18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie drogi

H4NNIB4L • 2013-02-08, 01:04
Dość ciekawy komentarz posła Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Adamczyka,odnośnie decyzji Komisji Europejskiej o wstrzymaniu pieniędzy unijnych na polskie drogi. Dość długi, ale polecam obejrzeć cały ;)


P.S. Nie, nie pierdzielnie go auto :-|

edward12

2013-02-08, 18:40
"Co to było.. walnęliśmy w jakiegoś psa ? chyba jeżozwierza"

Dżordan

2013-02-08, 19:07
"dziękuje za bando za rozmowę..." KOŃCÓWKA WYMIATA... koleś się zawiesił jak Hitler żydów...

Wojtass84

2013-02-08, 19:11
ja pie**ole :-/ patologia w tym j***nym kraju

Sander_Cohen

2013-02-08, 20:50
ogarnijcie się trochę, koleżka w zasadzie nie powiedział NIC konkretnego. Nie powiedział na czym polega sedno problemu - dlaczego komisja zablokowała te środki. Przesłuchajcie sobie to jeszcze raz - tam NIE MA podanej ani istoty problemu, ani rozwiązania.
Koleżka jedzie górnolotne hasła dla gawiedzi.
A teraz tak. Problem jest. Unia zablokowała kasę, bo były nieprawidłowości przy przetargach - próba zawiązania zmowy cenowej, coś na kształt kartelu. Nie mi rozsądzać czy Minister Infrastruktury ściemnia, czy nie mówiąc, że wszystko jest pod kontrolą i że kasa zostanie wypłacona. To "tylko" 3,5 mld PLN [załóżmy - jeden większy węzęł przy autostradzie, to 1,5-2 mld PLN]. To po pierwsze.
Po drugie - dlaczego upadła jedna z największych firm budowlanych - PBG,a druga - Polimex ma kłopoty - to koleżka z pis też nie mówi, a to są dwa oddzielne tematy. Wszystko do znalezienia na necie. PBG - nałapało nierentownych kontraktów wchodząc w drogówkę, podczas gdy firma specjalizowała się w energetyce [kotły, bloki energetyczne dla m.in PGNiG].
Przestańcie wierzyć politykom, bo to mendy, nigdy prawdy nie powiedzą....

Neonon

2013-02-08, 21:45
Tak jest mówi prawde pieniądze się rozpłyneły a winnych niema. Nasze drogi to są takie ze jak przechodzisz przez przejście i wpadniesz w dziurę to złamiesz skobie kość, nie piszczelową tylko udową !!! Jezdze po Niemcach (tfu) czasami trafi się jakaś łata na drodze i bujnie.
Jeżdze po Litwie .... po dorodze kreajowej... i nie ma ani jednej łatki na drodze ?!?! Amortyzator w ładzie wytrzyma 2 razy dłuzej niż w Niemcach (tfu) i 5 razy dłużej niż w Polsce.
O Co k***a chodzi z tymi drogami w Polsce ? Przekręty, kumpelstwo Tusk, Rostowski, maja pewnie konta nabuzowane, ALE do końca są ch*jami i nie kiszą ich w Polskich bankach.

LICH0

2013-02-08, 22:15
d1abol napisał/a:

barany i tak dalej beda glosowac na Tuska




Siła propagandy medialnej :(

dk2626

2013-02-08, 23:02

gienia777

2013-02-08, 23:10
@d1abol to powiedz nam na kogo powinniśmy głosowac ?

DonGotti

2013-02-09, 00:39
Teraz wszyscy głośno i wyraźnie, musimy powiedzieć NIE, dzisiejszej polityce. Nie można już dłużej pozwalać na wszechobecne złodziejstwo. Nasz rząd chyli się ku upadkowi, ale to nie rząd będzie cierpieć po klęsce, cierpieć będziemy my obywatele i podatnicy. Nie można już dłużej pozwalać ludziom władzy na poniewieranie i ignorowanie obywateli. Bo to nie rząd tworzy ten naród. Ten naród tworzymy my, obywatele. Nasi przodkowie dumnie w krwi i błocie oddawali życie za ten kraj i nie można o tym zapomnieć, szczególnie teraz kiedy okupant atakuje od wewnątrz. Nawołuje do protestu!
Nie można już dłużej tolerować takiego zachowania, jakiego obraz dają nam politycy chwieje się filar naszego narodu.
Gdzie się podział dumny Polak, który ciosem w mordę zwalczał każdą siłę która bezczelnie chciała nas zniewolić.
Trzeba wytrzeć kurz z naszej dumy i z naszego honoru.
Trzeba wstać i walczyć o nasze wspólne dobro. Jesteśmy silni jak niedźwiedź a odkąd pierwszy Polak zrodził się na tej ziemi w naszych żyłach płynie siła i wola walki.
Nie dajmy sobie utonąć w tym gównie.
Niech dudnią nam tarabany a bagnet niech znowu zabłyszczy.
Boże miej nas w opiece.

Go...........Fr

2013-02-09, 01:18

Kandydat numer 1 czy kandydat numer 2
[1] piwo dla Krzysia, [2] hejt dla Tuska :D

beowulf111

2013-02-09, 17:03
strasznie ciekawe napie**alanie na przeciwną stronę , rzygam już tym
nie jestem za żadną partia

El...........so

2013-02-09, 17:09
narvik napisał/a:

pie**olona czarna propaganda pisiorów.Już k***a nawet na sadisitc się wpie**alają,bo nikt już k***a nie chce tych pie**olonych paranoików słuchać,oczywiście oprócz wiernego grona moherów, oraz zwolenników teorii zamachu.Idż pan w ch*j .SMOLEŃSK k***A SMOLEŃSK.

Ps niema k***a piwa i nie będzie.

Z małej litery początek bo mnie wk***ił.



Jak zwykle to samo. Hejterzy Pis nie używają żadnych argumentów, z wyjątkiem wiązanki: "mochery, oszołomy, smoleńsk". Pis nie jest święty i jest trochę w tym prawdy, że pisowi bardziej zależy na rozliczeniu przeszłości, niż na poprawie teraźniejszości. Też mnie to trochę wkurza. Z drugiej strony przeszłości nie można totalnie olać i iść ślepo do przodu. A co do Smoleńska, nie jestem zwolennikiem teorii zamachu, ale skoro po 3 latach wrak nie wrócił jeszcze do Polski, to na pewno ktoś coś ma do ukrycia. Poza tym Pis, w przeciwieństwie do PO, przynajmniej nie liże dupy ruskom i niemcom :roll: