18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska Polityka

VolvoC30 • 2014-10-19, 20:27
Co sprawiło, że kraje Zachodu mogły przeobrazić się w potęgi gospodarcze, a Polska, mimo wielu wysiłków, pozostała krajem lekko mówiąc: "o średnio-niskim poziomie zamożności"? Czytając internety, oglądając youtube zebrałem wszystkie informacje w celu umieszczenia ich na sadolu by gnębić użytkowników :-)

Wrazie wu nie przyznaję się, że to pisałem.

1. Podobno od obrady okrągłostołowej rządzą nami ci sami ludzie co za komuny.
2. Polska Polityka dzieli się na 5 części reprezentujące inne nacje.
*PO- Niemcy, Żydzi
*PIS- USA, EU
* SLD- Rosja
*PSL - sami sobie
*Małe partie nic nie znaczące, niepopularne, ale chcące zrobić coś dobrego dla Polski
3. Media 4 władza mówią nam na kogo mamy głosować; sondaże, debaty etc. :odtylca:
4. Polska polityka skłóca naród, dzieląc go na lewice-prawicę- po-pis
Naród niezjednoczony nie stwarza zagrożenia dla władzy. Gwarancja braku przewrotów, majdanów itp.
5. Polskie media zamiatają afery pod dywan
6. Polska krajem/ rynkiem (3 kategorii) używane auta, żarcie z tablicą mendelejewa

Co o tym myślicie? Zgadzacie się? :blowjob:

Drodzy Sadole jesteśmy chyba eksterminowani z własnego kraju przez nie naszą władzę.. Co można zrobić? Chociażby nie wierzyć sondażom i telewizji 8-)

Ch...........mi

2014-10-19, 20:31
Idź sobie zwalić. A czyszczą kraj z młodych tak żeby zostały same cebulaki wdzięczne za robotę udające kulture j***ne wsiury. A na koniec zasiedlą PL żydami z Izraela jak arabusy zaczną kręcić na ostro aferę.

VolvoC30

2014-10-19, 20:40
@up

Może mnie wyręczysz,że proponujesz?

ulifont

2014-10-19, 20:40
Takie są twoje wnioski? k***a lotny to ty nie jesteś. Nie zauważyłeś tak przypadkiem, że żadne z państw bloku wschodniego nie dorównało poziomem zachodowi? Nie licz NRD bo je RFN wchłonęło. Wniosek nasuwa się : może zachód zablokował reszcie drogę dynamicznego rozwoju?
To tylko gdybanie.
Natomiast partie z niskim poparciem niekoniecznie chcą dobrze dla Polski, one chcą się nażreć. Idąc twoim tokiem to Palikot i jego partia są prawdziwymi patriotami, a LPR również z niskim poparciem chce dobrze? PIS - UE i USA to chyba przegięcie? Nie martw się jest szansa na nowy porządek to partia wspaniałego Ozjasza Goldberga i jego wiernej hołoty!

VolvoC30

2014-10-19, 20:43
@up

Palikot to pies Platformy. Wszystkie te Mordy w telewizji mają coś za uszami. Najbardziej wierzę tym najbardziej opluwanym przez media. tjk Korwin, Lepper, Cejrowski, Wipler

BongMan

2014-10-19, 20:45
Niemcy sterują naszym rozwojem, to jest pewne. Oni tu rządzą a nasz rząd jest tylko po to, żeby to na nich się wk***iał naród. Jak jest ch*jowo to wszyscy mówią "obalić rząd!" ale nikt nie powie "wyjść z UE i odciąć się od szwabów". Dopóki Polacy nie zrozumieją, że niemcy są naszym największym wrogiem i to oni są odpowiedzialni za wszelką ch*jnię w naszym kraju i dopóki cały naród nie zjednoczy się przeciwko nim, nigdy nie będzie lepiej.

VolvoC30

2014-10-19, 20:48
@up

politykom najbardziej chodzi o to żeby naród był skłócony. Nam pozostaje jechać na wakacje myć dupy esesmanom. Polacy parobki europy za 300 euro/msc

ulifont

2014-10-19, 20:55
VolvoC30,
Cejrowski to chyba bliżej PIS-u i antagonista korwina, z resztą to nie polityk. A wierzysz k***inowi bo to modne, wipler to kolejny idol nowej fali.

gramwto2014

2014-10-19, 21:05
i tak głupi przeciętny Kowalski pójdzie głosować na PO, pomimo tego że PO dla tego głupiego przeciętnego Kowalskiego nie robi nic pożytecznego... Niestety PO działa tylko i wyłącznie dla bogatych. Reszta to pozory. PiS zmarnowany przez apokaliptyczne wizje przyszłości nawiązujące do smoleńskich analiz, staje się niestety jedyną alternatywą by obalić PO. PSL szczeka jak mu PO nakazuje. SLD swoje już sprzedało. Korwin niestety ma za mało poparcia- wyraża się zbyt inteligentnym językiem, a jego myśli są na wyższym poziomie niż zwykłego Kowalskiego. . . ogólnie nie ma na kogo głosować. wiem jedno... oddając głos zastanówcie się dokładnie czy to co dzieje się w tym kraju jest dobre. Ale do cholerki nie głosujcie już na PO, miejcie litości dla siebie i kraju. Już chyba komuniści byli by lepsi.

PS Przynajmniej każdy miał prace...

ulifont

2014-10-19, 21:07
Z tym korwinem to doj***łeś!

el...........wy

2014-10-19, 21:25
k***a, co to za biedainteligenckie wywody się tutaj odbywają?

Autor doszedł do rewelacyjnych wniosków, aż strach pomyśleć, że on również ma prawo uczestniczenia w wyborach.

Ba...........yk

2014-10-19, 21:38
A no niestety ale taka prawda, która w temacie została zawarta.

pie**olone bolszewicko-komysze-syjonistyczne mniej lub bardziej spokrewnione z pejami, omotały Polskę i Polaków.

2 holokaust będzie i oni i tym wiedza doskonale, tylko że ten będzie prawdziwy, Tym razem spłoną wszystcy lichwiarze, sługusy mamona.


ulifont

2014-10-19, 21:43
Basia_Stańczyk napisał/a:

A no niestety ale taka prawda, która w temacie została zawarta.

pie**olone bolszewicko-komysze-syjonistyczne mniej lub bardziej spokrewnione z pejami, omotały Polskę i Polaków.

2 holokaust będzie i oni i tym wiedza doskonale, tylko że ten będzie prawdziwy, Tym razem spłoną wszystcy lichwiarze, sługusy mamona.


Ja pie**ole co ty k***a piszesz?

el...........wy

2014-10-19, 21:44
Basia_Stańczyk napisał/a:

A no niestety ale taka prawda, która w temacie została zawarta.

pie**olone bolszewicko-komysze-syjonistyczne mniej lub bardziej spokrewnione z pejami, omotały Polskę i Polaków.

2 holokaust będzie i oni i tym wiedza doskonale, tylko że ten będzie prawdziwy, Tym razem spłoną wszystcy lichwiarze, sługusy mamona.



Ale zgniłem z mentalnej somalii :krejzi:

VolvoC30

2014-10-19, 21:47
AaronBialawitz napisał/a:

k***a, co to za biedainteligenckie wywody się tutaj odbywają?

Autor doszedł do rewelacyjnych wniosków, aż strach pomyśleć, że on również ma prawo uczestniczenia w wyborach.



Najgorszą rzeczą w naszym narodzie jest narzekanie na wszystko i obrażanie siebie nawzajem. Podoba ci się, że urzędasy ciebie też w dupę r*chają na każdym kroku? :banany: Jak tak to dalej się nastawiaj