18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomyłka? Nie sądze :D

SamSobieBogiem • 2015-01-28, 18:56
Na obchodach chyba ktoś minął się z powołaniem...

Cytat:

Do kompromitacji i skandalu doszło podczas obchodów 70.rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Organizatorzy zapomnieli o pięciu gościach, których zamknięto na terenie obozu. Próbowali się wydostać, a ochrona wezwała policję.

Żenującą sytuację opisały izraelskie media (dziennik „Haaretz”). Incydent dotyczył szefa gminy żydowskiej w Rzymie Riccardo Pacificiego oraz czterech jego towarzyszy. Zostali zamknięci na terenie obozu. Co gorsza, mimo iż próbowali wzywać pomoc, nikt nie zareagował. W końcu mężczyźni postanowili sami opuścić teren obozu, aczkolwiek wtedy włączył się alarm. Przybiegli ochroniarze i wezwali policję.



Dla izraelskiego dziennika „Haaretz” to „hańba”. Dziadkowie Pacificiego zginęli w Auschwitz.

– Traktowali nas mniej więcej tak, jak byśmy byli przestępcami – powiedział Fabio Perugia, rzecznik gminy żydowskiej w Rzymie.

Informacje potwierdziła w rozmowie z niezależna.pl asp. sztab. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.



...albo wie co robić :dead:

the47

2015-01-29, 03:34
Włoska prasa pisała, że "wstyd" ze strony Polski. Ja się z tym nie zgadzam i się wk***iam za to, chcieli to siedzieli, nie wypada wyrzucać. To był mój komentarz, pozdrawiam.

modyf

2015-01-29, 07:46
...wczoraj byl komentarz ojca jakiegos Sadola, który jak zobaczył obchody to skomentował "tylu ich się nazjeżdżało? to zamknąć drzwi i do gazu.." :D Ale nie wiedziałem, że on tam pracuje rzeczywiście...
Tylko zapomniał chyba, że tam rachunki za gaz to od wojny nie płacone..

mazin

2015-01-29, 09:44
k***a, brzuch mnie ze śmiechu rozbolał.

turkowizorka

2015-01-29, 11:31
W mediach pojawiła się afera z zatrzymaniem kilku żydów na terenie byłego obozu zagłady w Oświęcimiu. Temat też nie obcy na sadolu. Mówi się w mediach, że skandal, wielki wstyd dla Polaków, rząd będzie zapewne lizał dupę Izraelowi jeszcze bardziej namiętnie jak dotychczas to robił, by wyjść z tej sytuacji z twarzą.

A ja Wam mówie drodzy sadolowicze, że było całkowicie inaczej:

Oni tj. pejsaci chcieli po prostu wyjść z obozu przez KOMIN! :-D

SamSobieBogiem

2015-01-29, 12:20
mazin napisał/a:

k***a, brzuch mnie ze śmiechu rozbolał.



Byłeś na otwarciu?

lorddestructor

2015-01-29, 12:20
Sami sobie są winni. Chcieli mieć materiał, to mogą go teraz nakręcić zza krat policyjnych, aż do momentu wyjaśnienia sprawy.

cenius

2015-01-29, 12:43
Czyli zaprosili szefa gminy żydowskiej w Rzymie (co to k***a jest?), jego rzecznika i kulku kolesi
a córki Pileckiego nie bo za dużo ludzi trzeba by zaprosić?

Ha...........ng

2015-01-29, 14:40
A to sk***ysyny, poczuli się lepsi od innych i chcieli pozwiedzać miejsca niedostępne dla zwykłych turystów :amused:

lois_hartos

2015-01-29, 19:55
prawdziwa wersja wydarzeń: albo sami umyślnie odłączyli się od grupy i przeczekali do zamknięcia - żeby coś wyj***ć - albo próbowali tam wejść żeby coś wyj***ć i uruchomili alarm, a teraz typowo po żydowsku przekręcają wszystko na swoja krzywdę - dziadek jednego tam był, może coś zostawił a ten to teraz rozpoznał np wśród eksponatów i chciał zaj***ć, może jakaś grubsza historia i jakieś plany naprowadzające na jakąś fortunę? te żydy na pewno wiedzą coś więcej...

innykonbarwyognia

2015-01-29, 19:59
Pomijając kawały o żydach, moja babcia trafiła na Majdanek za bycie polką. Przeżyła dlatego, że co któryś z wieźniów który padał z wyczerpania w marszu, przy ewakuacji obozu dostawał strzał kontrolny. Zastrzelono kogoś obok niej w rowie przy drodze. Taka ciulowa loteria. Wk***ia mnie to że górale ze wzgórz Golan lansuja się przy okazji każdej rocznicy, ale z mojego punktu widzenia kawały o sp***alaniu przez komin są już malo zabawne.

Ha...........ng

2015-01-29, 20:10
@Up to co Ty k***a robisz na sadisticu? Wpadłeś obejrzeć My little pony? :homer:

lorddestructor

2015-01-29, 22:30
lois_hartos napisał/a:

prawdziwa wersja wydarzeń: albo sami umyślnie odłączyli się od grupy i przeczekali do zamknięcia - żeby coś wyj***ć - albo próbowali tam wejść żeby coś wyj***ć i uruchomili alarm, a teraz typowo po żydowsku przekręcają wszystko na swoja krzywdę - dziadek jednego tam był, może coś zostawił a ten to teraz rozpoznał np wśród eksponatów i chciał zaj***ć, może jakaś grubsza historia i jakieś plany naprowadzające na jakąś fortunę? te żydy na pewno wiedzą coś więcej...



Myślę, że sami się odłączyli od grupy debile, żeby nakręcić jakiś materiał. Może nawet na Harda :lodowka: . Jeśli nie chcieli nic zaj***ć, a prawdopodobnie w momencie kiedy zauważyli że są zamknięte bramy wyjściowe z terenu, bo nie wierzę, że zamknęli się w środku w baraku (chcę tu zauważyć, że alarm od razu by zawył jak tylko by się ruszyli, a oni tam jednak trochę posiedzieli po zamknięciu) to musieli wybić od zewnątrz szybę żeby podnieść alarm dopiero po czasie aby móc się wydostać. Tam nie ma innych alarmów, aniżeli w zwykłych domach obywateli, czyli wewnątrz tych baraków, no i stróżówka jakaś pewnie stoi, gdzie typ zamiast pilnować, to śpi i ma 900 zł brutto.
Poj***ło mnie, napisałem to o czym wszyscy chyba wiedzą.

Dziki_Szaman

2015-01-29, 22:38
Po tym co zrobili we Francji z tamtejszym premierem, przynajmniej my im pokazaliśmy gdzie ich miejsce, nie będzie nam sie tałatajstwo na naszym podwórku rozbijać

Dezeus

2015-01-29, 23:55
tak a jak by znów napis zaj***li z bramy to było by pie**olenie że nie dopilnowali. ch*j w dupę masonom