18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pomoc ze wschodu

nowynick • 2022-04-26, 09:50
bo ryż nam się znudził



nowynick

2022-04-26, 14:07
wpadłem na pomysł. Może wysyłajmy kaszę gryczaną i sól na dowolne losowe adresy na Białorusi z pozdrowieniami z Polski, Litwy etc.? Jalby to poszło masowo i wywołało ogólnonarodowy wk*** to Białoruś obaliła by dyktatora z powodu kaszy gryczanej. :mrgreen: Da się wymowniej upokorzyć tego wąsatego kartofla?

Kriski

2022-04-26, 14:26
nowynick napisał/a:

wpadłem na pomysł. Może wysyłajmy kaszę gryczaną i sól na dowolne losowe adresy na Białorusi z pozdrowieniami z Polski, Litwy etc.? Jalby to poszło masowo i wywołało ogólnonarodowy wk*** to Białoruś obaliła by dyktatora z powodu kaszy gryczanej. Da się wymowniej upokorzyć tego wąsatego kartofla?



Pomysł zacny ale nierealny, Ty wyślesz, wyślę ja a reszta pomyśli skoro oni już wysłali to oni nie muszą wydawać pieniędzy bo inni w ich imieniu byli rozrzutni.

MichalPL

2022-04-26, 15:10
Spotykałem się z Białorusinką. Młodzi ludzie nie są głupi - mają neta i wiedzą co jest 5. Tak samo jak u nas. Naiwni są tylko ci starsi, którzy czerpią wiedzę z TV. W Rosji jest podobnie.

Kaczor68

2022-04-26, 15:14
He he he ,w ch*j dobre. Ciekaw jestem czego się nażarł ,że tak pie**oli.

MalcolmX

2022-04-26, 15:37
nowynick napisał/a:

z wiki: cechami dyktatury są stosowanie przemocy wobec przeciwników politycznych (np. pałowanie kobiet na protestach), brak szacunku wobec praw obywatelskich (np pałowanie kobiet na protestach), czy dowolność stanowienia systemu prawnego (np zmiana prawa aborcyjnego przez TK - tu przy okazji rozj***ny został trójpodział władzy bo władza sądownicza stała się ustawodawczą, podstawy ustroju demokratycznego mówią "pa, pa"), władza jest sprawowana przez jedną osobę lub wąskie grono osób (bez komentarza), dążenie do pełnej kontroli społecznej i życia obywateli (np zakaz aborcji).
I nie, nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie, po prostu jeden czytelny dla każdego przykład dyktatorskich zapędów pisu...



Od kiedy zgraja roztrzęsionych komunistek to przeciwnik polityczny? No i kiedy pałowano kobiety w trakcie protestów? Czy może masz na myśli męża pani Diduszko, który w 2016' sam kładł się koło radiowozu, po czym zmartwychwstawał i kładł się z powrotem i tak kilka razy... Oczywiście czerwonej k***ie chodziło o dobre, dramatyczne ujęcia dla prasy. Nikt go nie pałował (choć pewnie chciał by).

https://wpolityce.pl/polityka/319999-diduszko-tlumaczy-swoje-zachowanie-polozylem-sie-by-zablokowac-ewentualne-kolejne-auta

A może masz na myśli rozgorączkowane gimbusiary, które szarpały starego, grubego księdza i wrzeszczały "pokaż waginę, pokaż p*zdę, pokaż cipę!!!"

No i najważniejsze pytanie. Kiedy PiS złożyło projekt ustawy zmieniającej tzw. "kompromis aborcyjny"? Bo mi się wydaje, że prawo mamy nie zmienione od tzw. konstytucji Kwaśniewskiego, czyli od 1997. Zawsze, czy to za zaostrzeniem, czy za liberalizacją prawa aborcyjnego, stały inicjatywy oddolne, komitety i stowarzyszenia i nigdy rządzący nie składali podobnego projektu zmian w prawie.

Mogę się mylić, ale myślę, że blisko Ci mentalnie do tych bojowników w koszulkach z Che, którzy na krzykliwych protestach trzymają transparenty typu "wyliż mi cipę" albo "mam prawo się skrobać" licząc , że jakaś femi-locha z zielonymi włosami, upojona karnawałową atmosferą protestu, popuści omszałej szpary.


saves

2022-04-26, 15:38
Debilowi sie strony poj***ły. Jak na razie to szturmuują granicę z jego kierunku.

Joachim

2022-04-26, 15:45
MichalPL napisał/a:

Spotykałem się z Białorusinką. Młodzi ludzie nie są głupi - mają neta i wiedzą co jest 5. Tak samo jak u nas. Naiwni są tylko ci starsi, którzy czerpią wiedzę z TV. W Rosji jest podobnie.



Znalazł się oświecony przez Facebooka. W internecie jest taka sama propaganda jak w telewizji
I co to jest, to zj***ne 5 ?
10 też wiedzą co jest?

korowiow777

2022-04-26, 16:14
nowynick napisał/a:

z wiki: cechami dyktatury są stosowanie przemocy wobec przeciwników politycznych (np. pałowanie kobiet na protestach), brak szacunku wobec praw obywatelskich (np pałowanie kobiet na protestach), czy dowolność stanowienia systemu prawnego (np zmiana prawa aborcyjnego przez TK - tu przy okazji rozj***ny został trójpodział władzy bo władza sądownicza stała się ustawodawczą, podstawy ustroju demokratycznego mówią "pa, pa"), władza jest sprawowana przez jedną osobę lub wąskie grono osób (bez komentarza), dążenie do pełnej kontroli społecznej i życia obywateli (np zakaz aborcji).
I nie, nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie, po prostu jeden czytelny dla każdego przykład dyktatorskich zapędów pisu...



Tęczowe chłopaki i różowowłose dziewczęta chcące aborcji na życzenie nie są przeciwnikami politycznymi. Nie maja zielonego pojęcia o polityce, prawie, świecie i jak pokazały prostestacyjne sondaże uliczne nie mają zielonego pojecia o niczym poza j***niem i wypie**alaniem. Widzę, że masz wiele z nimi wspólnego. Te brednie o ustawodawczym wyniku orzeczenia TK to takie właśnie pie**olenie na tematy o których ma się mgliste pojęcie a chce się użyć mądrych słów by się popisać w internecie. Jednak dla osoby mającej jakiekoplwiek o tym pojęcie wzbudzasz litość a w zasadzie irytację. Jezeli dla Ciebie pełną kontrola społeczną jest zakaz prawa do aborcji zdrowych dzieci (ok, przepraszam PŁODÓW), ograniczenie prawa do aborcji płodów chorych to ch*j Ci w ryj nygusie. Na tym polega demokracja, że partia która wygra wybory ten swój program po wyborach realizuje. I nie jest to tyrania a normalny proces demokratyczny. I życie nie kręci się wokół samego pie**olenia , ale efektem bezmyslnego pie**olenia bywają dość często dzieci.

Rutik

2022-04-26, 16:20
Kolega mi opowiadał, że po pewnych narkotykach też można mieć takie halucynacje.

Juzwa

2022-04-26, 17:03
Oj dzieci dzieci. Gdyby w Polsce była dyktatura, to byście mieli przej***ne. W najlepszym przypadku za takie wpisy na temat Kaczyńskiego (KAŻDE nazwisko pisze się dużą literą palancie) mielibyście odbite pałami pięty, a w najgorszym to by was mamusie już nie znalazły.

mazga50

2022-04-26, 17:04
Powieszą go. Jak Ceaușescu.

Rutik napisał/a:

Kolega mi opowiadał, że po pewnych narkotykach też można mieć takie halucynacje.



Kolega?

Szangti

2022-04-26, 17:07
Białoruska, ruska czy banderowska propaganda. Jeden ch*j.

Zygzaq

2022-04-26, 17:43
Nie wywołujcie bezsensownej gównoburzy.

Widziałem ostatnio na kanale na YT "Historia Realna" rozmowę z profesorem Nikołajem (nazwiska nie pamiętam) o mentalności Rosjan, Białorusinów etc. Tam były wyciągnięte fajne wnioski: Skąd ci ludzie do k***y nędzy mają wiedzieć co się naprawdę dzieje na świecie jeżeli na tych odludnych wyp*zdowiach / zmanipulowanych i kontrolowanych przez służby miastach nie mają dostępu do internetu a jedynym źródłem informacji jest zj***na państwowa telewizja nadająca 2 czy 3 kanały rządowe napchane do pełna propagandą?

Rozwiązaniem było by utworzenie wolnej, zachodniej telewizji i nadawanie jej 24 godziny na dobę w języku rosyjskim i biaoruskim w taki sposób, żeby każdy Białorusin i każdy Rusek na totalnym syberyjskim wyp*zdowiu, mając do dyspozycji tylko stary 25-letni telewizor mógł to odbierać . I pokazywać prawdziwe obrazy z Polski, Europy zachodniej, Ukrainy itp. Tak samo z radiem.

I żeby wymowa tego radia i telewizji nie brzmiała "Zły Rusek i zły Białorusin mordują Ukraińców" tylko raczej coś w stuyu "Bracia Słowianie, zobaczcie co robi wasza władza, zrzućcie z siebie zakłamane jarzmo propagandy i przejrzyjcie na oczy, nie dajcie sobą manipulować"

Może to z czasem zaczęło by przynosić jakieś skutki i ludzie przestali by wierzyć w taki bełkot. Może po kilku latach świat stał by się odrobinę lepszym miejscem...

MrMorus

2022-04-26, 18:28
xXx5226 napisał/a:

Gdyby karakan rządził u nas od 1994 roku to byśmy mieli bardziej przej***ne niż Ci z korei północnej.
A kim niby jest kaczynski ? Dlaczego słucha go nawet prezydent ? Dlaczego mamy jednego człowieka na stanowisku prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości ? Dlaczego jako szeregowy poseł ma ochronę lepszą od prezydenta ? Umiesz na to odpowiedzieć człowieku o rozumie myślą nieskalanym ?



I to jest dla ciebie argument, że mamy w Polsce dyktaturę ?. Ma taką ochronę może dlatego, że do dzisiaj ludzie grożą mu śmiercią ? Weźmy przykład Zbigniewa Stonogi. Gość na youtubie ma prawie pół miliona subskrypcji. Jeden z jego wpisów "Kilkanaście minut temu radość moja sięgnęła zenitu kiedy ktoś z was podesłał linka, że był zamach na Kaczyńskiego. Niestety, k***a mać to nie był zamach na Kaczyńskiego. I ta z metra cięta rura dalej żyje niszcząc Polskę . A Kaczyński... no ...cóż....przyjdzie taki czas, że h*j go strzeli"