18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomyłka? Nie sądze :D

SamSobieBogiem • 2015-01-28, 18:56
Na obchodach chyba ktoś minął się z powołaniem...

Cytat:

Do kompromitacji i skandalu doszło podczas obchodów 70.rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Organizatorzy zapomnieli o pięciu gościach, których zamknięto na terenie obozu. Próbowali się wydostać, a ochrona wezwała policję.

Żenującą sytuację opisały izraelskie media (dziennik „Haaretz”). Incydent dotyczył szefa gminy żydowskiej w Rzymie Riccardo Pacificiego oraz czterech jego towarzyszy. Zostali zamknięci na terenie obozu. Co gorsza, mimo iż próbowali wzywać pomoc, nikt nie zareagował. W końcu mężczyźni postanowili sami opuścić teren obozu, aczkolwiek wtedy włączył się alarm. Przybiegli ochroniarze i wezwali policję.



Dla izraelskiego dziennika „Haaretz” to „hańba”. Dziadkowie Pacificiego zginęli w Auschwitz.

– Traktowali nas mniej więcej tak, jak byśmy byli przestępcami – powiedział Fabio Perugia, rzecznik gminy żydowskiej w Rzymie.

Informacje potwierdziła w rozmowie z niezależna.pl asp. sztab. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.



...albo wie co robić :dead:

Kotli

2015-01-28, 18:59
Nie oszukają przeznaczenia...

dawkam86

2015-01-28, 19:04
poczuł się jak u siebie w domu . . .

Luqas95

2015-01-28, 19:13
tak to jest jak się z przodkamiu utorzsamiać hce

freaky

2015-01-28, 19:27
Nie My traktujemy ich tak, jakby byli przestępcami, tylko Oni zachowują się tak, jak byliby u siebie. Zresztą chwilowa izolacja podyktowana względami bezpieczeństwa jest mniejszym złem, od znokautowania francuskiego Premiera przez żydowskich ochroniarzy we francuskiej synagodze, co miało miejsce kilka dni temu :roll:

ramzeselo

2015-01-28, 20:36
jeżeli pilnowaliby się przewodnika to wszystko by bylo ok.wydaje im się,że mogą wszystko i takie są tego skutki.

quark

2015-01-28, 20:44
co? już srali w gacie że do pieca pójdą?

BlanX

2015-01-28, 21:14
Pewnie złotych zębów szukali po zakamarkach,to i się zgubili...

Ku...........cz

2015-01-28, 22:35
podtrzymywanie tradycji jest wazne

białywęgorz

2015-01-28, 23:01
Kompromitacji k***a? Co oni zegarków, telefonów zacofańcy nie mają? Jest godzina zamknięcia muzeum, to się zamyka, przecież przeszukanie wszystkich tych budynków to obłęd. Czysta prowokacja żydostwa i tyle...

Cytat:

– Traktowali nas mniej więcej tak, jak byśmy byli przestępcami



I k***a bardzo dobrze, a co mieli róże wręczyć? Alarm się włączył, to potraktowali jak każdego, normalnego Kowalskiego, a cholera wie, czy nie chcieli może czegoś ukraść, jak by już nie było podobnych aukcji. Jedyne błąd i zażenowanie, to ja widzę po stronie tego żydostwa. Takich to się tam powinno w p*zdu zostawiać, k***a myślą że są królami świata, i jeszcze mają wyrzuty sumienia, jak by to był k***A nasz obóz. j***ć żydów.

Halman

2015-01-28, 23:04
"W końcu mężczyźni postanowili sami opuścić teren obozu, aczkolwiek wtedy włączył się alarm."

Szkoda że nie wysokie napięcie w ogrodzeniu :)

~Beny

2015-01-28, 23:18
It's a prank! :krejzi:

Filogyna

2015-01-29, 02:45
freaky napisał/a:

Nie My traktujemy ich tak, jakby byli przestępcami, tylko Oni zachowują się tak, jak byliby u siebie. Zresztą chwilowa izolacja podyktowana względami bezpieczeństwa jest mniejszym złem, od znokautowania francuskiego Premiera przez żydowskich ochroniarzy we francuskiej synagodze, co miało miejsce kilka dni temu :roll:



Nic takiego nie miało miejsca.


Dziwicie mnie, sadisticowcy... Pierwsi płaczecie, jak to ludzie nie myślą, i jak to są manipulowani... A w takie ordynarne fejki wierzycie... Mogą wam wmówić cokolwiek tylko chcą, jeśli ta informacja będzie potwierdzeniem waszych poglądów. Tak działa nie tylko umysł prawaka i lewaka, ale i w ogóle człowieka.

surojak

2015-01-29, 03:16
pewnie chcieli żydzi ukraść buty i ubrania na sprzedaż.