18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pomocna technika.

Kraczełę • 2013-02-24, 13:30
Technika przydatna gdy jest jakiś tępogłowy dresiarz ze swoją pedalską gromadką, i ma ochotę "potańczyć"

Technika:
Otwartą ręką lub najlepiej twardym, masywnym przedmiotem należy uderzyć od dołu w nos.

Skutek:
Wyłamanie kości nosowej i wbicie jej w oczy i mózg co powoduje krwotok, z reguły oślepnięcie, silny ból oraz różne efekty uboczne uszkodzenia mózgu, zależy od uszkodzonej jego części. Zależy jak głęboko wejdzie kość, przy wbiciu jej całej w mózg (raczej kilka uderzeń) uszkodzenia są nieodwracalne i z reguły kończą się śmiercią

:samoboj:

dunde

2013-02-26, 12:08
Jakie wy glupty piszecie :) Zaden z was nie ma pojecia o realnym starciu na ringu a tym bardziej na ulicy. Uderzenia palcami? Wbijanie kosci w mozg? 2 miesiacy Krav magi i wymiatasz? Nosz ja pie**ole debile...

MówMiAndrzej

2013-02-26, 14:57
Teoretycznie lepiej zabić przeciwnika i jeśli nie ma świadków jest tylko Twoja wersja wydarzeń. Jak nakłada się z wersją biegłych czy tam prokuratora to wynik zawsze mniejszy może być.

Paweł92

2013-02-26, 16:14
Ja to widzę, że tu sami killerzy w tych internetach...

Kłoński

2013-02-26, 19:12
Nos składa się z chrząstek, nawet jeśli byśmy uderzyli najmocniej jak się da, to i tak tymi chrząstkami nie przebijemy czaszki i nie "wbijemy kości nosowej" w mózg. Żeby zabić takim ciosem to musisz komuś chyba kark złamać, chyba że użyjesz jakiegoś narzędzia np. łomu.

dooniu

2013-02-26, 19:36
Od siebie mogę polecić kilka technik:

Uderzanie obiema dłońmi w uszy. Napie**alasz, aż miło. Po którymś mocnym uderzeniu coś się dzieje i człowiek traci przytomność/umiera.
Uderzenie ręką z dołu ku górze w nos. Jeśli uderzymy mocno (np. czymś metalowym) to kość wbije się w mózg.
Jeśli chcecie komuś zrobić "krzywdę", ale żeby nie było siniaków itp. to bić książką z miękką okładką.
Wbijanie palca z całej siły za ucho w ten "dołek"
Uderzanie pod szczękę, kość klinową (?). Mdlejesz szybko.
Uderzanie metalowym czymś w przeguby-boli jak sk***ysyn

Kurde... Było jeszcze kilka ciekawych technik :]

@pie**olenie, że uderzanie czymś metalowym nie dział, proszę zapoznać się z czymś więcej niż filmik na pierwszej strony czy wypowiedzi gimbazy...

Br...........yk

2013-02-27, 10:55
Dostał wpie**ol pewnie za chodzenie w damskich rurkach od osiedlowej bandy, a o bijatykach wie tyle ile go starsza siostra nauczyła i się teraz musi wyżalić w internecie. Gdyby nie to pewnie by się huśtnął w domu, w takich chwilach żałuje że internet jest ogólnodostępny.

Kłoński

2013-02-27, 19:29
up

o ch*j ci chodzi koleś ? Tylko mówię że chrząstką kości nie przebijesz, a kość nosowa nie istnieje.