18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie drogi

H4NNIB4L • 2013-02-08, 01:04
Dość ciekawy komentarz posła Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Adamczyka,odnośnie decyzji Komisji Europejskiej o wstrzymaniu pieniędzy unijnych na polskie drogi. Dość długi, ale polecam obejrzeć cały ;)


P.S. Nie, nie pierdzielnie go auto :-|

pi...........ta

2013-02-08, 14:41
No i koleś ma racje, Tusk i jego banda idiotów KOMPLETNIE nic nie zrobili. Dosłownie nic. Przepłacone stadiony, drogi ( za takie pieniądze mogło by ich być więcej i w o wiele lepszej jakości ), tylko podwyżki cen produktów, a płace stałe, czyli na domiar złego jest tak jakbyśmy zarabiali mniej, a wymieniać ch*jstwa które narobili można by wymieniać i wymieniać...
A Tusk i spóła pie**olnie sobie po premii od czasu do czasu, nie licząc już pensji 15k+ i takiemu się żyje. Skończy kadencje, załatwi sobie ciepłą posadkę w Brukseli ( pensyjka 10k euro+ ) a nas zostawi z wielkim i śmierdzącym gównem, w którym będziemy się babrać przez lata. Tego rudego sk***iela trzeba odsunąć od władzy jak najszybciej, bo i tak już tyle zostało przepie**olone że żal dupę ściska.

pr...........ry

2013-02-08, 14:42
nie oglądać bo na bank nie pie**olnie go samochód;/

at...........25

2013-02-08, 15:03
Co jak co, obecni rządzący rozpie**olili całą Polskę. Przydałby się nam Piłsudzki, który by wjechał na Kasztance do sejmu z szablą i zrobił porządek :)

tepad.no

2013-02-08, 15:21
Blizej tej drogi nie mogl stanac? W Europe za takie stanie obaj dostaliby po mandacie.

Bajdus1962

2013-02-08, 15:40
W Rosji, zapewne nie zaryzykowali by wywiadu w takim miejscu.. choć ch*j ich tam wie

vass

2013-02-08, 15:42
Co on pie**oli ? że niby Kaczyński przez 2 lata wybudował 170km autostrady :)

sowiak92

2013-02-08, 15:47
Nie ogladam bo pis ;D

narvik

2013-02-08, 15:54
pie**olona czarna propaganda pisiorów.Już k***a nawet na sadisitc się wpie**alają,bo nikt już k***a nie chce tych pie**olonych paranoików słuchać,oczywiście oprócz wiernego grona moherów, oraz zwolenników teorii zamachu.Idż pan w ch*j .SMOLEŃSK k***A SMOLEŃSK.

Ps niema k***a piwa i nie będzie.

Z małej litery początek bo mnie wk***ił.

nobas

2013-02-08, 15:58
nigdy nie bedzie dobrze nie wazne jaka partia rzadzi i tak wali w dupe obywateli trza by bylo ich wszystkich wyjebac z tego cyrku i za defraldacje pieniedzy narodowych kare smierci wprowadzic

ypsilanti

2013-02-08, 16:00
k***a normalnie już się nie mogę doczekać jak PIS dojdzie do władzy i Polacy będą bogaci, szczęśliwi i wzajemnie darzyć się szacunkiem i miłością. Bo przecież tak będzie czyż nie...

matol

2013-02-08, 16:26
@prof. Matolewicz (fajny nick :mrgreen: )

8 minut w skrócie: "Wina Tuska".
Czyli standard prezesa K. i całego PiS'u w każdym wywiadzie na każdy temat odnośnie czegokolwiek.

Zl...........ny

2013-02-08, 16:27
narvik napisał/a:

pie**olona czarna propaganda pisiorów.Już k***a nawet na sadisitc się wpie**alają,bo nikt już k***a nie chce tych pie**olonych paranoików słuchać,oczywiście oprócz wiernego grona moherów, oraz zwolenników teorii zamachu.Idż pan w ch*j .SMOLEŃSK k***A SMOLEŃSK.

Ps niema k***a piwa i nie będzie.

Z małej litery początek bo mnie wk***ił.



Hah jak ja uwielbiam wypowiedzi gimbów na temat polityki, ah te epitety, ten pot, łzy i drgawki przy pisaniu posta :krejzi:


bravoteampolska

2013-02-08, 16:28
narvik napisał/a:

pie**olona czarna propaganda pisiorów.Już k***a nawet na sadisitc się wpie**alają,bo nikt już k***a nie chce tych pie**olonych paranoików słuchać,oczywiście oprócz wiernego grona moherów, oraz zwolenników teorii zamachu.Idż pan w ch*j .SMOLEŃSK k***A SMOLEŃSK.

Ps niema k***a piwa i nie będzie.

Z małej litery początek bo mnie wk***ił.



Na ADHD są dostępne leki .Nawet ci pomogę i znalazłem lek na polski rynek nazywa się Concerta.

sebeks

2013-02-08, 17:19
ale pięknie dajecie się w dupę r*chać ze wszystkich stron :) jak ktoś nie w rządzie to samą prawdę powie... ludzie...