18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polski imam chce ośmieszyć Polski wymiar Sprawiedliwości

NieWiemZeWiem • 2013-10-13, 22:08
Jak wiemy w Polsce mieliśmy polskich tatarów, którzy byli po prostu normalni- szanowali nasze prawo itp itp. Ale od pewnego czasu jak wiemy Europe zalewają muzułmanie a także naszą kochaną Polskę!
Muzułmanie zaczynają się panoszyć i organizować spotkania gdzie demoralizują polskich tatarów a ci to łykają jak blondyna czarnego pogromce.

Ale przejdźmy do sedna sprawy....


Mufti Tomasz Miśkiewicz zapowiedział, że dokona uboju rytualnego z okazji nadchodzącego święta Kurban Bajram.


No okej jego sprawa ALE zrobi to w w POLSCE!!! na naszym terytorium!
Moje zdanie na ten temat- Przecież baran może jechać do swoich ziomków w niemiec, gdzie kupi to i będzie mógł sobie je wpie**alać w ten dzień. Może niedługo będzie kamieniował dziewczyny bo tak każe islam a nasze prawo zakazuje tego? i on taki biedny bo nasz kraj zabrania bicia żon i posiadania ich wielu...Tutaj dokłądnie widać, że dla nich islam i szariat jest ponad prawem danego kraju a na pewno naszej konstytucji za którą nasi dziadkowie oddali krew. Gdy ten mutfi dokone tego na naszym terytorium z góry powinien odbyć się proces za zachęcenie do łamania polskiego prawa czego konsekwencją będzie deportacja z kraju i zakaz wstępu na amen(jeśli urodził się w polsce to i tak wyje*ać do ziomków w niemczech

Po więcej wysyłam do źródła http://wpolityce.pl/wydarzenia/64535-muzulmanie-testuja-polski-wymiar-sprawiedliwosci-mufti-miskiewicz-chce-demonstracyjnie-dokonac-uboju-rytualnego-bedzie-reakcja

joystik1337

2013-10-14, 13:11
Nie zgadzam się, niech sp***alają. A ten cały mufti chyba sobie nie zdaje sprawy w co się wpie**olił. Zaraz mu drzwi podpalą w najmniejszym wypadku/

gurpegi

2013-10-14, 13:15
lobominator napisał/a:

problem nie tkwi w samym fakcie tego uboju, lecz w tym, że właśnie od tego się zaczyna. Dasz komuś palca to upie**oli ci całą rękę


Że co? Gdzie ty żyłeś przez ostatnie lata? Przecież ubój rytualny był dozwolony, dopiero od tego roku wprowadzili zakaz. Ba, na terenie Polski taki obrządek był dozwolony od samych początków naszego państwa. Więc co ty chcesz zaczynać?

NieWiemZeWiem napisał/a:

Europe zalewają muzułmanie a także naszą kochaną Polskę!


MaczoJuh napisał/a:

Nie rozumiem... Milionow Polakow sp***ala z tego biednego kraju, a muzumance sie tu pchaja - sa az tak glupi?


Kolejni eksperci od Macierewicza. Kto wam się tu pcha? Tu chodzi o Tatarów! Oni tu są od wieków... To żadni koziojebcy, trochę szacunku im się należy, bo nieraz wspierali nasze wojska w walce. Tatarzy to bardzo bezpieczna opcja islamu.

A tak poza tym, ludzie no, nikt z was nie był na świniobicu na wsi? Czy ktoś tam się przykłada aby ogłuszyć to zwierzę? Nie. Walą w łeb dla formalności, a później spuszczają krew. Stawiam kratę piwa temu, kto stwierdzi, że był przy tym i jest pewny, że ten wieprz nie cierpi :roll: . Więc co ta za różnica, że oni wypuszczą krew z barana czy krowy, jak my powszechnie robimy to ze świniami... Hipokryzja jak ch*j! :hitler:

Światłocień

2013-10-14, 13:22
Cytat:

pie**olenie, wg mnie uboj rytualny powiennien być dozwolony.


Cytat:

Zieloni i lewacy zaczynają się panoszyć i organizować spotkania oraz marsze gdzie m.i. demonizują ubój rytualny


A potem siedzi jedna z drugim na hardzie i pie**olą: "Mogę patrzeć na ucinanie ludzkich łbów, flaki na jezdni i płaczące dzieci w nowotworem na pół japy, ale jak widzę krzywdę zwierzątka to mam ochotę zaj***ć tych sk***ysynów szubrawców oprawców." :idzwch*j:

WieprzowinkadlaMuslimka

2013-10-14, 14:22
Chyba zacznę umieszczać zdjęcia z karmienia muslimów wieprzowinką :) Niestety robione starym analogiem (w 1992 nie miałem cyfrówki)
Kto był ten wie, że te gnojki mocne są tylko do kobiet i dzieci!

zEB

2013-10-14, 17:55
Nie rozumiem w czym problem. Złamie prawo, to wsadzić go do więzienia i się skończy kozakowanie. Zresztą im o to chodzi. O wasz rejdz, o wywoływanie szumu i zwracaniu na siebie uwagi. Olać padalca, wsadzić do pierdla (najlepiej, żeby w ogóle nie było o tym w mediach) to się znudzą. A w więzieniu karmić go wieprzowinką :D

Samudaripen

2013-10-14, 18:58
globcu napisał/a:

@satan696, lewacka k***a detected. Co do praw "innowierców" w islamie, nie ma ich w ogóle. Jedyny prawo to prawo do zmiany religii na islam.



:homer:

akurat lewica była za tym by zakazać uboju, więc to ty jesteś lewakiem gimbusie(pewnie nawet k***a nie wiesz co to lewica, a co prawica :roll: ). A w całej akcji chodziło o to, że polskie firmy produkowały te mięso i miały z tego hajs, a tak ktoś dał w łape, zrobili propagandę (którą wy łykacie jak młode pelikany) i ubój rytualny zakazany.. teraz hajs (rynek warty pare miliardów rocznie) będą trzepać Czesi, Niemcy i wszystkie kraje wokoło. Brawo k***a.. konkurencja z Polski rozj***na, polaczki łykły, że ubój zły i trzeba zakazać, zresztą wy zawsze wszystko łykacie jak dz**ki ku*asa.. pie**olony plebs

Nathaniel_Demerest

2013-10-14, 19:04
@satan Idź być lewakiem gdzie indziej. Tu Twoje feministyczno-lewackie pie**olenie nikt nie chce słuchać.

voidinfinity

2013-10-14, 19:09
Samudaripen napisał/a:

Brawo k***a.. konkurencja z Polski rozj***na, polaczki łykły, że ubój zły i trzeba zakazać, zresztą wy zawsze wszystko łykacie jak dz**ki ku*asa.. pie**olony plebs



Ogólnie tendencja w europie jest taka by zakazywać. Prawdopodobnie będzie ogólnoeuropejski zakaz.

I dobrze - ch*j w dupę semitom. Jak się nie podoba to niech wypie**alają do siebie (i pejsy i ciapy mają gdzie).

A jak nie chcą wypie**alać to niech importują, a jak nie chcą importować to niech wpie**alają kiełki - jebie mnie to :hitler:

Aha - jeżeli mamy się kierować kryterium zysku - to powinniśmy sobie jeszcze sex-turystykę pedofilską uruchomić. Hajsu byłoby że ja pie**ole.

Samudaripen

2013-10-14, 19:22
satan696 napisał/a:

Uboj rytualny to prowokacje by podjudzac ludzi przeciw muzulmana. Zobaczcie ze zydzi byli cicho, oni przeboleja a muzulmana sie oberwie za to... Ps Tatarzy tez przelewali krew za polske wiec k***a autor niech nie pie**oli.
Kolejna próba sprawienia by ludzie walczyli z muzulmanami.



Zakaz uboju rytualnego miał na celu wyj***nie Polaków siedzących w biznesie na masło, aby ich kontrakty na halal, mięso koszerne i ch*j wie co tam jeszcze dostały firmy z Czech, Niemiec, Ukrainy itd. w skrócie ktoś dostał w łape by sąsiadom żyło się lepiej..

Trzeba być konkretnym zjebusem, żeby uwierzyć, że to dla dobra zwierząt lub :rofl: jak uważają, niektóre gimbusy :rofl: przeciwko islamowi i judaizmowi :rofl:

voidinfinity napisał/a:



Ogólnie tendencja w europie jest taka by zakazywać. Prawdopodobnie będzie ogólnoeuropejski zakaz.

I dobrze - ch*j w dupę semitom. Jak się nie podoba to niech wypie**alają do siebie (i pejsy i ciapy mają gdzie).

A jak nie chcą wypie**alać to niech importują, a jak nie chcą importować to niech wpie**alają kiełki - jebie mnie to :hitler:

Aha - jeżeli mamy się kierować kryterium zysku - to powinniśmy sobie jeszcze sex-turystykę pedofilską uruchomić. Hajsu byłoby że ja pie**ole.



:rofl: HAHA o k***a :shock: co za zjeb-pseudonarodowiec i trurasista-antysemita-onanista k***a!.
Trzeba być popie**oleńcem jak ta lala, żeby twierdzić, że te działania sprzyjają waszej walce z ch*j nie wiadomo gdzie mieszkającymi w Polsce muzłumanami i żydami(ci to zaledwie0,1% wszystkich wyznawców religii świata). k***a to mięso było w 99% na eksport, teraz mięso te będą produkowali nasi szanowni sąsiedzi zgarniając kontrakty, które wcześniej miały polskie firmy.

2. k***a co za porównanie z tą sex turystyką, to tak jakbyś mówił komuś kto nie chciałby prohibicji- "to może jeszcze dajmy dzieciakom w przedszkolu heroinę będzie hajsu, że ja pie**ole"
A teraz idź się spuszczaj nad deklaracją ideową ONR'u misiu

Nikczemny_Płód

2013-10-14, 20:49
satan696 napisał/a:

pie**olenie, wg mnie uboj rytualny powiennien być dozwolony. To akurat małe okrucienstow przy tym co robi rzad z nami. To tak samo jakby wam zabrano mozliwosc hmmm picia alkoholu bo jest zly. Uboj rytualny to prowokacje by podjudzac ludzi przeciw muzulmana. Zobaczcie ze zydzi byli cicho, oni przeboleja a muzulmana sie oberwie za to... Ps Tatarzy tez przelewali krew za polske wiec k***a autor niech nie pie**oli.
Kolejna próba sprawienia by ludzie walczyli z muzulmanami.



Takie tępe p*zdy się rodzą czy ktoś was hoduje w pojemnikach ogrzewanych gównem?

1. Ubój rytualny nie jest humanitarny.
2. Ubój rytualny jesy znacznie większym okrucieństwemo od uboju tradycyjnego.
3. Ubój rytualny ma niekorzystny wpływ na jakość mięsa.
4. Ubój rytualny może być przyczyną poważnych, nawet śmiertelnych zatruć.
5. Ubój rytualny jest niezgodny z naszą tradycją i religią.
6. Ubój rytualny nie jest ubojem rytualnym. Tak na prawdę mięso przyrządzone w ten sposób nie jest hallal. Ale kto mógł o tym wiedzieć 2000 lat temu, no ale idioci dalej to praktykuja.
7. Ubój rytualny nie jest zgodny z POLSKIM prawem.
8. Ubój rytualny nie jest zgodny nawet z prawem UNII EUROPEJSKIEJ.
9. Ubój rytualny w rzeźniach nie jest przeprowadzany z wymaganymi obrzędami - co nawet nie czyni takiego mięsa "symbolicznie" hallal.
10. Ubój rytualny przyczynia się do rozpowszechniania chorej islamskiej ideologii.
11. Ubój rytualny to lipa, chodzi o wyciaganie kasy od Polskich przedsiębiorców.

Jesteś skłonna podjąc dyskuje podają kontrargumenty? Nie sądze.

Cytat:

Twoja wiedza jest tak uboga jak piaski sahary.


Chętnie przekonam się jaka jest Twoja wiedza z zakresu uboju.

voidinfinity

2013-10-14, 20:55
Samudaripen napisał/a:


:rofl: HAHA o k***a :shock: co za zjeb-pseudonarodowiec i trurasista-antysemita-onanista k***a!.
Trzeba być popie**oleńcem jak ta lala, żeby twierdzić, że te działania sprzyjają waszej walce z ch*j nie wiadomo gdzie mieszkającymi w Polsce muzłumanami i żydami(ci to zaledwie0,1% wszystkich wyznawców religii świata). k***a to mięso było w 99% na eksport, teraz mięso te będą produkowali nasi szanowni sąsiedzi zgarniając kontrakty, które wcześniej miały polskie firmy.
2. k***a co za porównanie z tą sex turystyką, to tak jakbyś mówił komuś kto nie chciałby prohibicji- "to może jeszcze dajmy dzieciakom w przedszkolu heroinę będzie hajsu, że ja pie**ole"
A teraz idź się spuszczaj nad deklaracją ideową ONR'u misiu



Popie**olonym to trzeba być, żeby na wszystko patrzeć przez pryzmat zysku :-P

Przykład z prohibicją nietrafiony, bo kraje ze swobodnym dostępem do narkotyków zarabiają na narko-turystyce - co i tak jest dużo bardziej moralne niż masowy ubój rytualny.

A spuścić to ja się mogę na ciebie, bo w odróżnieniu od deklaracji ideowej ch*j wie czego - ciebie mam pod ręką.

BoryzSadek

2013-10-14, 21:13
Co do tego bicia dzwonów kościele.
Ja mieszkam dosłownie 2 domy za kościołem i mi k***a nie przeskadza.. dlaczego? bo to moja religia. Przeszkadzałoby mi darcie ALLAH AKBAR podczas gdy ja śpie. Jeśli by złamali prawo w imię religii to deportować sk***ieli do tych krajów gdzie mogą to robić.

Samudaripen

2013-10-14, 22:45
voidinfinity napisał/a:



Popie**olonym to trzeba być, żeby na wszystko patrzeć przez pryzmat zysku :-P



Nie ma osoby, która nie patrzy na życie przez pryzmat zysków(oczywiście nie chodzi mi tylko o zyski materialne)
A w tej sprawie właśnie chodzi o zyski pieniężne. Ktoś miał biznes, zarabiał pieniądze, a tu jakiś wpływowy gość dostał w łąpe, lub mu się to po prostu opłacało i zakazał uboju, dla opinii publicznej powiedział, że to niehumanitarne ( niehumanitarne zabijanie ja pie**ole nonsens) oraz zatrudnił kogoś kto napisze na necie zjebusom do ciebie podobnym, że to będzie miało wpływ na "niszczenie" jakiejś wiary. W ten oto sposób ktoś miał firme, w tej firmie ktoś miał prace, a ten ktoś miał rodzinę do utrzymania i wszystko poszło się j***ć :mrgreen: dziękuje dobranoc. Natomiast więcej pieniędzy zdobędą Czesi/Niemcy/Ukraińcy/Słowacy świętując debilizm Polaków.

Cytat:

Przykład z prohibicją nietrafiony, bo kraje ze swobodnym dostępem do narkotyków zarabiają na narko-turystyce - co i tak jest dużo bardziej moralne niż masowy ubój rytualny.


O k***a... nie trafiony to był pomysł, żeby cię urodzić..

bardziej moralne niż "masowy ubój rytualny"... ja pie**ole
co to za różnica, czy zwierzę jest "masowo" zabijane rytualnie czy tradycyjnie poza tym co rozumiesz przez to, że masowo, a jak k***a mieli zabijać jedno zwierzę na tydzień? Nonsens. nie każdy chce być wegetarianinem.... No k***a ni ch*j cię nie rozumiem ty porównujesz ten ubój rytualny jak jakiś holocaust, albo inne ludobójstwo
druga sprawa to humanitarne zabijanie o k***a, nie wiem czy jakiekolwiek odbieranie życia jest humanitarne, zabijanie to zabijanie, ale zabijanie zwierząt raczej nie ma nic wspólnego z tym waszym "humanitaryzmem" bo to normalna sprawa zabija się je by jeść, a różne kultury mają różne tradycje i jedzą mięso tylko zabijane w specjalny sposób, a to okazja, żeby jakoś zarobić i przestać żyć w biedzie( pewnie chodzisz do gimnazjum i myślisz, że na początek wszędzie dostaniesz 5 tys..). Te wasze pie**olenie jest podobne do pie**olenia, żeby nie sprzedawać żywych karpi w sklepach bo się później męczą i są "niehumanitarnie" zabijane :lodowka: ch*j z tym, że i tak ktoś je będzie musiał zabić, żeby trafiły do sklepu i to w dodatku "masowo" :shock: ch*j z tym, że ryby nie pamiętają co się działo dwie minuty temu, ale trzeba je zabijać humanitarnie i nie w domu... co za pie**olenie.. w tym wszystkim chodzi tylko o hajs, a te pie**olenie jest dla takich zjebów jak ty, żeby miały jakieś wytłumaczenie
P.S
widzę, że już zaczynasz zmieniać temat :mrgreen:

Cytat:

A spuścić to ja się mogę na ciebie, bo w odróżnieniu od deklaracji ideowej ch*j wie czego - ciebie mam pod ręką.


chyba ci się coś pomyliło gamoniu, nie rozmawiasz z tatusiem. A że jesteś pedałem i lubisz się spuszczać na kolesi to już inna sprawa... :lol:

darecki328

2013-10-14, 22:56
Ja pie**ole, jak te j***ne k***y zaczną się panoszyć w szczecinie to przysięgam że usłyszycie o mnie w radiu i telewizji, dla niepoznaki będę wycinał ciapakom na pyskach logo sadola

Kislowy_wampir

2013-10-15, 03:28
Głupie pie**olenie i tyle, skoro jest coś zakazane to jest i ch*j. ch*j mnie boli, że wcześniej było dozwolone a teraz nie jest. Jak nie pasuje to wypie**alać do innego kraju :) Kiedyś dozwolone było picie pod sklepem i każdy był zadowolony, tak samo można było palić sobie fajki gdzie chciałeś, ale się pozmieniało i jakoś ludzie to akceptują, jestem palaczem i jakoś dostosowuje się do tego i nie chodzę i nie płaczę o ja k***a biedny zakazali mi palenia w miejscach publicznych itp.

Problem polega na tym, że ciapaki starają się doprowadzić do tego by wszystko było im wolno, a dobrym argumentem jest religia. Tyle, że oni nie są głupi, ludzie ich lekceważą, a im później się reaguje tym trudniej jest. Nie oszukujmy się ciapaki, żyją w polskim społeczeństwie i jest ich coraz więcej, obowiązują ich te same prawa co nas to albo nauczą się dostosowywać do ogólnie panujących praw lub wypad z kraju, bo tego typu akcje nawołują do buntów i rodzą tylko jeszcze większą nienawiść i dzielą społeczeństwo.

Prawda jest taka jedziesz do innego państwa to musisz się dostosować do praw panujących w tamtym kraju itp. w zamian możesz korzystać z praw które Ci przysługują, natomiast islamiści często chcą dostosować prawo pod Siebie plus korzystać z tego co dobre jest w prawie innego kraju, ale gdy nagle od nich się wymaga dostosowania, przestrzegania prawa to j***ni hipokryci odrazu krzyczą, że koran im tak nakazuje, że otaczają ich rasiści, że odwołają się do rzecznika praw itp itd. Dzięki czemu jak wygrają to myślą Sobie k***a skoro raz się udało to uda się następnym razem, później myślą za mało nas a dzieci za wolno rosną to ściągnijmy sobie kompanó i tak powolutku coraz to więcej ich jest i maja większą siłę przebicia i powolutku systematycznie na przełomie kilku lat dostosowują całe państwo i panujące tam prawo pod siebie, i to nie jest mój chory wymysł tylko tak się stało już w co niektórych krajach europejskich.

Za to Rosjanie zauważyli ten problem i dlatego chcą zakazać koranu. I pewnie im się to uda, bo wychodzą z założenia to naszz kraj, nasza polityka i ch*j wam do tego co robimy u Siebie albo się dostosujecie albo wypie**alać, twarda konkretna polityka, która się sprawdza, wielu się śmieje z Putina, a ja go podziwiam jako polityka. Potrafi pokazać że jest twardy, ma konkretne plany które wciela w życie dlatego inne kraje się z nim liczą no spora część ludzi go jednak popiera. Ktoś pewnie napisze, że jest tam bieda itp. Nigdzie nie jest idealnie. Z muslimami jest jak z pederastami, jedni i drudzy uważają się za fajnych itp. k***a jesteś homo to sobie bądź, nic mi do tego co robisz w swoich 4 kątach i z kim mieszkasz itp., ale nie zmuszajcie ludzi do tego by musieli patrzyć na te wasze popieprzone parady równości, które obstawiane są policjantami utrzymywanymi z kasy podatników, bo to tylko rodzi nienawiść do was, to samo z muslimami, oni tez chcą wychodzić na ulice modlić się itp.

Dlatego uważam, że do obowiązującego prawa powinni się wszyscy dostosować, jeśli nie potraficie tego przyjąć, to odejdzie do innego kraju prosta i jasna reguła, która tyczy się każdego obcokrajowca w każdym państwie bez znaczenia czy to polak w angli czy arab w polsce, po to każdy ma swój własny kraj by Sobie w nim żył, ale jak mu się marzy życie na obczyźnie itp to niestety powinien wiedzzieć że będzie musiał się dostosować do obowiązujących praw. Czy tak trudno to zrozumieć ?

P.S. Czekam na konkretne argumenty które pokażą mi że nie mam racji, lub jestem w błędzie.
P.S.2 Nie jestem lewakiem, prawicowcem czy innym dziwnym wyznaniowcem ... Nie jestem również, żadnym kolorowym, ot zwykły polak, chociaż Adolfowi bym się spodobał, bo odpowiadam jego chorym wymaganiom co do czystej rasy aryjskiej :P