18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc przypadkowej dziewczynie...

~DMT • 2023-05-01, 12:54
I żyli długo i szczęśliwie...

Żartowałem. Zmarł w szpitalu...

vortexture

2023-05-02, 10:29
ProVVe napisał/a:

Jeśli wszyscy przestaną reagować bo będą mieli posrane gacie to gwałty staną się taka plaga, że takie coś będziesz mówić swojej matce, żonie, córce "to tylko gwałt... Co miał ktoś Cie ratować i ryzykować życie...". Chlop powinien po tym jak zobaczył kosę wycofać się po cegły, rurę cokolwiek do obrony.



Przez pomyłkę dałem piwo

Gówno prawda. Kluczem nie jest bycie społeczniakiem a skuteczny system ścigania przestępstw i sądowniczy.

Mirek19850509

2023-05-02, 14:14
Herg napisał/a:

Polecam czarnoprochowca na taką okazję - lepiej aby był i się nie przydał niż go brakło kiedy będzie potrzebny...


Gówno lipa ,mam czarnoprochowca i jak leży naładowany ,to już po paru tygodniach łapie wilgoć i ni h*ja nie strzelił ,rada trzeba nabijać przed wyjściem w miasto , inaczej to tylko straszak

ProVVe

2023-05-02, 15:42
vortexture napisał/a:

Przez pomyłkę dałem piwo
Gówno prawda. Kluczem nie jest bycie społeczniakiem a skuteczny system ścigania przestępstw i sądowniczy.



Nie gowno prawda, nie chodzi o spoleczniaka... Ale jak ktoś wola o pomoc to nie mowie, żeby się rzucać z latami na kolesia z giwera czy nozem, ale działać... Jak ktoś się nie umie bić i jest słaby to telefon w dlon. Ja miałem sytuację gdzie ratowałem babe (co prawda to lekka patola, ale prosiła mnie o to koleżanka), mój ojciec np tez ratował sąsiadkę przed ciezka reka sąsiada. A takie pieprzenie "nic nie robic" to jest maskowanie strachu... No i ok nie każdy jest odwazny, nie każdy rzuca się w konflikt. Jednak tutaj trzeba k***a ruszyć dupe do działania, a nie przyzwalać na gwałt jak w j***nych brudasolandach

MysteryMan

2023-05-02, 16:24
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



No cóż masz rację i tyle, dla mnie w ogóle ryzykowanie życia dla obcej osoby jest przejawem głupoty

Az...........za

2023-05-02, 17:55
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



velture ale ty czasami pie**olisz glupoty, seks bez zgody to jest gwalt... sa ludzie ktorzy kieruja sie czyms wiecej w swoim zyciu niz byciem nedzna p*zda bez kręgosłupa moralnego

LPCrooks

2023-05-02, 18:23
Mogła zostać feministką, wtedy byłaby bezpieczna.

NosaczPL

2023-05-03, 21:15
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jaja miał właśnie ten co zaczepiał dziewczyny. Ty to pewnie byś z kwiatami chodził, by po trzech miesiącach złapać za kolanko. Dobrze, że leszcza podziabał, wpie**ala się w nieswoje sprawy, to niech zdycha. Dziewczynki też dla ludzi.



jak ty masz orzeszka zamiast mózgu ! naprawdę inaczej być nie może !

Vindizel

2023-05-10, 11:25
~VeIture napisał/a:

Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody. )



ja się przypie**ole tylko do tej części twojej wypowiedzi :D niech Cie k***a jakaś locha 150kg razem z ośmiona innymi koleżankami weźmie na seks bez zgody kulawy debilu :P :D Tobie się tam jakiś związek nie wydziela od tej protezy prosto do krwi? boś k***a zgorzkniał ostatnio mordo.