18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polski imam chce ośmieszyć Polski wymiar Sprawiedliwości

NieWiemZeWiem • 2013-10-13, 22:08
Jak wiemy w Polsce mieliśmy polskich tatarów, którzy byli po prostu normalni- szanowali nasze prawo itp itp. Ale od pewnego czasu jak wiemy Europe zalewają muzułmanie a także naszą kochaną Polskę!
Muzułmanie zaczynają się panoszyć i organizować spotkania gdzie demoralizują polskich tatarów a ci to łykają jak blondyna czarnego pogromce.

Ale przejdźmy do sedna sprawy....


Mufti Tomasz Miśkiewicz zapowiedział, że dokona uboju rytualnego z okazji nadchodzącego święta Kurban Bajram.


No okej jego sprawa ALE zrobi to w w POLSCE!!! na naszym terytorium!
Moje zdanie na ten temat- Przecież baran może jechać do swoich ziomków w niemiec, gdzie kupi to i będzie mógł sobie je wpie**alać w ten dzień. Może niedługo będzie kamieniował dziewczyny bo tak każe islam a nasze prawo zakazuje tego? i on taki biedny bo nasz kraj zabrania bicia żon i posiadania ich wielu...Tutaj dokłądnie widać, że dla nich islam i szariat jest ponad prawem danego kraju a na pewno naszej konstytucji za którą nasi dziadkowie oddali krew. Gdy ten mutfi dokone tego na naszym terytorium z góry powinien odbyć się proces za zachęcenie do łamania polskiego prawa czego konsekwencją będzie deportacja z kraju i zakaz wstępu na amen(jeśli urodził się w polsce to i tak wyje*ać do ziomków w niemczech

Po więcej wysyłam do źródła http://wpolityce.pl/wydarzenia/64535-muzulmanie-testuja-polski-wymiar-sprawiedliwosci-mufti-miskiewicz-chce-demonstracyjnie-dokonac-uboju-rytualnego-bedzie-reakcja

RockyWood

2013-10-13, 22:26
ch*j z nim.

ktoś musiałby złożyć pozew cywilny żeby go "powstrzymać" (ofcorz po fakcie dokonanym). Wyrok za ZAMIAR popełnienia przestępstwa można dostać tylko w USA. W Polsce tylko po złożeniu pozwu, ewentualnie przyłapanie na gorącym uczynku przez policję.

iron.the.great

2013-10-13, 22:29
Ja to widzę tak:

Jak wiemy w Polsce mieliśmy polskich tatarów, którzy byli po prostu normalni- szanowali nasze prawo itp itp. Ale od pewnego czasu jak wiemy Polskę zalewa fala głupich lewackich pomysłów w tym zakaz uboju rytualnego. Zieloni i lewacy zaczynają się panoszyć i organizować spotkania oraz marsze gdzie m.i. demonizują ubój rytualny, a społeczeństwo to łyka to jak blondyna czarnego pogromce. Wynik tego taki, że przez głupie pomysły paru pojebów sami wpychamy polskich Tatarów w ręce ich radykalnych braci z zachodu Europy...


HariDee

2013-10-13, 22:32
pie**olisz, ch*ja zrobia polacy, nie potrafimy sie zorganizowac aby rozjebac ten burdel ktory juz teraz mamy, tak samo islam nie dlugo bedzie u nas pierwsza religia, tak jak w bardzo krotkim czasie bedzie to w reszcie europy.

satan696

2013-10-13, 22:35
pie**olenie, wg mnie uboj rytualny powiennien być dozwolony. To akurat małe okrucienstow przy tym co robi rzad z nami. To tak samo jakby wam zabrano mozliwosc hmmm picia alkoholu bo jest zly. Uboj rytualny to prowokacje by podjudzac ludzi przeciw muzulmana. Zobaczcie ze zydzi byli cicho, oni przeboleja a muzulmana sie oberwie za to... Ps Tatarzy tez przelewali krew za polske wiec k***a autor niech nie pie**oli.
Kolejna próba sprawienia by ludzie walczyli z muzulmanami.

globcu

2013-10-13, 22:44
@satan696, a Ty co k***a? Jebnięty czy czytać nie umiesz? Co autor niby pisał złego o Tatarach? W dodatku oni tacy święci nie byli, więc można im trochę doj***ć.

NieWiemZeWiem

2013-10-13, 22:48
@satan696
nie pie**ol to ty się z ciapatym. W ch*ju mam to że przelewali z nami. Pewnie chcieli się podlizać albo po prosotu byli k***a normalni.Po drugie żydzi jak ciapaci razem darli mordy po zakazie uboju bo k***a nie mają z tego kasy. Po trzecie taki ubuj pojedynczy jak świnio bicie okej ale k***a na taką skale jak oni robią to jest dla mnie rzeźnia bez znieczulenia(twoja pipkę może tak potniemy- bo k***a wymyślę se religie że trzeba tak robić).
Po czwarte jak jest zakaz to k***a jest zakaz. Mamy zakaz picia alko w parku itp. więc pijemy w domy tak więc oni mogą sobie importować to "halal" do siebie do domu. Po piąte od tego się zaczyna, najpierw pozwalamy na takie coś a potem na większe rzeczy- przykład we szwecji obywatele protestowali przy budowie mineretów w obawie że będzie darcie mordy "allah wzywa na modlitwe" oni obiecali że tak nie będzie ale k***a wybudowali 10 takich obok siebie i k***a zaczeli puszczać darcie mordy! k***a mać wk***ić się można i nie pie**olić mi tu że dzwony kościołów też biją w niedziele- k***a to jest jakiś dziwęk i tak ledwo słyszany a te ich alelhuelele k***a jego mac. Po szóste mam pytanie czy twój kochany jak wyr*cha koze myje fiuta? czy lubicie z dupy do ryja?

St...........ke

2013-10-13, 22:55
satan696 napisał/a:

pie**olenie, wg mnie uboj rytualny powiennien być dozwolony. To akurat małe okrucienstow przy tym co robi rzad z nami. To tak samo jakby wam zabrano mozliwosc hmmm picia alkoholu bo jest zly. Uboj rytualny to prowokacje by podjudzac ludzi przeciw muzulmana. Zobaczcie ze zydzi byli cicho, oni przeboleja a muzulmana sie oberwie za to... Ps Tatarzy tez przelewali krew za polske wiec k***a autor niech nie pie**oli.
Kolejna próba sprawienia by ludzie walczyli z muzulmanami.

\

Poj***ło Cię? Tu jest Polska i oni mają się do Nas dostosować i do Naszego prawa. Myślisz, że Ty mogłabyś w jakimś muzułmańskim kraju żądać jakichś praw?

satan696

2013-10-13, 22:57
@NieWiemZeWiem Idz byc kretynem gdzie indziej, przed ta prowokacja uboj rytualny byl i nikogo to nie bolalo. Tera k***y im zakazaly to sie buntuja... Widze ze rzad i eko-terrorysci ladnie ci przeprali mozg. Twoja wiedza jest tak uboga jak piaski sahary. Jakby nie zakazywali to problemu nie bylo i nie bylo by mozliwosci ze tatarzy bd sie trzymac z ciapkami i bd mowic ze jest im dobrze = bd przeciw radykalo. ALE twoja zakuta nedzna pala nie przetwarza tylu informacji + brakuje ci prostych procesow myslowych by dojsc do tego wniosku. Przykro mi k***a bardzo.

globcu

2013-10-13, 23:03
@satan696, lewacka k***a detected. Co do praw "innowierców" w islamie, nie ma ich w ogóle. Jedyny prawo to prawo do zmiany religii na islam.

satan696

2013-10-13, 23:05
globcu napisał/a:

@satan696, lewacka k***a detected. Co do praw "innowierców" w islamie, nie ma ich w ogóle. Jedyny prawo to prawo do zmiany religii na islam.


Tak bardzo lewak nie lubiacy eko-terrorystow.... xD Idz byc gimbo-prawakiem gdzies indziej. Rada ode mnie(moze lewacka troche ale co tam) zacznij myslec....

globcu

2013-10-13, 23:17
@satan696, to powiedz mi co źle napisałem? A może wypie**alaj sprawdzić do Pakistanu czy będziesz mógł sobie tam wybudować kościół albo cerkiew. No chyba, że jesteś jedną z tych kozojebnych k***, wtedy możesz wypie**alać z Sadistica.

satan696

2013-10-13, 23:35
@globcu Widzę że koledzy z onr już robili pranie mózgu. Jakbyś ogarniał trochę więcej niż do tygodnia w przód, to byś mógł zauważyć ze tatarzy byli spokojni(nawet bardzo) oraz trzymali sie na uboczu. Dziwnym trafem nagle zaczęli się buntować, to pewno ich podburzyli... Jak chcesz być tępym gładko-mózgiem to spoko nie bd z tym walczyć.

globcu

2013-10-13, 23:39
@satan696 o jakim wieku (latach) mówisz? Bo mi się wydaje, że aż tacy spokojni nie byli...

satan696

2013-10-13, 23:50
@globcu od czasów rzeczpospolitej obojga narodów jakoś nie wojowali z nami, nawet mieli dodatkowe prawa... A tu chodzi o to ze obecnie spokojna Ba nawet chcieli mieć wlasne jednostki w wojsku które walczyły z wrogami polski, to nie jest oznaka asymilacji napewno... :P
"13 Pułk Ułanów Wileńskich (otok różowy) Nowa Wilejka
1. Zawsze dzielny i bojowy, to trzynasty Pułk różowy
Lance do boju...
2. Księżyc w czole, w dupie gwiazda, to tatarska nasza jazda
Lance do boju...
"
Ups.. Te wariaty bolszewików biły, kolejny przykład islamu jako religii pokoju !!11