18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomoc przypadkowej dziewczynie...

~DMT • 2023-05-01, 12:54
I żyli długo i szczęśliwie...

Żartowałem. Zmarł w szpitalu...

Genius510

2023-05-01, 18:39
jednego białorycerzyka mniej...

dżonyłojlker

2023-05-01, 19:04
orzech1991 napisał/a:

o czym Ty bredzisz? co sie na tym portalu porobiło że się hejtuje typa ktory staje w obronie dziewczyny zaczepianej na ulicy? k***a wy jeszcze macie jaja na miejscu czy juz szczacie na siedząco?



Jaja miał właśnie ten co zaczepiał dziewczyny. Ty to pewnie byś z kwiatami chodził, by po trzech miesiącach złapać za kolanko. Dobrze, że leszcza podziabał, wpie**ala się w nieswoje sprawy, to niech zdycha. Dziewczynki też dla ludzi.

CheeseBeluga

2023-05-01, 19:16
smc napisał/a:

Tylko Glock 19-stka.
Lekiki, mały, plastikowy i bezobsługowy.



Do noszenia raczej Glock 26 sprawdziłby się lepiej, zawsze można mu wsadzić większy magazynek z Glocka 19 albo nosić na ładownicy przy pasku. Jak ktoś musi mieć 3 palce na chwycie, to magazynek 10+2.

Starger

2023-05-01, 21:55
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



dlatego kobiet wieczorem nie puszcza sie bez gazu ani one same nie powinni wychodzić bez gazu! ja jako facet tez nosze po 21:00

to...........10

2023-05-01, 22:04
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



A jak coś się przydarzy, to będzie kwik: zgwałcili/pobili/zabili mi żonę/córkę/narzeczoną i nikt nie stanął w obronie! Same p*zdy i lewaki! Znieczulica społeczna!

fdfafasdasfafdaf

2023-05-01, 22:39
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



Troche slabo miec za zone/corke obca p*zde xD

duzyblend

2023-05-01, 23:06
mwaski napisał/a:

A jak coś się przydarzy, to będzie kwik: zgwałcili/pobili/zabili mi żonę/córkę/narzeczoną i nikt nie stanął w obronie! Same p*zdy i lewaki! Znieczulica społeczna!



Zawsze lepiej być sądzonym przez dwunastu niż niesionym przez sześciu.

orzech1991

2023-05-01, 23:12
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jaja miał właśnie ten co zaczepiał dziewczyny. Ty to pewnie byś z kwiatami chodził, by po trzech miesiącach złapać za kolanko. Dobrze, że leszcza podziabał, wpie**ala się w nieswoje sprawy, to niech zdycha. Dziewczynki też dla ludzi.



Nie wiesz co tam sie działo, może krzyczały pomocy, może kogoś znał, wiesz tyle samo co ja patrząc na to, i na pewno sto razy lepsza jest reakcja niż jej brak, bo czyjeś wtrącenie może zakończyć normalna wymiana zdań a jeśli reakcją jest że koleś zostaje napadnięty (jeśli nie jest to już usiłowanie zabójstwa) to znaczy że chyba mógł mieć jednak ważny powód skoro do czynienia mamy tu z jakimiś zwierzętami.

o byś takich samych sk***iałych cwe*i na swojej drodze spotykał, wykastrowanych samolubnych tchórzliwych ch*jów jak Ty, co widzą wszystko nie dalej niż do czubka własnego nosa i zeby Ci ktoś kobitę wyr*chał na twoich oczach a ludzie dookoła biegali radośni zadowoleni z siebie jak to dobrze jest się nie wtrącać i żeby nikt nie zareagował.
Idź się k***a powieś pedale i nie marnuj powietrza swoim zbędnym bytem.

I jeszcze jaki zadowolony jestes ze swojego zajebistego podejścia. weź k***o zgiń umrzyj.

dżonyłojlker

2023-05-01, 23:27
orzech1991 napisał/a:

Nie wiesz co tam sie działo, może krzyczały pomocy, może kogoś znał, wiesz tyle samo co ja patrząc na to, i na pewno sto razy lepsza jest reakcja niż jej brak, bo czyjeś wtrącenie może zakończyć normalna wymiana zdań a jeśli reakcją jest że koleś zostaje napadnięty (jeśli nie jest to już usiłowanie zabójstwa) to znaczy że chyba mógł mieć jednak ważny powód skoro do czynienia mamy tu z jakimiś zwierzętami.
o byś takich samych sk***iałych cwe*i na swojej drodze spotykał, wykastrowanych samolubnych tchórzliwych ch*jów jak Ty, co widzą wszystko nie dalej niż do czubka własnego nosa i zeby Ci ktoś kobitę wyr*chał na twoich oczach a ludzie dookoła biegali radośni zadowoleni z siebie jak to dobrze jest się nie wtrącać i żeby nikt nie zareagował.
Idź się k***a powieś pedale i nie marnuj powietrza swoim zbędnym bytem.
I jeszcze jaki zadowolony jestes ze swojego zajebistego podejścia. weź k***o zgiń umrzyj.



Mocne słowa.

orzech1991

2023-05-01, 23:31
no wlasnie, szkoda kobit, Ciebie powinni jeżozwierzem przer*chać, ale nie żebyś zmądrzał tylko żebyś sobie pocierpiał chwile przez ostatnim tchnieniem.

Szary_Jeleń

2023-05-02, 00:17
~VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



Ja kiedyś za takie "bohaterstwo" prawie kilka paragrafów dostałem...

Hektor

2023-05-02, 01:51
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jaja miał właśnie ten co zaczepiał dziewczyny. Ty to pewnie byś z kwiatami chodził, by po trzech miesiącach złapać za kolanko. Dobrze, że leszcza podziabał, wpie**ala się w nieswoje sprawy, to niech zdycha. Dziewczynki też dla ludzi.



zapie**ol barana w sciane

Gr0mTom

2023-05-02, 02:08
VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



Co ty pie**olisz człowieku?

vortexture

2023-05-02, 08:18
Pomaganie przypadkowym ludziom w sposób inny niż wezwaniem policji jest błędem który łatwo można przypłacić życiem, kalectwem lub wyrokiem.

W ulicznej bójce łatwo wyłapać nożem lub cegłówką. Ludzie pieprzą o znieczulicy i o tym że jak kogoś kopią to nikt nie pomaga. Ale świat jest pełen sierot po tych co pomagali i konfrontowali się fizycznie w imię pomocy. Życie to nie gra ani bajka, tu jeden cios wystarczy żeby zrobić z kogoś warzywo.

Do tego trzeba dorosnąć, jak byłem młodszy to byłem bardziej porywczy i skłonny do ryzykownych zachowań. Teraz zwyczajnie wolę żeby mój syn miał ojca a nie wspomnienia o bohaterze poległym w nic nie znaczącej sprawie.

ProVVe

2023-05-02, 10:03
VeIture napisał/a:

Niepopularna opinia: jak widzisz, że ktoś chce zgwałcić babkę i nie masz broni ze sobą ani żadnych umiejętności obronnych to się nie wpie**alaj. Gośc przypłacił życiem coś co byłoby w najgorszym wypadku seksem bez zgody.
Możecie mnie cisnąć jak chcecie za to co napisałem ale taka k***a prawda. Nie warto narażać życia swojego dla obcej p*zdy której grozi tylko gwałt.
(nie dotyczy sytuacji obrony waszej kobiety/rodziny)



Jeśli wszyscy przestaną reagować bo będą mieli posrane gacie to gwałty staną się taka plaga, że takie coś będziesz mówić swojej matce, żonie, córce "to tylko gwałt... Co miał ktoś Cie ratować i ryzykować życie...". Chlop powinien po tym jak zobaczył kosę wycofać się po cegły, rurę cokolwiek do obrony.