18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska w obecnych czasach

evildead • 2012-02-18, 10:46
myślę, że to nie tylko mój punkt widzenia

evildead

2012-02-18, 11:57
speedster napisał/a:

@evildead
Jak k***a,tylko Twój punkt widzenia skoro to zdjęcie krąży po facebooku od tygodnia...



ch*j mnie boli gdzie to krąży baranie. Tak dla wyjaśnienia nie jestem autorem powyższego obrazka.

Salomon69

2012-02-18, 12:01
Andrev napisał/a:

rosja od spodu w p*zde ucha bo USA jedzie nam w anal :kawa:



Skąd wiesz, że anal? :roll:

BongMan

2012-02-18, 12:02
Świetnie zobrazowane i niestety prawdziwe...

sz...........r9

2012-02-18, 12:04
Zmiast UE i USA powinien być Tusk i Komor głodomor. Byłoby idealnie. I dookoła polaczki którzy na nich głosowali

LICH0

2012-02-18, 12:07
przykre ale prawdziwe... i dlatego trzeba coś z tym zrobić.

wa...........ax

2012-02-18, 12:08
W sumie, sami żeśmy sobie winni. Sami w referendum wyraziliśmy chęć przynależności do UE. Z USk***aA inna sprawa - w Polsce od upadku komuny mamy wśród polityków jakiś j***ny fetysz ' wybawicieli świata '. Niestety, ale wraz z kolejnym eurocentem napływającym na nasze polskie ziemie, ubywa z niej coś, czego w przeciwieństwie do nowej infrastruktury itd, nie możemy zobaczyć. Wolność, panie i panowie, wolności nam ubywa.

Numernabis

2012-02-18, 12:19
Ja nie wiem kto ma tak naj***ne żeby takie rzeczy rysować, jeszcze nie widziałem u żadnych obcokrajoców żeby ktoś tak chamili swoją flage. Sami tworzycie ch*jowy wizerunek temu państwu a później macie pretensje.

P@...........@C

2012-02-18, 12:22
owek napisał/a:


Co za j***na propaganda. Gdyby to był waleczny i zawzięty naród to nie dopuścił by do takiego wydarzenia jak okrągły stół.

A tak to jesteśmy r*chani na każdym kroku i nie od 20 lat i nie od 60 a od czasów kiedy polska szlachta dawała dupy ruskim.



powiedz mi, co możemy zrobić, żeby zmienić zachowania szlachty (która nie tylko ruskim dawała dupy) sprzed 300-400 lat? z chęcią poczytam.

wikt0r

2012-02-18, 12:38
Żałośni jesteście !!
Jakiś j***ny zjeb zhańbił nasze barwy narodowe i jeszcze gorszy zjeb (evildead) wrzucił to na portal a wy im jeszcze klaskacie ??
To właśnie przez takich ludzi jak wy jest tak źle w Polsce.
Jak mają nasz szanować inne narody jak sami siebie nie szanujemy ??

KasHer

2012-02-18, 12:41
Dziwnie wydaje mi się że powinny być odwrotnie te flagi UE i USA...

Swoją drogą - ta grafika mało nie połączyła feministki z narodowcami ;]

Ale chyba i jedni i drudzy (ci którzy się oburzają) nie rozumieją przekazu.

Do wszystkich oburzonych - jak to śpiewał Kazik Staszewski - "niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi". Autor grafiki nie sprawił że taka jest obecnie sytuacja naszego kraju - on ją widzi i przedstawił.

Dakkar

2012-02-18, 12:47
Psioczycie na UE ale kaskę, to z chęcią od nich bierzecie.

Psioczycie na UE, ale kaskę to z chęcią od niej bierzecie.

Psioczycie na UE, ale kaskę to z chęcią od nich ciągnięcie.

zukennuken3d

2012-02-18, 13:25
Thunderdome napisał/a:

@ okanslig autentyk chyba z Twojego zycia ! Jestem Patriota i mam wywalona kielbache na takich jak Ty. To zdjecie powinno przedsawiac tych ch*jow co popsuli Polske a nie naszą ojczyzne ! ch*j w dupe autorowi !



oj bede mial warna ale co tam... jestes po prostu idiota, ktory jest slepy i nie widzi co sie dzieje, to jest pie**olona rzeczywistosc, jak widac nawet nie znasz pojecia patriotyzmu. ja, tak jak wiekszosc ludzi sadola kocha swoj kraj mimo tego ze jestesmy j***ni po calosci przez wszystkich, nawet przez ludzi z naszego kraju. wiec zamilcz i splon.

wikt0r napisał/a:

Żałośni jesteście !!
Jakiś j***ny zjeb zhańbił nasze barwy narodowe i jeszcze gorszy zjeb (evildead) wrzucił to na portal a wy im jeszcze klaskacie ??
To właśnie przez takich ludzi jak wy jest tak źle w Polsce.
Jak mają nasz szanować inne narody jak sami siebie nie szanujemy ??



kolejny k***a madry. tak, przez wklejanie takich obrazkow dopie**ola wiekszy vat, ceny paliwa wzrosna, chleb bedzie po 8zl. praktycznie nie mamy wplywu na to ze jest tak a nie inaczej wiec jak kolega wyzej, zamilcz

.:...........:.

2012-02-18, 13:26
zukennuken3d napisał/a:

oj bede mial warna ale co tam...



Niby za co, młodzieńcze? :roll:

ph...........ks

2012-02-18, 13:27
japie**ole...

zapiszcie sie do bojówki LPRu...

Jak Was tak dyma US i EU to nie jeździjcie po remontowanych drogach, nie korzystajcie z darmowych wifi, nie róbcie sobie zdjęć na tle wyremontowanych zabytków, nie wyjeżdżajcie za granicę do pracy, nie używajcie kompów w bibliotekach, żyjcie na śmieciach jak w latach 80 i 90, nie korzystajcie z programów uczelnianych....

Mógłbym jeszcze sporo wymienić.

Nie podoba się - to kupcie bilet do Korei Pn.



Haunuva

2012-02-18, 13:28
Przepiękny obraz, tym właśnie jest polska, międzynarodową dz**ką. Dlatego trzeba wypie**alać z tego kraju jak najdalej.