bo na h*j się zatrzymać jak jest B-20 (STOP)

Re...........ms

2013-02-17, 10:28
nie chciałbym cię urazić, ale twój brat to kompletny idiota i powinni zabrać prawko na 5-10 lat aż zmądrzeje bo mentalnie jest na poziomie gimbazjum... umca umca na maxa i w p*zdę.

Zróbcie to szybko zanim kogoś zabije.

tonieja

2013-02-17, 10:41
jak go tata skopie za to


niech się lepiej mamusi pod kieckę schowa

gabstok

2013-02-17, 10:45
z dwa 2km/h szybciej i astra dostałaby strzał w słupek... czyli hard gwarantowany. Twój brat to debil.

lufnik1946

2013-02-17, 10:46
Co tu dużo pisać, idiotów nie brak na drogach.

zonk

2013-02-17, 10:49
A tata też nie pomyślał, że gnój nie ma prawka to nie dostanie auta ?

GloomyUndertaker

2013-02-17, 10:50
Whiskas we łbie. Dobrze że przy okazji nikogo na harda nie posłał. Teraz już auto bite, młody też już pewnie zebrał wpie**ol.

HAL-9000

2013-02-17, 10:59
Zabiłbym gnoja gołymi rękami. Na miejscu Twojego ojca i kierowcy astry.

@SQT
A gdzie jest napisane że stary dał mu kluczyki?

BTW. Jak tyle klamotów to i pas przedni do wymiany, zawieszenie do ustawienia a auto do prostowania na ramie. Na bank jest krzywe po takim strzale.

en3

2013-02-17, 11:05
Dobrze, że nikomu nic się nie stało, bo przej***ne do końca życia. Tak jak napisał gabstok.
A jaki to samochód? Może coś kupię :D

wafelq

2013-02-17, 11:13
Że idiotą jest to wiem, prawdopodobnie spojrzał akurat na licznik (raczej bawił się telefonem) ch*j wie.
Starszy nie wiedział, bo akurat zrobił sobie drzemkę po robocie, a młodego pokusiło... Na ramę Passata nie trzeba brać, normalnie pali, chłodnice całe etc. Najlepsze jest to, że moja dziewczyna rozwaliła moje autko i musiałem załatwiać zastępcze... Czymś trzeba się bujać do roboty...

Ten rok 2013 jest k***a jakiś pechowy ;/

A że kamerka nagrywała to nawet nie widział :P hehe kocham kamerki :)

Do 2 tygodni będzie wiadomo jaka kara go czeka, bo mandatu mu nie wypisali, bo nie wiedzą czy papiery zostały wysłane ze starostwa czy nie, jak nie to dojebią mu jeszcze więcej kary...

HAL-9000

2013-02-17, 11:37
wafelq napisał/a:

Na ramę Passata nie trzeba brać, normalnie pali, chłodnice całe etc.



To że graty są całe i z wierzchu nic nie widać nie świadczy że jest prosty. Przyjdzie do ustawiania kątów zawieszenia i zbieżności to wszystko wyjdzie. Pozornie lekkie uderzenie w pas w nowoczesnym aucie wystarczy żeby podłużnica poszła w którąś stronę, nawet nie widocznie, co już uniemożliwi ci np. ustawienie zbieżności, jeśli w którymś punkcie któryś wahacz, górny lub dolny, będzie miał złe prowadzenie. Jeśli szyba czołowa pękła bez bezpośredniego uderzenia to znaczy że buda odebrała dużo energii czego następstwem może być konieczność lekkiego podprostowania auta. Tak to jest zrobione dziś i tak ma wyglądać. Buda ma chłonąć uderzenie w maksymalnym stopniu rozprowadzając energię po jak największej liczbie punktów w aucie. Jak stary chce to zrobić i chce to zrobić dobrze to rama z laserem, choćby na pomiar, a nie zenek z metrówką i płaskownikiem.

A Łeb niech zapie**ala do roboty. Po szkole, na kase w tesco, albo macu. Spłaci paska i nabierze szacunku do pracy oraz jej owoców.

Ko...........ę

2013-02-17, 11:48
Niezłe kombo - szpital, przejście dla pieszych i znak "stop".

@wafelq Całe szczęście, że to nie jest jakieś większe miasto i nie było ludzi, bo mógł kogoś rozk***ić :-/

mrmleee

2013-02-17, 11:57
Za miesiąc na allegroo bedzie do kupienia jako bezwypadkowy,wlasciciel kobieta i z cofnietym licznikiem