18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska w obecnych czasach

evildead • 2012-02-18, 10:46
myślę, że to nie tylko mój punkt widzenia

Legon

2012-02-18, 19:23
i tak nawet to nie przebije tuska i tego jak media kreuja jego Super Wazne Sprawy ktore zalatwia w UE .... ch*j ze np. dofinansowanie daja takie jakie im sie wydaje za sluszne ale w mediach jest to k***a nastepny S-U-K-C-E-S Premiera no i ch*j xD

CzlowiekKupa

2012-02-18, 20:58
phoks ma racje, z dotacji unijnych dostalismy dwa razy więcej, niż do unii musielismy oddac. Trzeba też dodać, że jedynym sposobem na konkurowanie z Ameryką i Chinami jest stworzenie jakiejs wspólnoty w Europie.

naitsyrkhcutiw

2012-02-18, 21:09
@dwakilo to strefa Schengen a nie Unia Eurokomunistyczna zapewnia poruszanie sie bez przeszkod pomiedzy panstwami, piszac ze co 2 rolnik ma nowy ciagnik to chyba nie znasz sie na cenach, wszystko pochodzi z kredytow, jezeli wierzysz w Unie i jej realna pomoc to Twoj nick przedstawia ilosc gowna w znajdujacego sie w Twojej czaszce, pozdrawiam...

zukennuken3d

2012-02-18, 21:49
Niеbieski napisał/a:



Masz w historii ostrzeżeń, to nie było tylko "idioto, se sprawdź. ;-)



faktycznie :D stawiam piwko za uswiadomienie ;)

dwakilo

2012-02-18, 23:09
naitsyrkhcutiw napisał/a:

@dwakilo to strefa Schengen a nie Unia Eurokomunistyczna zapewnia poruszanie sie bez przeszkod pomiedzy panstwami, piszac ze co 2 rolnik ma nowy ciagnik to chyba nie znasz sie na cenach, wszystko pochodzi z kredytow, jezeli wierzysz w Unie i jej realna pomoc to Twoj nick przedstawia ilosc gowna w znajdujacego sie w Twojej czaszce, pozdrawiam...



Chłopcze! Po pierwsze nie chodziło mi o Schengen ale o to, że wsiadając w swoje auto mogę dojechać do Lizbony drogą która nazywa się autostrada (co najmniej dwa pasy w jedną stronę, brak skrzyżowań, etc.) Nie wiem czy ciągniki rolników finansowane są kredytami, leasingami czy czymkolwiek innym. Sam mam swoje Volvo w leasingu a to dlatego, że nie stać mnie by jednorazowo zapłacić za auto 150k. Co innego rata leasingowa która wynosi 3k a od której mogę odpisać Vat. To samo dotyczy benzyny bezołowiowej 98 którą tankuję do mojego kombi. Od niej również mogę odpisać Vat. Dlatego nie sądzę, że fakt iż kupujesz coś na kredyt bądź leasingujesz oznacza coś złego. Unia to nie jest charytatywne stowarzyszenie więc nie oczekuję od niej pomocy. I powstrzymaj się od obrażania mnie. Jeśli nie masz argumentów to się po prostu nie odzywaj bo takie trollowanie jest tylko i wyłącznie wk***iające synku.

seboo991

2012-02-18, 23:44
Z tego co znam historię to ... Każda Unia związana z Polską umarłą śmiercią tragiczną i tylko nam zaszkodziła.. Ciekawe co będzie z nami..

winter1987

2012-03-13, 22:18
Jak wam się nie podoba w Polsce to wyjazd za granicę. Nikt nie broni. Każdy by tylko krytykował. Porażka.

matiqq

2012-09-26, 21:28
pie**olicie...

a co mają niby auslandery r*chać, jak nie Polki?
szwabki brzydsze niż moja poranna kupa, a te babsztyle z juesej to morsy...

panmorda

2014-08-16, 22:17
W obecnych czasach Polki to takie gówno (w większości) któremu nic sie nie chce... Chodzi wpie**ala czipsy pije cocacole nic nie potrafi ugotować, posprzątać, pozmywać. Amerykański tryb myślenia, zresztą faceci też tak mają... Wszystko im się należy za to że jeszcze oddychają i srają. Nic nie wie o zdrowym żywieniu, ale za to na pewno wie na jaki kremik wydałaby pieniądze jakbyś jej dał. Takie chodzące grube ciapy i sp***oliny życiowa. Uważa że jest brzydka bo nie ma najdroższego kremiku o którym piszą na froum Polki.pl. Otóż nie! Jesteś brzydka bo jesteś idiotką i niedojebem! Trochę sportu kobieto! Jedyna aktywnośc życiowa to przejsć sie do sklepu po czipsy i orenżadę za pieniążki od kochającego tatusia... zamiast poznać jakieś diety poczytać o jedzeniu i coś poćwiczyć, a może nawet kupić bilet na siłownie, to Jedyne ćwiczenie jakie potrafi zrobić to rozłożyć nogi żeby jakiś debil sie spuścił a potem żeby wszyscy takiej niedoj***nej laseczce dali spokój i kupili upiększacze które zrobią ją piękną za 300zł za buteleczkę. Gówno nic nie je, żeby nie przytyć a jak zje to czipsy i cocacole, anemia do kwadratu i to gówno miałobybyć matką mojego dziecka? hahahaha! Zrobi dzieciaka a potem jako żona będzie Ci na łbie siedzieć z tym całym bajzlem w głowie którego nie posprzątasz do końca życia, bo niedożywiony mózg zawsze będzie miał popie**olone mysli itd. to czysta chemia. Taki niedojeb damski jak już się upiększy za to że ty ciężko zapie**alasz, to Ci wyrzuci, że przecież jest piękny za Twoje pieniądze i coś za to że sie kremuje to coś sie mu za to należy! Broń mnie Panie Boże przed takim gównem!