18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pomoc ze wschodu

nowynick • 2022-04-26, 09:50
bo ryż nam się znudził



focusek

2022-04-26, 22:38
bialorusiny, urki czy ruskie to takie same k***y

Dot

2022-04-27, 00:54
nowynick napisał/a:

nie debil tylko propaganda... "niemcy zazdroszczą Polakom", Polacy zazdroszczą Białorusinom, czego nie rozumiesz?



a ukraincy nikomu nie zazdroszcza bodostaja mieszkania, 4k+ i widuje codzennie takich w biedrze co kupują więcej niż ja, a to 2 prosecco dziś, a to zastanawiąją się jakie piwerko, a to cały wózek wszystkeigo po kolei, a to soki i woda za 160zł razem i ukrainka na kasie tlumaczy im na czym polega promocja, a to się wpie**olą w kolejkę bo nie wiedzą co to kultura, a to pietro wyżej znów ukrainiec napie**ala starą, a ta krzyczy, a cały dzień słuchają jakiś hiszpańskich rytmów i tak j***ny dzien w dzien, jak było mi ich szkoda na poczatku to teraz widze tego wszystkiego "plusy"

summersun

2022-04-27, 01:12
korowiow777 napisał/a:

I życie nie kręci się wokół samego pie**olenia , ale efektem bezmyslnego pie**olenia bywają dość często dzieci.


Ja to wiem, Ty to wiesz, ale ten zlewaczały jednokomórkowiec, do którego próbujesz przemówić niestety tego nigdy nie zrozumie, bo znajduje się intelektualnie i mentalnie gdzieś pomiędzy rafalalą, a ostatnim kupsztalem rafalali.

MrFalken

2022-04-27, 10:21
MalcolmX napisał/a:

O Bo mi się wydaje, że prawo mamy nie zmienione od tzw. konstytucji Kwaśniewskiego, czyli od 1997. Zawsze, czy to za zaostrzeniem, czy za liberalizacją prawa aborcyjnego, stały inicjatywy oddolne, komitety i stowarzyszenia i nigdy rządzący nie składali podobnego projektu zmian w prawie.



To ci się źle wydaje, pało i przez to takie gównowywody oderwane od rzeczywistości toczysz. Prawo aborcyjne zmieniło się na początku ubiegłego roku. czyniąc Polskę ciemnotą Europy w tym zakresie. Zweryfikuj swój stan wiedzy, zanim zaczniesz kolejny raz pie**olić głupoty, bo jeszcze głupszych od siebie w błąd wprowadzasz. Chyba, że taki masz cel...

I nie patrz na tępe julki z transparentami, co się przyklejeją ze swoimi debilnymi hasłami do każdej demonstracji., byłe swoje sp***olenie zaprezentować. Nie patrz,, co ci TVP pokazuje , że jakiś debil sprayem pomalował kościół. To średniowieczne prawo dopie**ala każdego "normalnego" obywatela - dlatego tym razem te protesty były tak liczne. Tłumu nie robiły tępę feministyczne p*zdy, tylko zwykli wk***ieni, a bardziej może przestraszeni ludzie. Którzy aktualnie są w bardzo ch*jowej sytuacji i już to widać na statystykach, że się boją zachodzić w ciążę. Jak zwykle PiS osiągnął skutek odwrotny do zamierzonego.w swojej polityce prorodzinnej "r*chaj z jezusem i maryją"

Ogarnij się.

owoc

2022-04-27, 10:43
No bo po ch*j kasza jak nie ma czym posolić.

neo001

2022-04-27, 21:16
MrFalken napisał/a:

To ci się źle wydaje, pało i przez to takie gównowywody oderwane od rzeczywistości toczysz. Prawo aborcyjne zmieniło się na początku ubiegłego roku. czyniąc Polskę ciemnotą Europy w tym zakresie. Zweryfikuj swój stan wiedzy, zanim zaczniesz kolejny raz pie**olić głupoty, bo jeszcze głupszych od siebie w błąd wprowadzasz. Chyba, że taki masz cel...
I nie patrz na tępe julki z transparentami, co się przyklejeją ze swoimi debilnymi hasłami do każdej demonstracji., byłe swoje sp***olenie zaprezentować. Nie patrz,, co ci TVP pokazuje , że jakiś debil sprayem pomalował kościół. To średniowieczne prawo dopie**ala każdego "normalnego" obywatela - dlatego tym razem te protesty były tak liczne. Tłumu nie robiły tępę feministyczne p*zdy, tylko zwykli wk***ieni, a bardziej może przestraszeni ludzie. Którzy aktualnie są w bardzo ch*jowej sytuacji i już to widać na statystykach, że się boją zachodzić w ciążę. Jak zwykle PiS osiągnął skutek odwrotny do zamierzonego.w swojej polityce prorodzinnej "r*chaj z jezusem i maryją"
Ogarnij się.



Oho p*zdeczka. Prawo się nie zmieniło, zapadł wyrok w sprawie "interpretacji" konstytucji, ot nikt tego nie chciał ruszać(i nie musiał) przez długie lata. pis to zrobił, ale prawa nie zmieniał - polecam się dokształcić ;)

Darqlll

2022-04-27, 22:49
j***ny kacpaski kłamca, putin nim ryj wyciera. Marionetka pie**olona

AaronSzechter

2022-04-28, 15:14
MichalPL napisał/a:

Spotykałem się z Białorusinką. Młodzi ludzie nie są głupi - mają neta i wiedzą co jest 5. Tak samo jak u nas. Naiwni są tylko ci starsi, którzy czerpią wiedzę z TV. W Rosji jest podobnie.



Dobrz e unas jest inaczej :/

freddy.krueger

2022-04-29, 09:32
Na całe szczęście Baćka ma dobre serce i pomogą nam z kaszą i sola :D Po co oglądać stand-up z przygotowanym materiałem jak Baćka na freestylu bije wszystkich na głowę :D