18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie drogi

H4NNIB4L • 2013-02-08, 01:04
Dość ciekawy komentarz posła Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Adamczyka,odnośnie decyzji Komisji Europejskiej o wstrzymaniu pieniędzy unijnych na polskie drogi. Dość długi, ale polecam obejrzeć cały ;)


P.S. Nie, nie pierdzielnie go auto :-|

wronaldo

2013-02-08, 01:18
banda złodziei decydentów...

jaro1

2013-02-08, 01:21
nie ma co oglądać, żadna fura się w niego nie wjebie...

H4NNIB4L

2013-02-08, 01:23
@up

Masz to już nawet napisane pod filmem, także zmarnowałeś jakąś część swojego życia :cry:
:homer:

mahalik666

2013-02-08, 02:07
H4NNIB4L napisał/a:



P.S. Nie, nie pierdzielnie go auto :-|






Nie pie**olNIE jak juz! :thisissadistic:

d1abol

2013-02-08, 02:31
barany i tak dalej beda glosowac na Tuska

androgenius

2013-02-08, 06:08
W osiem minut to ja sobie dobrze zjadę na szybko zamiast to oglądać i doła z rana instalować.

Pa...........ek

2013-02-08, 08:49
oglądać od 7:25

Blade ziele

2013-02-08, 08:54
@ d1abol - Szkoda ch*ju, że przez takich jak ty banda innych ch*jów doprowadza do upadku ekonomicznego tego kraju. Nie wiem tylko czemu nikt nie ogarnia do czego wy jebnięci wyborcy doprowadziliście. Jesteście i ty d1abol "masą" która nas ciągnie na dno. W ryj wam się należy.

teken

2013-02-08, 08:56
Bo polskie zjeby myślą, że jak unia "daje" to trzeba nachapać dla siebie jak najwięcej a część z tego przeznaczyć na odpowiedni cel.

d1abol

2013-02-08, 08:58
Blade ziele napisał/a:

@ d1abol - Szkoda ch*ju, że przez takich jak ty banda innych ch*jów doprowadza do upadku ekonomicznego tego kraju. Nie wiem tylko czemu nikt nie ogarnia do czego wy jebnięci wyborcy doprowadziliście. Jesteście i ty d1abol "masą" która nas ciągnie na dno. W ryj wam się należy.



Jak lubisz oddawac polowe swojej wyplaty (o ile w ogole cos k***a oddajesz, bo pewnie dalej zyjesz w blogiej nieswiadomosci na garnuszku rodzicow) zlodziejowi Tuskowi, to Twoja indywidualna sprawa. Dla mnie jestes zwyklym frajerem dajacym sie r*chac w dupe. Nie chce nawet wiedziec jakie media dostarczaja Ci wiedze o aktualnym stanie polskiej gospodarki... a przez takich ciemnych cieciow jak Ty dalej bede musial cierpiec i dawac sie okradac. Koles u gory, czarno na bialym mowi, ze jestes j***ny w dupe wielkim ku*asem.. a Tobie sie to k***a podoba, a to i tak jest malutka czesc ku*asa ktory Cie wali.
Zapomnialbym dodac, z bolem serca przyznaje, ze glosowalem 2 razy na Tuska.

grzybobranie

2013-02-08, 14:15
popie**olii popie**olii dojdzie do władzy i nic nie zmieni

feluke

2013-02-08, 14:24
Za SLD bylismy r*chani w dupe, za PIS'u tez i teraz jestesmy r*chani przez PO. Niewazne kto jest u waladzy i tak beda nami rzadzic tepe swinie ktore jedyne co interesuje to dorwanie sie do koryta. Szkoda ze unia nie zabrala tych pieniedzy, moze wtedy skonczyla by sie zmowa cenowa na budowe drog i nie mieli bysmy najdrozszych drog w europie.

rusq

2013-02-08, 14:34
@up prawda, bo nie mielibyśmy w ogóle

bravoteampolska

2013-02-08, 14:39
Blade ziele napisał/a:

@ d1abol - Szkoda ch*ju, że przez takich jak ty banda innych ch*jów doprowadza do upadku ekonomicznego tego kraju. Nie wiem tylko czemu nikt nie ogarnia do czego wy jebnięci wyborcy doprowadziliście. Jesteście i ty d1abol "masą" która nas ciągnie na dno. W ryj wam się należy.



Jebnięty jesteś czy nie zrozumiałeś co on napisał .
Gościu przeciwny jest obecnie rządzącej partii czyli PO i nie głosował na nią tak jak i ja nie głosowałem .
Zaraz znajdą się tutaj antypisowcy , tylko że teraz PiS nie demoluje kraju bo oni nie rządzą i gówno mają do gadania , także nie ciągnijcie ich do odpowiedzialności za ten cały syf .
Każda obecna sprawa jaka wychodzi na wierzch z smrodem jest dziełem tasaka i peło .
To że w każdej partii pie**olną głupoty to już inna sprawa , od pie**olenia głupot jeszcze nikt gruzem nie srał .