18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski imam chce ośmieszyć Polski wymiar Sprawiedliwości

NieWiemZeWiem • 2013-10-13, 22:08
Jak wiemy w Polsce mieliśmy polskich tatarów, którzy byli po prostu normalni- szanowali nasze prawo itp itp. Ale od pewnego czasu jak wiemy Europe zalewają muzułmanie a także naszą kochaną Polskę!
Muzułmanie zaczynają się panoszyć i organizować spotkania gdzie demoralizują polskich tatarów a ci to łykają jak blondyna czarnego pogromce.

Ale przejdźmy do sedna sprawy....


Mufti Tomasz Miśkiewicz zapowiedział, że dokona uboju rytualnego z okazji nadchodzącego święta Kurban Bajram.


No okej jego sprawa ALE zrobi to w w POLSCE!!! na naszym terytorium!
Moje zdanie na ten temat- Przecież baran może jechać do swoich ziomków w niemiec, gdzie kupi to i będzie mógł sobie je wpie**alać w ten dzień. Może niedługo będzie kamieniował dziewczyny bo tak każe islam a nasze prawo zakazuje tego? i on taki biedny bo nasz kraj zabrania bicia żon i posiadania ich wielu...Tutaj dokłądnie widać, że dla nich islam i szariat jest ponad prawem danego kraju a na pewno naszej konstytucji za którą nasi dziadkowie oddali krew. Gdy ten mutfi dokone tego na naszym terytorium z góry powinien odbyć się proces za zachęcenie do łamania polskiego prawa czego konsekwencją będzie deportacja z kraju i zakaz wstępu na amen(jeśli urodził się w polsce to i tak wyje*ać do ziomków w niemczech

Po więcej wysyłam do źródła http://wpolityce.pl/wydarzenia/64535-muzulmanie-testuja-polski-wymiar-sprawiedliwosci-mufti-miskiewicz-chce-demonstracyjnie-dokonac-uboju-rytualnego-bedzie-reakcja

voidinfinity

2013-10-13, 23:56
bo wszyscy semici to jedna rodzina :hitler:

zozur

2013-10-14, 10:58
no chyba kurna nie chcecie wpędzić mi do kraju tych islamistów jezuu pisuary dla was nie ma już ratunku ja piere zacnijcie trochę interesować otaczającym was światem ci "ludzie" chodzą i odcinają łby właśnie takim jak wy katoliczkom bo katolicy prawdziwi zachowują się inaczej przestrzegają dekalogu itd., a jak na was patrze to żal.pl i od razu zaznaczam, że tusk to nie lepszy od was jest wcale tylko wiezie swój polityczny tyłek dzięki właśnie wam hah taki cwany jest. Islamistów to trzeba lać równo i na granicy zawracać. Jarek kaczyński i jego banda w zupełności mi wystarczy jeśli chodzi o fanatyków w tym kraju. Może z tego powodu jesteście za zmazuchami hę i tak ich biednych bronicie?? fundamentalista to fundamentalista racjonalne dowody i prawda jest wam to wszystko obce liczy się ślepa wiara w zło !!! przepadnijcie raz na zawsze

MaczoJuh

2013-10-14, 11:40
Nie rozumiem... Milionow Polakow sp***ala z tego biednego kraju, a muzumance sie tu pchaja - sa az tak glupi?

Peter-Norivotset

2013-10-14, 11:43
Uwaga!!! Mamy brudasa, tzn muzułmanina na sadolu. Nie wspominajcie przy stanie o świniach, bo to go urazi.

Wayas

2013-10-14, 11:43
Pokażcie mi jak koleś wygląda to na nim zrobie rytualny ubój, ścierwo j***ne!
:tasak:

ćwiartek

2013-10-14, 11:46
Ubój rytualny mnie nie boli. Boli mnie, że kozojebca domaga się czegoś w tym kraju i nie jest to eutanazja dla niego i całej rodziny:(

Alien_12

2013-10-14, 11:48
@zozur
1 dowód na fanatyzm PiSowców proszę.

Matikens

2013-10-14, 11:51
Wstawiam słodką i zarazem pyszną świnkę jako odstraszacz muzułmanów i ich przydupasów bo widze ze już zalewają naszego kochanego sadola nawet.


Vilibert

2013-10-14, 11:59
k***a nie można go po prostu zaj***ć? :/

MateuszMmz

2013-10-14, 11:59
@Matikens Ale mi smaka narobiłeś...

CahirAepMawr

2013-10-14, 12:04
Polacy są dziwnym narodem, dopóki ktoś nie chce zając naszego państwa nie ruszy dupy, czy to politycy wk***iają, czy kradną, ale jeżeli ciapaci zaczną się zbyt panoszyć to sądzę, że jednak ludzie ruszą wtedy dupę.

lobominator

2013-10-14, 12:11
Jak już ktoś tutaj słusznie zauważył - problem nie tkwi w samym fakcie tego uboju, lecz w tym, że właśnie od tego się zaczyna. Dasz komuś palca to upie**oli ci całą rękę. Pozwolimy na jedno, pojawi się drugie i skończy na tym, że prędzej czy później będą chcieli legalnie kamienować, bo to ich religia przecież. Takiego ch*ja wafla, tu trzeba być stanowczym od samego początku, cokolwiek to by nie było - czy to ubój rytualny czy jakiś inny wyssany z dupy mahometa pomysł.

prowler

2013-10-14, 12:18
mają święte prawo sobie ubijać rytualnie. zakaz dotyczy produkcji przemysłowej. niech ubija

misiorysio

2013-10-14, 12:21
uwaga jestę ekspertę!

w Polsce zakazany jest przemysłowy ubój rytualny, natomiast na podstawie ustaw, czyli porozumień między danym związkiem wyznaniowym a naszym państwem to zarówno żydzi jak i muzułmanie mogą dokonywać uboju rytualnego tylko na własny użytek, tj ciapaty czy pejsaty musi samemu sobie zaj***ć zwierzaka żeby go zeżreć.

dziękuje, dobranoc

Xetten1

2013-10-14, 12:46
Jestem za tym żeby wyj***ć BOMBĄ im tam, zniszczymy gnoi ich własną bronią ! :D