18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc przypadkowej dziewczynie...

~DMT • 2023-05-01, 12:54
I żyli długo i szczęśliwie...

Żartowałem. Zmarł w szpitalu...

John-Flopp

2023-05-01, 13:14
Widzieć nóż i dalej się pie**olić w jakieś kopy karate zamiast sp***alać to trzeba być nieźle poj***nym.. Sam sobie winny.

Syn_Milionera

2023-05-01, 13:23
Ale śmiecie do ubicia. Każde zdrowe społeczeństwo powinno się zebrać, wyłapać takie odpady i obedrzeć ze skóry publicznie.

Herg

2023-05-01, 13:34
Polecam czarnoprochowca na taką okazję - lepiej aby był i się nie przydał niż go brakło kiedy będzie potrzebny...

~Velture

2023-05-01, 13:38
Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.

(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)

Ajot

2023-05-01, 13:54
Herg napisał/a:

Polecam czarnoprochowca na taką okazję - lepiej aby był i się nie przydał niż go brakło kiedy będzie potrzebny...



Raczej to zbyt ciężkie kopyta żeby je nosić ze sobą.

Syn_Milionera

2023-05-01, 13:58
Herg napisał/a:

Polecam czarnoprochowca na taką okazję - lepiej aby był i się nie przydał niż go brakło kiedy będzie potrzebny...



Jednego postrzelisz (o ile trafisz), a reszta cię zadźga. Lepszy dobry gaz.

SkoPio1

2023-05-01, 15:15
~VeIture napisał/a:

coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.



Coś, co w najgorszym przypadku byłoby śmiercią po seksie bez zgody, a kto wie, może i seksem po śmierci...
:>

Ajot napisał/a:

Raczej to zbyt ciężkie kopyta



Tak, tak, oczywiście. Czarnoprochowiec, np. Snubnose, ok. kilograma, a taki np. H&K USP Expert - ~900 gramów.
Dla rurkowców POTĘŻNA różnica....

Pawehan

2023-05-01, 15:56
czarny prochowiec Deringer czeski 2 ludowy, albo rewolwer typu spagetti western 6 strzałowiec.

Jokerd

2023-05-01, 16:20
Przecież nie zmarł. Poszedl na chate, widać.

smc

2023-05-01, 16:25
Tylko Glock 19-stka.

Lekiki, mały, plastikowy i bezobsługowy.

dżonyłojlker

2023-05-01, 16:32
Zasłużona kara dla feministy :ok: j***ne gówno białorycerskie, szkoda, że go gostek w szyję nie dziabnął.

gacu37

2023-05-01, 17:15
Wezwanie policji to też pomoc. Krzykniecie że dzwonię na policję też często wystarczy. Bez broni też bym się nie pchał w grupę agresorów. W tym przypadku dobry gaz mógł by mu uratować zycie

zbynekmaslanka

2023-05-01, 18:05
John-Flopp napisał/a:

Widzieć nóż i dalej się pie**olić w jakieś kopy karate zamiast sp***alać to trzeba być nieźle poj***nym.. Sam sobie winny.



Niekoniecznie od razu poj***ny , ludzie nie są przyzwyczajenie do takich sytuacji, reagują irracjonalnie. Podobny przypadek to sklepowa z brazylii. KOleś wchodzi z bronią żeby zabrać z kasy 100 zł, a ta zamiast grzecznie mu dać i jeszcze na zakończenie powiedzieć miłego dnia, wali go kalkulatorem po głowie.

orzech1991

2023-05-01, 18:24
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



szczegolnie jak wszystko dzieje sie pod oknami domów w mieście gdzie masz X innych mozliwości do zgloszenia tego - szanuje taką reakcje ale nie polecam, mozna mądrzej pomoc aczkolwiek dzieki spontanicznemu sprzeciwowi spoleczenstwa na czyjąś krzywdę to taki jeden gangus z drugim zastanowi sie dwa razy zanim kogos zaczepi bo raz to on kogos zabije a za drugim razem to może jego dosięgnie ołów.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Zasłużona kara dla feministy j***ne gówno białorycerskie, szkoda, że go gostek w szyję nie dziabnął.



o czym Ty bredzisz? co sie na tym portalu porobiło że się hejtuje typa ktory staje w obronie dziewczyny zaczepianej na ulicy? k***a wy jeszcze macie jaja na miejscu czy juz szczacie na siedząco?