18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisowy przejazd młodego kierowcy przez skrzyżowanie

wafelq • 2013-02-17, 10:11
Mój głupi braciszek wybrał się na przejażdżkę samochodem tatusia...
Bez prawka (zdał, ale jeszcze nie ma go w ręce) Przejechał skrzyżowanie tak, jakby w ogóle nie było żadnych znaków.
Auto 5 letnie, nie bite, ponad 100k km bez kolizji, a tu zong.

Poduszki wybite, napinacze, maska, lampy, zderzak i nie wiadomo co jeszcze. Autocasco na nic, prawdopodobnie nie dostaniemy ani złotówki i brat będzie musiał pokryć koszty naprawy...
Brat jeszcze żyje, potem wstawię fotki na hard, jak go tata skopie za to :)

Ściszyć głośniki!!!

wudun

2013-02-17, 12:33
Jak ja zdawałem na prawko to dopiero pokwitowanie odbioru upoważniało do jazdy samochodem(przed to tak jakbyś nie miał prawka). Pewno się ch*j śpieszył żeby na nowych zasadach nie zdawać;D
Co do ramy to na bank krzywa. Przypie**olił w okolice mostu więc prawa strona się cofnęła

opek92

2013-02-17, 12:33
Ale szkody chyba małe bo nie było żadnego "k***a mać" ani "wp*zdiet j***na suka"

MASTERM00DY

2013-02-17, 12:38
najbardziej znane skrzyżowanie w lublińcu, jak dla mnie, z racji na swoją specyfike i wypadkowość. każdy tam się zatrzymuje i patrzy w każdą możliwą stronę, a Twój brat zaj***ł jak dzik w sosny :P masakra

wafelq

2013-02-17, 12:49
Cytat:

najbardziej znane skrzyżowanie w lublińcu, jak dla mnie, z racji na swoją specyfike i wypadkowość. każdy tam się zatrzymuje i patrzy w każdą możliwą stronę, a Twój brat zaj***ł jak dzik w sosny masakra

Cytat:



Dokładnie!

Patrysio napisał/a:

Raca w glosnikach?



Tak jest!

tigerqaz

2013-02-17, 12:51
gabstok napisał/a:

z dwa 2km/h szybciej i astra dostałaby strzał w słupek... czyli hard gwarantowany. Twój brat to debil.



Co Ty piszesz... nie przy tej prędkości, przecież on ledwie go puknął :-/

makabrax

2013-02-17, 12:52
z AC jeżeli klauzula że nie będzie jeździł nikt poniżej 25(26-28 w zależności od TU)roku życia nie została wykupiona to nie dostaniecie nic
co do OC, tam jest klauzula 21lat, znowu w przypadku niewykupienia i tego wypadku będzie udział własny w szkodzie znowu w zależności od TU od 2tys w górę

błazen

2013-02-17, 12:55
Nie dosyć, że idiota to jeszcze jakiegoś syfu słucha. Ściszyłem ale niewiele pomogło.

mare30ks

2013-02-17, 13:01
jakies to typowe, mlody typ i obowiazkowo muza typu jestem gangsterem z osiedla hwpd jp1000% gangsta stajla KULOM sie nie klaniam :)

SCSI-9

2013-02-17, 13:02
znak STOP
Nie uwierzył czy nie widział?? :)

runmadafaka

2013-02-17, 13:05
wudun napisał/a:

Jak ja zdawałem na prawko to dopiero pokwitowanie odbioru upoważniało do jazdy samochodem(przed to tak jakbyś nie miał prawka). Pewno się ch*j śpieszył żeby na nowych zasadach nie zdawać;D
Co do ramy to na bank krzywa. Przypie**olił w okolice mostu więc prawa strona się cofnęła


rama w passacie? most w astrze g? mało widziałeś..

dumad

2013-02-17, 13:10
AUTORZE wrzuć fotki rozbitego autka

na nowe autko was stać to i nanaprawę też będzie :D

Ryzuald

2013-02-17, 13:11
Szczerze mówiąc to masz brata debila:D. Gdy włączyłem filmik (UMCY UMCY) to wiedziałem, że będzie grubo bo jakiś baran za kółkiem siedzi jedzie. Powinni mu prawo jazdy zabrać na 10 lat za głupotę

wafelq

2013-02-17, 13:15



dumad napisał/a:

AUTORZE wrzuć fotki rozbitego autka

na nowe autko was stać to i nanaprawę też będzie :D



Proszę bardzo :)

VectorOPC

2013-02-17, 13:28
No, tanio to tego dobrze nie zrobi. Same poduszki z sterownikiem, napinaczami i wszystkimi pierdołami które MUSI się wymienić do poprawnego zadziałania w przyszłości, to przy Passacie B6 ponad 7000zł za obie czołowe. Młody dostał poważną nauczkę na przyszłość, oby wyciągnął wnioski.

T-Will

2013-02-17, 13:33
I na ch*j takiego kretyna trzymać w domu? Wyjebcie go na bruk, bo z tego już nic nie będzie oprócz pasożyta i darmozjada.